Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mechaninio atsparumo mobiliųjų telefonų bandymai
 
 

Mechaninio atsparumo mobiliųjų telefonų bandymai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-10-15 16
Kompanijos Foxconn prezidentas Terry Gou nusprendė pakomentuoti situaciją dėl linkusio susilankstyti iPhone 6 Plus korpuso. Didžiausio Apple kontraktinio gamintojo vadovo teigimu, prie ypač plačiai išpūsto skandalo rankas prikišo konkurentai.
(2) 2014-09-30 11
Pranešimai apie kišenėse linkstančius naujus šeštosios kartos „iPhone“ telefonus internete sukėlė pasityčiojimų laviną ir paskatino moksliškai pasidomėti, kiek naujausi telefonai atsparūs lenkimui.
(26) 2014-10-07 7
„Varom, kol nepaprašė susimokėti“, – krizena vaikai, lankstydami naująjį išmanųjį telefoną „iPhone 6 Plus“. Įsitikinti internete pasklidusia informacija apie įrenginių lankstumą jie sugalvojo pačios „Apple“ parduotuvėje.
(0) 2014-02-10 4
Rinkoje esančių išmaniųjų telefonų, papildomai apsaugotų nuo atsitiktinio panardinimo į vandenį, sąrašą papildė „Motorola Mobility“ išmanusis „Moto G“. Įdomu, kad, skirtingai nuo vandens nebijančių „Samsung“ „Galaxy S4 Active“ ar apsaugotų „Sony“ išmaniųjų modelių, tai yra biudžetinės klasės įrenginys.
(10) 2014-09-22 -2
Telefonas išslysta iš rankų, nukrenta ant žemės ir... Savininko širdis ima plakti greičiau, jis tikisi, kad telefonui grįžus į rankas šis bus it naujas. Deja, didžiausia „iPhone 6“ problema – jie lūžta pakankamai lengvai, rašo time.com.
(0) 2014-11-05 -6
Kompanija Apple, panašu, rado, kaip išspręsti problemą, dėl kurios skundžiasi kai kurie iPhone 6 ir iPhone 6 Plus vartotojai, rašo puslapis WCCFTech.
(9) 2014-10-11 -8
Puslapis Unbox Therapy nusprendė dar kartą atlikti eksperimentą ir sulenkti eilinį išmanųjį telefoną. Matyt, pavyzdys su iPhone 6 Plus buvo užkrečiantis: šį kartą pabandyta sulenkti Samsung Galaxy Note 4.
(3) 2014-05-09 -8
Aliuminio korpusą ir „Gorilla Glass“ ekraną turintis „iPhone 5S“ yra vienas tvirčiausių telefonų rinkoje, kokį tik galite įsigyti šiandien. Net ir numetus įrenginį į nemažo aukščio, galite būti užtikrinti, kad telefonas greičiausiai liks vientiso korpuso, t.y. nepabirs į atskiras dalis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos