Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Misijos į Marsą
 
 

Misijos į Marsą

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2007-12-19 0
Europos kosminė agentūra (ESA) pagaliau žengė didelį žingsnį naujo marsaeigio projektavimo link. Nelaukdami vis dar dvejojančios Europos Sąjungos vadovybės sprendimo, agentūra iš savų lėšų išskyrė 80 milijonų eurų pirmiesiems projektavimo darbams. Be ES pagalbos šis projektas taip ir neišvys dienos šviesos, tačiau pagaliau padarytas pirmas žingsnis leidžia tikėtis, jog ledai pajudės.
(32) 2007-09-17 4
Jau daugiau nei 30 metų jokio žmogaus koja nebuvo palietusi kitos planetos paviršiaus. Paskutinė tokia tarpplanetinė koja priklausė „Apollo 17“ misijos astronautui Gene Cernan ir lietė ji Mėnulį. Nuo to laiko buvo daug kalbama apie misiją ne tik į Mėnulį, tačiau ir Marsą, bet konkrečių veiksmų gausos išties nebuvo. Visgi tai ima keistis.
(0) 2007-07-11 0
Anglijos aerokosminė įmonė EADS-Astrium naujo marsaeigio Bridget mėginimus Tenerifės saloje, prie užgesusio El Teide vulkano pradėjo 2006 metų pradžioje. Nepraėjus net geram pusmečiui, pranešama jog naujasis marsaeigis pasiruošęs vykti į Marsą. Tikimasi, jog Bridget bus pagrindinis naujos misijos į Marsą tyrimų prietaisas, galbūt pagaliau padėsiantis atsakyti į klausimą, buvo Marse gyvybė ar ne. Planuojama, jog misija įvyks 2011 metais, ir tai bus vienas iš Europos ...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos