Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Misijos į Marsą
 
 

Misijos į Marsą

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-12-11 0
Šiąnakt specialioje spaudos konferencijoje buvo oficialiai paskelbta, kad pirmosios žmonių misijos į Marsą „Mars One“ vadovai pasirašė sutartį su aerokosminės technikos gigante „Lockheed Martin“, kuri dalyvavo faktiškai visose NASA misijose į Marsą, ir komunikacinių technologijų bendrove SSTL (Surrey Satellite Technology Ltd.).
(4) 2013-12-11 1
Kosminė spinduliuotė Marso paviršiuje nekelia didelio pavojaus būsimų pilotuojamų ekspedicijų į šią planetą dalyviams ir ilgalaikėms Marso kolonizavimo misijoms, pranešė NASA mokslininkai.
(10) 2013-12-04 0
Projekto "Mars One" steigėjas, olandas Basas Lansdorpas, planuojantis po kelių metų į Marsą be bilieto atgal išsiųsti pirmuosius žmonijos kolonistus, prabilo apie tai, kad palikuonių jie sulaukti negalės – bent jau kol nebus atlikti reprodukcijos eksperimentai su gyvūnais ir nepaaiškės, kad Marso sąlygomis įmanoma susilaukti sveikų palikuonių.
(3) 2013-11-21 0
Nepelno siekianti kosminių tyrimų grupė "Inspiration Mars" lapkričio 20 d. pristatė pirmosios žmonių misijos į Marsą "Mission for America", kurios startas įvyks 2017 m. pabaigoje, detales, skelbia "Space.com". Planuojama, kad jau po 4 metų ir 1 mėnesio į Marsą išskris ir iš jo sugrįš sutuoktinių astronautų pora. Projekte dalyvaus NASA, jį iš dalies finansuos JAV vyriausybė, o projektui vadovauja multimilijonierius, pirmasis pasaulyje kosmoso turistas Denisas Tito (Dennis Tito).
(6) 2013-11-15 0
NASA pranešė, kad jos naujos kartos kosminis laivas „Orion“, skirtas skrydžiams už Žemės orbitos ribų, į asteroidus ir Marsą, į kosmosą pirmą kartą pakils kitų metų rudenį.
(0) 2013-10-16 0
Rusijos federalinė kosmoso agentūra „Roskosmos“ planuoja pakartoti prieš 2 metus nesėkmingai pasibaigusį kosminio aparato „Phobos-Grunt“ skrydį į Marso palydovą Fobą.
(3) 2013-10-09 0
Dešimtmetį tyrinėjusi Marso paviršių, Europos kosmoso agentūra tikisi rasti atsakymą, iš kur šioje šaltoje ir sausoje planetoje galėjo atsirasti metano – šios dujos gali būti ir organinės kilmės.
(5) 2013-10-07 0
Organizacija „Mars One“ į Marsą planuoja nuskraidinti pirmuosius žmones, kurie turės įkurti koloniją ir liks ten gyventi. Bilieto į vieną pusę siekiantis lietuvis Marijus Byčius pasakoja, kad 2018 m. išskrenda misija, kuri Marse pastatys pirmuosius statinius.
(14) 2013-09-26 0
Organizacija „Mars One“ po dešimtmečio į Marsą planuoja nuskraidinti pirmuosius žmones, kurie kaimyninėje planetoje įkurs koloniją ir liks ten gyventi. Bilieto į vieną pusę siekia ir mažiausiai penki lietuviai, o vienas jų, 24-erių Marijus Byčius, teigia su nekantrumu laukiantis, kada bus paskelbti pirmi laimingieji. Dėl tokios galimybės jis nedvejodamas atsisveikintų su žmona ir visais artimaisiais.
(6) 2013-09-24 0
Marsas – gana nesvetinga vietelė su nesibaigiančiomis dykumomis, silpna gravitacija ir nedideliu deguonies kiekiu. Vidutinė metinė temperatūra Marse siekia maždaug 53 laipsnius šalčio. Šilčiausiu metų laiku vidurdienį prie ekvatoriaus temperatūra gali siekti 27 laipsnius šilumos. O Marso žiemą ji krenta iki -128 laipsnių.
(16) 2013-09-13 3
Nyderlandų bendrovė „Mars One“, pasišovusi nuskraidinti į Marse įkurtą pirmąją žemiečių koloniją 4 savanorius, kurie niekuomet nebegrįš į Žemę, pranešė baigusi projekto dalyvių registravimą.
(26) 2013-09-10 2
Kas tik pastaraisiais mėnesiais nenorėtų nuskraidinti žmonių į Marsą? Olandų nepelno siekianti organizacija su projektu „Mars One“, JAV prezidentas Barakas Obama (Barack Obama), net „Apollo 11“ astronautas Bazas Oldrinas (Buzz Aldrin) ir kosmonautė Valentina Tereškova rimtais veidais svarsto žmonių apsigyvenimo Raudonojoje planetoje galimybes. Viliamasi, kad pirmasis žmogaus skafandro pėdsakas Marse bus paliktas jau kitą dešimtmetį. Bet kas iš tiesų laukia pirmųjų negyvojo pasaulio kolonistų?
(0) 2013-08-13 0
Daugiau nei 100 tūkstančių žmonių pareiškė norą dalyvauti projekte „The Mars One“, kurio metu 2022 metais 4 žmonės turėtų išskristi į Marsą be atgalinio bilieto, rašo cnn.com.
(10) 2013-08-12 0
Rugpjūčio 6 d. suėjo lygiai metai, kai amerikiečių sukonstruotas robotas „Curiosity“ („Smalsumas“) sėkmingai nusileido ant Marso paviršiaus. Raudonoji planeta jau seniai domino mokslininkus kaip toji, kurios sandara labai panaši į Žemės ir iš kurios galima sužinoti, kaip Visatoje atsiranda gyvybė ir kokių sąlygų jai reikia.
(7) 2013-07-26 0
Londono Karališkojo koledžo mokslininkai pasiūlė idėją, kaip galima būtų nuskraidinti astronautus į Marsą dar iki 2021 metų, t.y. 12 metų anksčiau, nei planuoja NASA. Tai būtų 3 žmonių misija, kurie į raudonąją planetą skirstų nedideliu dviejų dalių erdvėlaiviu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos