Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mimas
 
 

Mimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-04-25 58
Mūsų Saulės sistemoje yra gausybė keistų ir žadą atimančių dalykų. Kelis pačius keisčiausius jų apžvelgia portalas „Global News“.
(0) 2014-10-17 22
Saturno Mimas užminė naują mįslę. Jis ne tik stulbinamai panašus į "Mirties žvaigždę" iš "Žvaigždžių karų", nors pirmąkart nufotografuotas buvo gerokai vėliau nei buvo sukurtas filmas. Keistų dalykų mokslininkai įtaria esant ir Mimo viduje.
(18) 2012-12-17 5
JAV prezidento Barako Obamos administracija turės reaguoti į peticiją, kurioje išreikštas noras 2016 m. pradėti erdvėlaivio “Death Star” (“Mirties žvaigždė”) statybos darbus, nes peticiją pasirašė labai daug piliečių. Peticija dėl filmo „Žvaigždžių karai“ įkvėpto erdvėlaivio statybų pradžios Baltųjų rūmų tinklalapyje „We the People“ paskelbta lapkričio 14 d. ir per mėnesį ją pasirašė daugiau kaip 25 tūkst. piliečių, o tai reiškia, kad Baltieji rūmai turės pateikti vienokį ar kitokį atsakymą.
(0) 2012-06-29 2
Bepigu vaikystėje fantastinių filmų prisižiūrėjusiems švedams Baltijos dugne NSO žvaigždėlaivius savadarbiu sonaru atradinėti. O jei… tik ką pastatytame filme matyto žvaigždėlaivio fotografiją iš Saturno apylinkių atsiunčia kosminis zondas „Pioneer 11"? Taip nutiko 1979 m.
(4) 2010-04-10 0
Šis pasaulį apskriejusios naujienos pavadinimas, žinoma, humoristinis, tačiau aplink Saturną orbitoje skriejantis kosminis zondas "Cassini", panaudodamas savo termovizorius, užfiksavo įdomų naują nedidelio planetos palydovo Mimo vaizdą.
(8) 2010-02-17 0
NASA ir ESA kosminis zondas „Cassini“ nufotografavo Saturno palydovą Mimą, dėl milžiniško jame esančio Herschelio kraterio vadinamo „Mirties žvaigžde“, pranešė „Cassini“ programos mokslininkai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos