Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mechaninio atsparumo mobiliųjų telefonų bandymai
 
 

Mechaninio atsparumo mobiliųjų telefonų bandymai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-11-05 -6
Kompanija Apple, panašu, rado, kaip išspręsti problemą, dėl kurios skundžiasi kai kurie iPhone 6 ir iPhone 6 Plus vartotojai, rašo puslapis WCCFTech.
(0) 2014-10-15 16
Kompanijos Foxconn prezidentas Terry Gou nusprendė pakomentuoti situaciją dėl linkusio susilankstyti iPhone 6 Plus korpuso. Didžiausio Apple kontraktinio gamintojo vadovo teigimu, prie ypač plačiai išpūsto skandalo rankas prikišo konkurentai.
(9) 2014-10-11 -8
Puslapis Unbox Therapy nusprendė dar kartą atlikti eksperimentą ir sulenkti eilinį išmanųjį telefoną. Matyt, pavyzdys su iPhone 6 Plus buvo užkrečiantis: šį kartą pabandyta sulenkti Samsung Galaxy Note 4.
(26) 2014-10-07 7
„Varom, kol nepaprašė susimokėti“, – krizena vaikai, lankstydami naująjį išmanųjį telefoną „iPhone 6 Plus“. Įsitikinti internete pasklidusia informacija apie įrenginių lankstumą jie sugalvojo pačios „Apple“ parduotuvėje.
(2) 2014-09-30 11
Pranešimai apie kišenėse linkstančius naujus šeštosios kartos „iPhone“ telefonus internete sukėlė pasityčiojimų laviną ir paskatino moksliškai pasidomėti, kiek naujausi telefonai atsparūs lenkimui.
(10) 2014-09-22 -2
Telefonas išslysta iš rankų, nukrenta ant žemės ir... Savininko širdis ima plakti greičiau, jis tikisi, kad telefonui grįžus į rankas šis bus it naujas. Deja, didžiausia „iPhone 6“ problema – jie lūžta pakankamai lengvai, rašo time.com.
(3) 2014-05-09 -8
Aliuminio korpusą ir „Gorilla Glass“ ekraną turintis „iPhone 5S“ yra vienas tvirčiausių telefonų rinkoje, kokį tik galite įsigyti šiandien. Net ir numetus įrenginį į nemažo aukščio, galite būti užtikrinti, kad telefonas greičiausiai liks vientiso korpuso, t.y. nepabirs į atskiras dalis.
(0) 2014-02-10 4
Rinkoje esančių išmaniųjų telefonų, papildomai apsaugotų nuo atsitiktinio panardinimo į vandenį, sąrašą papildė „Motorola Mobility“ išmanusis „Moto G“. Įdomu, kad, skirtingai nuo vandens nebijančių „Samsung“ „Galaxy S4 Active“ ar apsaugotų „Sony“ išmaniųjų modelių, tai yra biudžetinės klasės įrenginys.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos