Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Miestų modernizacija
 
 

Miestų modernizacija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-02-21 -3
Galima įsivaizduoti, kad po 100 metų Lietuvos miestai bus tarp medžių ir medžiuose, energija taip pat bus išgaunama iš medžių bei įvairių augalų, LRT RADIJUI sako dr. Alanas Marshallas iš Mahidolo universiteto, esančio Tailande, Bankoke. „Galėtumėte kurti mažai energijos naudojančius įrenginius, kuriems pakaktų augalijos generuojamos elektros. Tokiu būdu, padedami stebuklingų medžių, prijungę telefoną (ar jo atitikmenį ateityje) prie medžio, galėtumėte komunikuoti ir atlikti kitus reikalingus darbus“, – kalba knygos „Ecotopia 2121“, kurioje aprašomos futuristinės 100 pasaulio miestų vizijos, autorius.
(0) 2017-05-07 6
<em>Miestai visada traukė kūrybiškus, iniciatyvius žmones – čia sukoncentruoti ištekliai suteikdavo jiems galimybę realizuoti savo potencialą. Iš to nauda ir miestui. Tačiau, kaip galima n
(0) 2017-02-24 7
Talino gatvėse galima išvysti neįprastą praeivį – robotą, kuris gabena maisto produktus gyventojams. Tokio roboto prototipą Estijos novatoriai pirmiausia buvo sukūrę NASA konkursui, tikėjosi, kad jis rinks Marso ar Mėnulio grunto mėginius, bet konkurso nelaimėjo, o robotus vis tiek įdarbino.
(0) 2017-02-16 25
Londono miesto gatvėse stovi mažulytės žaliai dažytos pašiūrės, į kurias įleidžiami toli gražu ne visi.
(0) 2015-05-25 27
Meka – šventasis musulmonų miestas, milijonus turistų traukiantis jau daugelį šimtmečių. Tačiau panašu, kad 2017-aisiais Meka gali virsti Las Vegasu. Mat šiame Saudo Arabijos mieste statomas didžiausias planetoje viešbutis. Jo vertė – 2,3 mlrd. svarų. Ir tai veikiau ne 5 žvaigždučių viešbutis, o ištisas 5 žvaigždučių miestas. Kažkuo primenantis Disnėjaus parkų bokštus.
(0) 2014-10-30 5
Milton Keinsas – niekuo neišsiskiriantis Anglijos miestas, esantis į šiaurės vakarus nuo Londono. Tačiau jis jau netrukus pretenduoja tapti vienu išmaniausių pasaulyje. „Internet of things“ iš anglų kalbos išvertus reikštų „daiktų internetą“. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad tarpusavyje gali bendrauti ne tik žmonės, bet ir šiukšlių konteineriai, šiukšliavežiai, netgi muilo dozatoriai.
(0) 2013-08-16 1
Kai JAV Indianos valstijs Gerio mieste užsiliepsnoja namas, žmonės pradeda svarstyti, kurį dar pastatą supleškins padegėjai. Kaip rašo „The New York Times“, Gerio mieste negyvenami trečdalis namų – apie 10 tūkstančių.
(2) 2013-03-04 1
Vis daugiau miestų nuodugniai perstatomi arba dygsta tuščioje vietoje, jų kūrėjams stengiantis kuo efektyviau išnaudoti šiuolaikines – arba netgi būsimas – technologijas. Tarp tokių „ateities miestų“ – ne tik eksperimentinės statybų aikštelės Pietų Korėjoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), bet ir ilgą istoriją turintys miestai, tokie kaip Barselona ir Londonas, tvirtina britų visuomeninis transliuotojas BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos