Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Maven
 
 

Maven

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2017-04-26 4
Fantastikoje dažnai pasitaiko istorijų, kuriose kitos planetos pritaikomos žmonėms, keičiant jų atmosferą ir paviršių, kitaip sakant, teraformuojamos. Apie tai neretai kalba ir mokslininkai, svarstydami, kaip atrodys žmonių kolonijos kituose Saulės sistemos kūnuose.
(0) 2017-04-18 18
NASA Vyriausiojo inspektoriaus ataskaitoje teigiama, kad „Orion“ erdvėlaivio vystymo darbai vyksta lėčiau, nei planuota, todėl greičiausiai teks atidėti jo bandymus. Pirmasis skrydis suplanuotas sekančių metų pabaigoje, o 2021-aisiais erdvėlaivis turėtų skristi su astronautais.
(0) 2017-03-13 17
Reikėjo pakoreguoti aplink Marsą skriejančio erdvėlaivio trajektoriją, nes kitaip jis būtų neišvengiamai susidūręs su tamsiuoju planetos palydovu Fobu.
(0) 2015-11-05 14
Kaip jau įsitikinta iš pastarosios spaudos konferencijos, kuomet NASA paskelbė, kad Marse vis dar esama skysto, tekančio vandens, JAV kosmoso agentūra apie nesvarbius pranešimus iš anksto nepranešinėja. Todėl, amerikiečiams vėl iš anksto paskelbus apie ketvirtadienį vyksiančią spaudos konferenciją, vėl galima tikėtis kažkokių itin svarbių naujienų.
(0) 2014-09-23 11
JAV nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) kosminis zondas MAVEN sekmadienį pradėjo suktis aplink Marsą, vykdydamas misiją, per kurią bus tiriama, kaip Raudonoji planeta iš šiltos ir drėgnos virto šalta ir sausa.
(1) 2013-11-18 0
Šiandien 20.28 val. Lietuvos laiku iš JAV karinių oro pajėgų bazės Kanaveralo kyšulyje (JAV) pakilusi raketa „Atlas 5“ turėtų iškelti į kosmosą NASA kosminį aparatą MAVEN („The Mars Atmosphere and Volatile EvolutioN)“. Tai naujas NASA Marso palydovas, kuris turėtų įminti vieną didžiausių Raudonosios planetos mįslių, skelbia „Space.com“.
(1) 2013-11-16 1
NASA mokslininkai išplatino naują vaizdo klipą, kuriame matyti, kaip naujas Marso tyrėjas MAVEN bandys išsiaiškinti Raudonosios planetos paslaptis. Teigiama, kad bus tiriamas ne tik dirvožemis, tačiau ir atmosfera bei jonosfera.
(5) 2013-05-31 0
Didelė žmonių dalis mano, kad mūsų ilgalaikė ateitis yra neatsiejama nuo žmonijos dalinės migracijos į Marsą. Bet prieš pradedant kurti planus, kaip Marso pakeisti sąlygas, kad Raudonoji planeta būtų tinkama žmonėms gyventi, planetų mokslininkams teks išsiaiškinti kodėl šiuo metu ji yra tokia nesvetinga.
(0) 2012-10-13 0
Kitas žingsnis NASA vykdomoje Marso planetos tyrimų programoje bus jos grunto mėginių ir akmenų parskraidinimas į Žemę.
(0) 2012-09-17 0
Kodėl Marsas yra šaltas ir sausas? Nors kai kurie tyrimai ir pateikia duomenų, kad Marsas gal niekada ir nebuvo drėgnas ir šiltas, tačiau daugelis mokslininkų mano, kad seniau Marsas turėjo gerokai tankesnę atmosferą ir jo paviršiuje galėjo būti skysto vandens.
(3) 2008-09-17 0
Jungtinių Amerikos Valstijų kosminės erdvės agentūra NASA planuoja naują misiją į Marsą, praneša BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos