Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Misijos į Marsą
 
 

Misijos į Marsą

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(38) 2013-05-09 2
Dešimtys tūkstančių Žemės gyventojų trokšta visam laikui palikti mūsų planetą ir persikelti gyventi į visiškai nepažįstamą, atšiaurų ir pavojingą Marso pasaulį. Tai atskleidė Nyderlandų bendrovės „Mars One“ paskelbtas savanorių Marso kolonistų konkursas, kuriame per 2 savaites spėjo užsiregistruoti maždaug 78 tūkstančiai žmonių iš įvairiausių pasaulio kampelių.
(26) 2013-09-10 2
Kas tik pastaraisiais mėnesiais nenorėtų nuskraidinti žmonių į Marsą? Olandų nepelno siekianti organizacija su projektu „Mars One“, JAV prezidentas Barakas Obama (Barack Obama), net „Apollo 11“ astronautas Bazas Oldrinas (Buzz Aldrin) ir kosmonautė Valentina Tereškova rimtais veidais svarsto žmonių apsigyvenimo Raudonojoje planetoje galimybes. Viliamasi, kad pirmasis žmogaus skafandro pėdsakas Marse bus paliktas jau kitą dešimtmetį. Bet kas iš tiesų laukia pirmųjų negyvojo pasaulio kolonistų?
(22) 2013-05-08 0
Tarptautinėje kosmoso konferencijoje „Humans 2 Mars“ NASA vadovas Charlesas Boldenas prasitarė, kad pagrindinė kosmoso agentūros užduotis – misija į Marsą, kuriai turi būti skiriami visi finansiniai ir žmogiškieji ištekliai, rašo Dailymail.co.uk.
(19) 2013-04-19 0
2012 metais pasaulis išgirdo apie iki tol negirdėtą avantiūrą – žmonijos misiją į Marsą „be bilieto atgal“. „Pasielgiau kiek savanaudiškai – nusprendžiau įkurti „Mars One“ tam, kad pats galėčiau nuskristi į Marsą. Turiu merginą. Ji į ten nenori, o manęs neišleidžia“, – per konferenciją „Login“ penktadienį teigė „Mars One“ įkūrėjas Basas Lansdorpas.
(16) 2013-09-13 3
Nyderlandų bendrovė „Mars One“, pasišovusi nuskraidinti į Marse įkurtą pirmąją žemiečių koloniją 4 savanorius, kurie niekuomet nebegrįš į Žemę, pranešė baigusi projekto dalyvių registravimą.
(15) 2013-01-30 0
Nepelno siekianti olandų organizacija "Mars One", užsibrėžusi tikslą po dešimties metų (2023 m.) Marse išlaipinti pirmuosius Raudonosios planetos kolonistus, 6 mlrd. JAV dolerių vertės projektui sulaukė pirmųjų finansinių injekcijų, informuoja "Space.com".
(15) 2013-01-09 1
Jei manote, jog esate tinkamas žmogus tapti Marso kolonistu, netrukus sulauksite galimybės tai įrodyti. Olandijoje veikianti nepelno siekianti organizacija „Mars One“, kurios vadovai viliasi Marse pirmuosius žmones išlaipinti jau 2023 m., vakar (sausio 8 d.) paskelbė reikalavimus būsimiems astronautams ir pradėjo oficialios kandidatų atrankos pirmąjį etapą. Jis visame pasaulyje per televiziją bus transliuojamas jau šiemet.
(14) 2013-09-26 0
Organizacija „Mars One“ po dešimtmečio į Marsą planuoja nuskraidinti pirmuosius žmones, kurie kaimyninėje planetoje įkurs koloniją ir liks ten gyventi. Bilieto į vieną pusę siekia ir mažiausiai penki lietuviai, o vienas jų, 24-erių Marijus Byčius, teigia su nekantrumu laukiantis, kada bus paskelbti pirmi laimingieji. Dėl tokios galimybės jis nedvejodamas atsisveikintų su žmona ir visais artimaisiais.
(14) 2013-01-21 1
Kažkas (niekas nepamena, kas) yra teisingai pastebėjęs: nekilnojamojo turto rinkoje svarbūs tik trys dalykai – vietovė, vietovė ir dar kartą vietovė. Panašu, kad taip. Ankštas kaip kišenė kambarėlis, pilnas šmirinėjančių tarakonų, per mėnesį atsieina 36 tūkst. JAV dolerių, nes jis – Manhatano Vest Viladže, Niujorko širdyje. Tiesa, dar ankštesnis mažutis nusileidimo aparatas su pripučiamais kambariais Marse kainuotų apytikriai 200 mln. „žalių“. O kur dar transportavimo išlaidos. Ir, savaime suprantama, maistas.
(12) 2013-06-01 1
Visai tikėtina, kad per artimiausius du dešimtmečius specialiai atrinkti vyrai ir moterys pradės iš tiesų pionierišką kelionę: pirmąją pilotuojamą misiją į Marsą. Tokias keliones planuoja bent dvi privačios organizacijos: pelno nesiekianti Nyderlandų „Mars One“ ir pirmojo kosmoso turisto Denniso Tito „Inspiration Mars“. Be to, rimtą, gerai finansuojamą misiją, kurios tikslas – iki 2030 Marse išlaipinti astronautus – planuoja ir NASA.
(12) 2013-02-28 0
Milijonierius, kosmoso turistas Denisas Tito (Dennis Tito) prieš keletą dienų viešai paskelbė apie savo planus remti komercinę misiją į Marsą ir patikslino, kad į Marsą skris du žmonės – vyras ir moteris, kurie veikiausiai turėtų būti vedusi pora. D. Tito žodžiais tariant, tai būtų „greita misija, kurios dalyviai grįš į Žemę“, prieš tai virš Marso paviršiaus praskrieję 300 km aukštyje. Erdvėlaivis, ko gero, bus ne didesnis už namelį ant ratų („kemperį“). Skrydžio startas – 2018 m. sausio 5 d.
(11) 2013-05-25 0
Ne pelno siekiančios Nyderlandų organizacijos „Mars One“ ketinimai 2023 metais išlaipinti pirmuosius žmones Marse skamba drąsiai, todėl nenuostabu, kad jais tiki ne visi. Antai Kinijos žiniasklaida teigia, kad šis projektas yra akių dūmimas, skelbia Space.com.
(10) 2013-06-09 0
<p>Vy&shy;rui ir mot&shy;er&shy;iai, da&shy;lyv&shy;aus&shy;ian&shy;tiems <em>In&shy;spi&shy;ra&shy;tion Mars</em> mi&shy;si&shy;jo&shy;je, nu&shy;ma&shy;tan&shy;čio&shy;je <a target="_blank" href="
(10) 2013-12-04 0
Projekto "Mars One" steigėjas, olandas Basas Lansdorpas, planuojantis po kelių metų į Marsą be bilieto atgal išsiųsti pirmuosius žmonijos kolonistus, prabilo apie tai, kad palikuonių jie sulaukti negalės – bent jau kol nebus atlikti reprodukcijos eksperimentai su gyvūnais ir nepaaiškės, kad Marso sąlygomis įmanoma susilaukti sveikų palikuonių.
(10) 2013-08-12 0
Rugpjūčio 6 d. suėjo lygiai metai, kai amerikiečių sukonstruotas robotas „Curiosity“ („Smalsumas“) sėkmingai nusileido ant Marso paviršiaus. Raudonoji planeta jau seniai domino mokslininkus kaip toji, kurios sandara labai panaši į Žemės ir iš kurios galima sužinoti, kaip Visatoje atsiranda gyvybė ir kokių sąlygų jai reikia.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos