Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Misijos į Marsą
 
 

Misijos į Marsą

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(38) 2010-11-19 0
Du mokslininkai teigia, kad Raudonąja vadinamos planetos kolonizacija būtų spartesnė ir pigesnė, jei ten keliaujantys astronautai nesitikėtų grįžti atgal. Koncepcijos autoriai tvirtina, kad žmonės privalo pradėti kolonizuoti kitas planetas ir taip apsidrausti nuo galimų katastrofų Žemėje – asteroido smūgio ar kur nors mūsų galaktikos kaimynystėje galinčio įvykti supernovos sprogimo. Mokslininkai įsitikinę, kad Marso kelionės į vieną pusę galėtų prasidėti jau p...
(30) 2010-10-28 1
NASA nagrinėja Marso kolonizavimo planą, pagal kurį iki 2030 m. į šią planetą išsiųsti savanoriai niekada nebesugrįžtų į Žemę.
(8) 2010-10-12 0
Didžiausios pasaulio kosminių tyrimų agentūros analizuoja galimybę panaudoti Tarptautinę Kosminę Stotį (TKS) kaip "startinę aikštelę" pilotuojamoms misijoms į Mėnulį ir jo orbitą. Galutinis tokio sumanymo tikslas - išbandyti, ar TKS gali tapti tarpine baze ateities pilotuojamoms misijoms į asteroidus ir Marsą.
(8) 2010-08-04 0
NASA ir Europos kosmoso agentūra apsisprendė, kokie moksliniai intrumentai bus įrengti būsimajame Marso palydove „ExoMars Trace Gas Orbiter“, kuris turėtų pasiekti Marso orbitą 2016 metais.
(3) 2010-06-04 -12
Šeši vyrai iš Europos, Rusijos ir Kinijos ketvirtadienį pusantriems metams uždaryti modulyje. Taip bus bandoma imituoti kelionės į Marsą psichologinį poveikį.
(3) 2010-05-20 0
Pastarąjį dešimtmetį JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Marso tyrinėjimo strategija koncentravosi ties vandens paieškomis. Vandens pėdsakų aptikta nugairintose uolienose, mineralų telkiniuose ir arktinėse lygumose.
(13) 2010-05-05 0
Rusijoje grupė savanorių pradėjo paskutines pratybas, prieš užsidarydami kapsulėje 520 dienų per eksperimentą, kurio metu bus mėginama imituoti skrydžio į Marsą psichologinį poveikį erdvėlaivio įgulos nariams.
(0) 2010-04-28 0
Mokslininkų komanda pasiūlė jų manymų optimalias vietas būsimai astronautų bazei Raudonojoje planetoje. Specialistų manymu, tam geriausiai tiktų įsisavinti užgesusius Marso vulkanų kraterius. Kaip ir mūsų protėviai pirmiausia apsigyveno urvuose, o tik vėliau perėjo į statybas, taip siūloma elgtis ir Marso pionieriams.
(15) 2010-02-25 0
Naujasis JAV Aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) direktorius Charlesas Boldenas Jungtinių Valstijų senatoriams pareiškė, kad pagrindinis Amerikos pilotuojamų kosminių skrydžių programos tikslas tebėra skrydis į Marsą.
(5) 2010-01-13 0
Rusijos mokslininkai iš Medicinos ir biologijos problemų instituto, remdamiesi Tarptautinės kosmoso stoties (TKS) eksperimento "Biorisk" rezultatais, toliau rinksis "keleivius", kurie su tarpplanetine moksline stotimi "Fobos-Grunt" vyks į Marso palydovą Fobą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos