Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Meteorizmas | Žarnyno išskiriamos dujos
 
 

Meteorizmas | Žarnyno išskiriamos dujos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-04-04 -1
Kelių santuokinio gyvenimo ekspertų buvo paprašyta pasidalinti įžvalgomis, ką jie mano apie poras, kurios gadina orą šalia esant partneriui. Nepatikėsite, jie tokiame elgesyje sugebėjo įžvelgti net ir teigiamų dalykų!
(0) 2017-11-11 16
<em>Glitimas gali būti ne blogietis. Duomenys rodo, kad problemas pilve gali kelti kviečiuose esančios fruktanų molekulės jų netoleruojantiems žmonėms.</em>
(0) 2016-12-29 59
Jauna Frankfurto mikrobiologė Giulia Enders (gim. 1990) knygoje „Žarnyno žavumynai“ drąsiai, išmaniai ir linksmai prabyla apie dalykus, kuriuos išgirdę dažnai nuraustame. Tai pilvo reikalai: virškinimas, žarnos, tuštinimasis, kakučiai… Pasitelkusi naujausius mokslo tyrimus ji detaliai – su visomis pikantiškomis smulkmenomis – paaiškina, kaip veikia veikia net du trečdalius mūsų imuninės sistemos sudarantis virškinamasis traktas, kuris turi nuosavą nervų sistemą, o energiją ima iš bandelių bei tofu dešros.

Publikuojame knygos ištrauką, skirtą tuštinimosi svarbai.
(0) 2016-12-20 -2
Kodėl pavalgius kartais ima urgzti pilvas? Kodėl rytais iš burnos pasklinda biotualeto „aromatas“? Kodėl susinervinus dingsta apetitas? Kiek kartų per dieną turime pasėdėti ant klozeto? Dėl ko kankina nelemtas rėmuo? Kaip veikia antibiotikai ir laisvinamieji?
(3) 2016-11-16 26
Pilvo pūtimą ir jį lydintį diskomfortą kartkartėmis patiriame visi. Tačiau dėl ko kaupiasi dujos ir kodėl jos tokio nemalonaus kvapo? Kaip šio nepageidaujamo pojūčio išvengti? Į šiuos klausimus bandė atsakyti mokslininkai, analizavę dujas, skleidžiamas žmogaus išmatų.
(1) 2016-11-03 22
Neįvardytos tapatybės trisdešimties metų moteriai Tokijo medicinos universiteto klinikose lazeriu buvo operuojamas gimdos kaklelis.
(0) 2016-10-31 19
65-erių prancūzas Christianas Poinchevalis išrado tabletę, kurią suvalgius, jūsų skleidžiamos dujos (liaudiškai tariant, bezdalai) pakvips šokoladu. Internete vienas indelis, kuriame yra 60 „šokoladinio bezdėjimo“ tablečių, kainuoja 12,50 dolerio.
(0) 2015-06-08 79
Tai, kas atsitinka maistui, kai jį suvalgome – klausimas, apie kurį galvojame retai. Tačiau iš šio straipsnio apie visą virškinimo procesą galite sužinoti daugiau.
(1) 2013-01-11 4
Gali skambėti netikėtai, tačiau per parą žmogaus žarnynas išskiria apie 1,9 litro dujų. „Lifeslittlemysteries.com“ tvirtina, jog tai yra apie 15-20 mažesnės ar didesnės galios „driokstelėjimų“ ekvivalentas. Žinoma, vienokiu ar kitokiu keliu, tačiau tos dujos vis tiek randa kelią iškeliauti iš organizmo. O kaip jos ten susidaro ir ką daryti, kad pilvą pūstų mažiau?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos