Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Medicinos istorija
 
 

Medicinos istorija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-14 7
Drąsieji Japonijos samurajai nebijodavo nieko ir svajodavo apie didvyrišką mirtį mūšio lauke. Likimo ironija, tačiau samurajus pribaigė, regis, visiškai nekaltas dalykas – moterų makiažas. Tokią išvadą skelbia cheminius ir rentegnologinius samurajų, jų žmonų ir jų palikuonių palaikų tyrimus atlikę Darbo ir aplinkos sveikatos universiteto (Japonija) tyrėjai.
(1) 2012-05-16 0
Vienas iš paskutiniųjų įžymiojo Čarlzo Darvino (Charles Darwin) eksperimentų labiau primena ne rimtą mokslinį tyrimą, o evoliucijos teorijos tėvo pokštą, kuriuo jis smagindavosi su savo svečiais. Tačiau iš tiesų viskas vyko kur kas rimčiau. Evoliucinės paradigmos pradininkas turėjo kolekciją fotografijų, kuriose užfiksuota, kaip, kokiomis grimasomis vieno prancūzo veidas reaguoja į elektros srovę gydymo elektrošoku seansuose. Kembridžo universitetas nusprendė Č. ...
(6) 2012-04-24 1
Ar Dr. Rita Levi-Montalcini atskleidė amžino gyvenimo paslaptį? Seniausia šiuo metu ir ilgaamžiškiausia žmonijos istorijoje Nobelio premijos laureatė Dr. R. Levi-Montalcini atšventė savo 103 gimtadienį, rašo discovery.com.
(0) 2012-02-09 0
Istorijoje žinoma daugybė periodų, kai bandyta sukurti prezervatyvą, apsaugantį nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Dažniausiai tokių priemonių kūrimui priešinosi religinės bendruomenės. Tačiau net ir jos kai kuriais atvejais pripažįsta, kad seksas tarp žmonių yra neišvengiamas ir būtinas.
(3) 2012-02-01 0
Kuomet 1799-ais metais pirmasis Jungtinių Valstijų prezidentas George'as Washingtonas mirė, architektui Willimui Thorntonui gimė beprotiška mintis atgaivinti savo prezidentą, rašo The Daily Mail.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos