Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Medicininiai nanorobotai ir nanozondai
 
 

Medicininiai nanorobotai ir nanozondai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2009-11-30 1
Mažyčiai magnetiniai diskeliai, kurių skersmuo tesiekia vieną tūkstantąją milimetro, atliktame tyrime taip pakenkė vėžio ląstelėms, kad šios žuvo.
(8) 2009-11-15 0
Sergantieji diabetu insuliną galėtų gauti ne per injekcijas, o kramtydami gumą, teigia mokslininkai. Be to, į gumą galima įdėti ne tik insulino injekcijų, bet ir dantims reikalingo antibakterinio preparato.
(6) 2009-08-14 0
Įkvėpti gamtos būtybių, mokslininkai sukūrė potencialų vėžio gydymą, praneša MailOnline. Naudodamiesi bičių nuodais ir mėgdžiodami bičių gebėjimą juos transportuoti ir suleisti, tyrėjai sukonstravo vėžio ląsteles naikinančias „nanobites“.
(2) 2009-07-08 0
Techniono universiteto (Izraelis) mokslininkai sukūrė 4 milimetrų ilgio ir 1 milimetro skersmens medicininį robotą. „ViRob“ pavadintas prietaisas gali autonomiškai keliauti žmogaus arterijomis ir venomis, teigiama Techniono universiteto pranešime.
(6) 2009-05-28 0
JAV mokslininkai, panaudoję kamščiatraukio ir spermatozoido „hibridą“, sukūrė mažiausią pasaulyje plaukiojantį aparatą, vadinamąjį nanopropelerį.
(0) 2009-05-24 0
Naujas implantuojamas aparatas gali stebėti piktybinį naviką savaites ar mėnesius bei tuo pačiu gali pasiūlyti paprastesnę ir mažiau nepageidaujamą alternatyvą biopsijai, kuri tradiciškai naudojama diagnozuojant vėžio buvimo vietą – visa tai gali lemti didesnį šansą pasveikti.
(28) 2009-03-30 0
Žiūrėję filmą „Vanilinis dangus“, kuriame žaviai vaidina Tom Cruise su Penelope Cruz, ko gero, prisimena idėją užšaldyti žmogų ir taip žengti pirmąjį žingsnį nemirtingumo kryptimi. Ir ši mada pasaulyje, atrodo, įsibėgėja – pavyzdžiui, skandalingoji Paris Hilton jau išreiškė norą po savo juridinės mirties tapti užšaldyta ir taip įgauti bent jau šansą fiziniam nemirtingumui.
(4) 2009-03-15 1
Jau po 2 metų vėžiu sergantiems pacientams bus pradėta taikyti nanotechnologijomis paremta terapija: piktybinio auglio ląsteles naikins genetiniai nanosnaiperiai, nekeliantys pavojaus sveikiems audiniams.
(4) 2009-02-03 0
JAV mokslininkų išradimas nuo nutukimo kenčiantiems žmonėms suteikia galimybę atsikratyti svorio be chirurginės skrandžio „mažinimo“ operacijos.
(11) 2009-01-31 0
Australijos Monash Universiteto mokslininkai kuria mikroskopinius robotizuotus motorus, kurie galėtų keliauti žmogaus kraujo kanalais - kraujagyslėmis. Mažytis pjezoelektrinis variklis yra vos 250 mikrometrų pločio - maždaug 2.5 karto storesnis už žmogaus plauką.
(5) 2009-01-20 2
Pasitelkus naujausius nanotechnologijų ir miniatiūrinės robototechnikos pasiekimus, mokslininkams pavyko sukurti nuotoliniu būdu valdomus robotus, kurie judės žmogaus kraujotakos sistema gabendami į ligos židinį reikiamus vaistus ir naikindami vėžines ląsteles.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos