Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Miesto viešasis transportas
 
 

Miesto viešasis transportas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2020-04-10 69
Klaipėdos autobusų parkas įsigijo su pirmuosius Lietuvoje pagamintus elektrinius autobusus ir pristatė juos visuomenei. Po Velykų naujieji elektrobusai pradės vežti keleivius uostamiestyje, pranešė bendrovė.
(0) 2019-10-16 20
Didžiausia Baltijos šalyse transporto dalijimosi paslaugų teikėja „CityBee“ šiandien baigia daugiau nei pusę metų trukusį elektrinių paspirtukų sezoną. Jo metu bendrovės klientai trijose Baltijos šalyse atliko beveik pusę milijono kelionių. Klientų naudojimosi paslauga įpročiai rodo augantį mikromobilumo paslaugų poreikį, todėl CityBee“ planuoja elektrinių paspirtukų paslaugą siūlyti ir kitą sezoną.
(4) 2019-04-03 8
Nuo vakar vilniečiai ir miesto svečiai gali naudotis nauju susisiekimo būdu – „CityBee“ oficialiai pristatė savo el. paspirtukų dalijimosi paslaugą. Iš viso į sostinės gatves išriedėjo 500 el. paspirtukų. Tai yra pirmoji tokio tipo paslauga Lietuvoje. Netolimoje ateityje ji bus prieinama ir kituose Lietuvos bei Europos didmiesčiuose.
(5) 2019-03-04 11
Įsitvirtinusi automobilių dalijimosi segmente, bendrovė „CityBee“ praneša, kad nuo kovo mėnesio Lietuvoje pradės teikti ir el. paspirtukų dalijimosi paslaugą. Ja naudotis galės Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regiono gyventojai bei svečiai.
(3) 2018-07-31 6
Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos (NKSC prie KAM) rekomenduoja nesinaudoti išmaniesiems įrenginiams skirta programėle „Yandex. Taxi“, kuri Lietuvoje aktyviai platinama nuo liepos 26 dienos, rašoma pranešime spaudai.
(10) 2018-07-30 6
Ketvirtadienį Vilniuje savo veiklą pradėjusi Rusijos įmonė „Yandex.Taxi“ sulaukė didelio dėmesio ne dėl to, kad siūlo pigias pavėžėjimo paslaugas, bet dėl to, kad daugumai žmonių pasirodė, jog ši programėlė siekia rinkti jų asmeninę informaciją ir ją, galbūt, panaudoti blogiems tikslams.
(1) 2018-03-20 14
Vilniaus miesto savivaldybė skelbia, kad per artimiausius metus sostinės viešojo transporto parke įvyks didžiausias technikos atnaujinimas. Skaičiuojama, kad jį užbaigus vidutinis eksploatuojamo autobuso amžius sumažės daugiau nei dvigubai – iki septynerių metų.
(4) 2018-01-29 11
Kiekvieną dieną 125 tūkst. vilniečių grįžta namo išsitepę drabužius, rankas, o gal ir kitas kūno vietas fekalijomis. Taigi parneša į savo butus, kambarius ir kitokius būstus išmatų smarvę.
(8) 2016-12-24 22
Elektra varomas transportas Klaipėdos viešojo transporto sistemoje - prioritetas. Tam praėjusią savaitę pritarė miesto Tarybos Kolegija, nusprendusi palaiminti idėją teikti paraišką ekologiško transporto diegimo mieste galimybių studijai rengti.
(0) 2016-10-26 26
Prieš šešiasdešimt metų į Vilniaus gatves išvažiavo pirmieji troleibusai, perdaryti iš tramvajų modelio. Todėl dauguma dabartinių troleibusų yra kapitališkai remontuoti ir nuriedėję dagiau nei milijoną kilometrų.
(6) 2015-10-17 38
Klaipėdos viešajame transporte – nemažai permainų. Visi autobusai perdažomi vienodomis spalvomis, vairuotojai perrengiami vienodomis uniformomis, transporto priemonėse sumontuotos elektroninės švieslentės.
(4) 2015-09-09 43
Inovacijos dabar kaip niekada yra mėgiamos mūsų visuomenėje. Juk nauja visada geriau nei sena! Iš dalies tiesos šiame pasakyme yra – modernios technologijos tikrai palengvina gyvenimą, suteikia naujų galimybių. Tačiau negalima pamiršti, kad ne visada ir ne visi išradimai pasiteisina, o tuo labiau atsiperka. Ne veltui lietuviai sakydavo: „9 kartus matuok ir tik 10-tą kirpk“. Dabar gi lietuviai patarles jau primiršę, o štai inovacijomis žavisi. Žavisi todėl, kad nėra atsparūs garsioms, gražioms reklamoms, o gal tikėdamiesi, kad atsiras stebuklinga inovacija, kardinaliai pakeisianti jų gyvenimą. Kartais inovacijomis žavisi lyg vaikystėje, kai seni žaislai greit įgrista ir norisi naujų, nors iš esmės jie niekuo nesiskiria. Gal tik greičiau sulūžta. Deja, panašaus vaikiškumo netrūksta ir visuomeniniame gyvenime, ypač viešajame transporte.
(1) 2015-08-24 -9
Į naująjį sostinės merą Remigijų Šimašių vilniečiai deda ypač daug vilčių. Žmonės tiki, kaip ir kiekvienos kadencijos pradžioje, kad naujasis meras išvaduos miestą nuo visų problemų, ir gal pagaliau sukurs idealų miesto viešąjį transportą ar išspręs kitas įgrisusias miesto problemas. Nacionalinės viešojo transporto keleivių asociacijos (NVTKA) nariai neabejoja, kad tokios viltys yra nerealios.
(2) 2015-08-24 20
Mūsų kišenėse gulinčiais išmaniaisiais telefonais galima padaryti kur kas daugiau nei tik paskambinti ar naršyti internete, tačiau didelė dalis miestiečių pamiršta, kad gyvename technologijų amžiuje ir užuot keliais mygtukų paspaudimais sumokėję už automobilio parkavimą arba išsikvietę taksi automobilį, tai daro senamadiškais būdais, kurie užima kur kas daugiau laiko.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos