Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mechaninio atsparumo mobiliųjų telefonų bandymai
 
 

Mechaninio atsparumo mobiliųjų telefonų bandymai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-09-07 98
„Caterpillar“ padalinys „Cat Phones“ išplėtė padidinto atsparumo išmaniųjų telefonų šeimą modeliu „S30“. Gamintojas teigia, kad išmanusis telefonas nebijo kritimo iš 1,8 metrų aukščio, karščio ir iki 1 metro gylio panardinimo į vandenį 60 minučių.
(1) 2015-03-17 35
„MWC 2015“ parodos metu rumunų žurnalistas nenusprendė patestuoti „HTC One M9“ savo mėgstamu mobiliųjų prietaisų našumo testu „AnTuTu“, tačiau išmanusis telefonas net nesugebėjo užbaigti šio testo.
(3) 2015-03-31 30
Internete sparčiai populiarėja vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota šis tas neįtikėtino: ant kieto paviršiaus kelis sykius nusviestas išmanusis telefonas „Galaxy S6 Edge“ lieka visiškai nepažeistas.
(1) 2015-12-04 4
Vandeniui atsparūs telefonai - jokia naujovė Japonijoje. Praktiškai visi didžiųjų gamintojų telefonai šalyje turi technologijas, apsaugančias nuo vandens. Tačiau iki šiol įrenginiai nebuvo apsaugoti nuo šiurkštaus telefono trynimo, kuris reikalingas norint išvalyti visas bakterijas. „Kyocera“ naują telefoną „Digno Rafre“ pristato kaip pirmąjį atsparų muilui, skelbia „The Verge“.
(2) 2015-11-08 2
Kai prieš metus visame pasaulyje kilo „Bendgate“ pavadinta susidomėjimo ir pasipiktinimo banga dėl „iPhone 6“ galimo susilankstymo kišenėje, žinia pasirodė tokia svarbi, kad atsirado netgi „etatinių“ telefonų lankstytojų, kurie filmuoja telefonų struktūrinio patvarumo bandymus ir galimai iš to uždirba visai neprastus pinigus. Ir vienas toks bandytojas neseniai net du kartus patikrino „Huawei“ gaminamų „Nexus 6P“ tvirtumą. Rezultatai – visiškai vienodi ir visiškai nedžiuginantys.
(10) 2015-04-10 1
Išmanusis telefonas Galaxy S6 gavo ne tik naują dizainą, bet ir naujas medžiagas, lyginant su ankstesniu flagmanu Galaxy S5.
(5) 2015-04-06 -5
Išmaniąjam telefonui „Apple iPhone 6 Plus“ pasiekus vartotojus kilo skandalas dėl lengvo prietaiso linkimo. Ši problema net gavo savo pavadinimą – „Bendgate“. Kol vieni žmonės galvojo apie telefono remonto įrankius kiti pradėjo tikrinti kitų išmaniųjų telefonų stiprumą ir geriausiai šioje srityje pasirodė robotas, kuriam šį kartą patikėjo „iPhone 6 Plus“, „Samsung GALAXY S6 edge“ ir „HTC One M9“ išbandymą.
(1) 2015-07-07 -33
Kai tik pristatomas naujas „iPhone“, yra daug klausimų apie jo ekrano raišką, baterijos gyvavimo laiką, kameros kokybę... Žinote, normalių klausimų. Tačiau „Youtube“ vartotojui „EverythingApplePro“, neseniai parūpo sužinoti, kiek blizgančių telefonų plokščių galės sustabdyti kulką, iššautą iš AK-74.
(6) 2015-11-11 -34
Kiek atsilaikys po žiedinio motociklo, liaudyje dar vadinamo "britva", svilinama padanga atsidūręs išmanusis telefonas iPhone 6S? Rezultatai gali gerokai nustebinti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos