Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Minkštieji robotai
 
 

Minkštieji robotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-12-01 26
JAV tyrėjai paskelbė, kad japoniški popieriaus lankstiniai – origamiai – juos įkvėpė sukurti pigius dirbtinius raumenis robotams, leidžiančius pakelti naštą, iki tūkstančio kartų sunkesnę už juos pačius.
(1) 2017-03-23 4
Šveicarijos miesto Lozanos Federalinės politechnikos mokyklos mokslininkai paskelbė mokslinį darbą, kuris aprašo mechanizmų iš želatinos sukūrimą. Ši technologija galiausiai gali leisti sukurti valgomus robotus.
(0) 2016-09-01 23
Mokslininkai sukūrė robotinę rają, kuri funkcionuoja naudodama žiurkių širdies ląsteles, energiją išgaunančias iš saulės šviesos. Ir, regis, šiam monetos dydžio „sintetiniam“ gyvūnui ekspertai pranašauja didelę sėkmę.
(0) 2016-08-30 20
Nors robotai dažniausiai kuriami iš metalo, tai nėra vienintelė galimybė. Mokslininkai pastaruoju metu kuria vadinamuosius minkštakūnius robotus, kurie yra lankstesni ir lengviau pritaikomi realiose situacijose.
(1) 2014-10-19 -13
Ir vėl inovatyvus, minkštas robotinis „gaminys“! Šį kartą – net sprogstantis. Robotų technikos mokslas nesiliauja stebinti minkštų, neribotomis galimybėmis pribloškiančių mechanizmų idėjomis, kurios kasdien tampa vis progresyvesnės ne tik technologiniu, bet ir kūrybiniu požiūriu.
(0) 2014-09-12 4
Harvardo universiteto mokslininkai sukūrė minkštą robotą, kuris įveikia sniego pusnis, yra atsparus ugniai bei atlaiko didžiulį svorį.
(1) 2014-08-31 5
Amerikiečių fizikai išmoko valdyti objekto padėtį erdvėje, pasitelkdami magnetinę levitaciją, t.y. pasitelkdami bekontakčius objekto judesius ore arba skystyje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos