Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mąstymo procesas smegenyse
 
 

Mąstymo procesas smegenyse

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2015-10-26 30
Koma – medicininė būklė, iš kurios dažniausiai pabundama po kelių dienų ar savaičių ir tik retai užsitęsiančią metus ar net dešimtmečius. Metų pradžioje ją patyrė vilnietis Tomas, kuris dėl ūminio pankreatito buvo dirbtinai nugramzdintas į šią paslaptingą būseną. Mėnesius ligoninėje praleidęs vyriškis dar ir šiandien puikiai atsimena visus „sapnus“.
(0) 2015-07-27 12
Neuromokslininkai nustatė smegenų sritį, kuri žmogaus protui gali suteikti jo unikalias savybes, tokias, kaip gebėjimas kalbėti. Tyrimo metu žmonėms pateikiant abstrakčią informaciją ši smegenų sritis buvo aktyvi, o makakų – ne, rašo nature.com.
(6) 2015-07-17 100
Žinome, kad skirtingos narkotinės medžiagos mūsų smegenis veikia skirtingais būdais ir jų poveikis praėjus pirmajai svaigiųjų medžiagų sukeltai euforijai nė kiek neprimena pirminės euforijos. Taigi, ką tiksliai populiariausiuose narkotikuose esančios medžiagos daro, kad paveiktų mūsų smegenis?
(4) 2015-06-09 25
Rašytojai fantastai jau kelis šimtus metų kalba apie žmonių nemirtingumo variantus, o futurologai žada technologinį singuliarumą jau net 2045 metais! Tačiau laikas vis bėga, inžinieriai su ašara akyse paskelbia apie Moore'o dėsnio mirtį, o kriogenikai už gerą pinigų sumą tebešaldo patiklių žmonių smegenis skystame azote su viltimi, kad mokslas ateityje suras išeitį.
(0) 2015-03-06 22
Senėjimo išvengti neįmanoma. Neišvengiami taip pat ir kai kurie su vyresniu amžiumi susiję sveikatos sutrikimai.
(2) 2015-02-12 159
Naujausi mokslo tyrimai parodė – rūkantys žmonės turėtų gerokai sunerimti dėl savo protinių gebėjimų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos