Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mechanizuoti namai
 
 

Mechanizuoti namai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-11-15 11
80 aukštų dangoraižis, kuris nuolat keis savo formą, vos gyventojams įsigeidus pakeisti pro langus matomą vaizdą. Tokia sunkiai tikėtina idėja dalijasi niekas kitas, o arabai. Jungtinių Arabų Emyratų mieste Dubajuje iki 2020-ųjų iškils pirmasis pasaulyje besisukantis dangoraižis. Ir tai – ne vienintelė unikali jo savybė.
(12) 2015-02-20 127
Japonai taupo vietą ir su savo nesibaigiančiomis idėjomis ir pažangiomis technologijomis drąsiai žengia į priekį. Belieka tik žavėtis, kaip japonams pavyko išspręsti dviračių parkavimo problemą - gal kada nors kažką tokio turėsime ir Vilniaus mieste?
(1) 2014-11-04 30
Pasaulyje galime išvysti begalę keisčiausių ir įdomiausių namų. Gali būti, kad ne kiekviename jų norėtųsi apsigyventi, tačiau apsilankyti ir pasigrožėti – kodėl gi ne? Arba bent virtualiai paklaidžioti po „kitokius“ būstus ir pasisemti idėjų. Kviečiame į šią kelionę
(11) 2013-08-06 0
Architektas Davidas Fisheris suprojektavo 80 aukštų dangoraižį, kurio aukštai sukasi aplink savo ašį. Kiekvienas dangoraižio aukštas apsisuka 360 laipsnių per pusantros valandos, praneša RBC.
(2) 2012-09-12 1
Klaipėda gali turėti dar vieną simbolį – plaukiojantį namą. Juo inovatyvaus projekto autoriai siūlo ekspediciją po Baltijos jūros uostus.
(0) 2012-02-06 0
Čia – nei transporto priemonė, nei NSO, nei robotizuota šuns galva. Čia – naujausia gyvenamoji patalpa. Tokiais „lizdeliais“ netolimoje ateityje gali būti aplipdyti Pekino ir kitų Kinijos megapolių dangoraižiai ar nebenaudojami pastatai. Įspūdinga ne tik jų išvaizda – įspūdinga ir tai, jog šie futuristiniai 2 mln. JAV dolerių vertės butai… juda. Tokią galimybę jiems suteikia „hidrauline ranka“ vadinama sistema.
(5) 2011-12-02 0
Harlingene (Olandija) stovi vienas neįprasčiausių pasaulio viešbučių. Jis teturi tik vieną kambarį, jame priimama apsistoti tik du žmonės, o kambarys įrengtas 17 m aukštyje.
(6) 2011-09-15 0
Japonijos architektai sukūrė „protingo“ namo koncepciją. Šis statinys vadinamas „Tornado House“ – pavojaus akivaizdoje šis namas pasislepia po žeme. Name įrengta itin moderni ir jautri jutiklių sistema, kuri nuolat stebi oro pokyčius, taigi namas informuojamas apie artėjantį uraganą ir gali laiku apsisaugoti, skelbiama tinklalapyje snob.ru.
(3) 2009-01-29 0
Apie Dubajuje planuojamą statyti dangoraižį "Dynamic Towers" rašėme jau anksčiau. Tai - daugiaaukštis pastatas, kurio kiekvienas aukštas gali nepriklausomai suktis aplink pastato ašį. Jei anksčiau jį buvo galima pavadinti įdomiu eksperimentu, tai dabar laikraščio "The Economist" teigimu, suktis sugebančios pastatų struktūros gali tapti nauju prabangaus gyvenimo mados šūksniu.
(5) 2008-10-22 0
„Vaikščiojantis namas“ (Walking House) suprojektuotas danų technikų iš N55 organizacijos, iš popierinio projekto pagaliau virto į realybę ir lėtai, bet užtikrintai žingsniuoja Europos gatvėmis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos