Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Misijos į Saturną
 
 

Misijos į Saturną

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-09-08 11
Vasaros pabaiga ir rudens pradžia dažnai yra nelabai daug naujienų pasiūlantis laikas. Šįkart irgi ne išimtis – praeitą savaitę naujienų nebuvo tiek daug, kiek įprastai. Bet tai nereiškia, kad jos neįdomios!
(1) 2015-07-29 19
Garsiausiems pasaulio muzikos atlikėjams ir atlikėjoms derėtų sunerimti, kadangi į muzikos rinką žengia bene rimčiausias žaidėjas – Jungtinių Amerikos Valstijų kosmoso agentūra NASA. Be abejo, juokaujame.
(0) 2015-02-23 57
Du „Voyager“ (liet. keliautojas) erdvėlaiviai, amerikiečių paleisti 1977 metais, yra tolimiausi nuo Žemės nukeliavę žmonių pagaminti objektai − vienas už daugiau nei 19,5 milijardų, kitas už 16 milijardų kilometrų. 2012 metais „Voyager 1“ paliko Saulės sistemą. Abu erdvėlaiviai aplankė Saulės sistemos milžinus Jupiterį ir Saturną, „Voyager 2“ apskrido kitas tolimąsias planetas ir giliai pakeitė mūsų supratimą apie šiuos pasaulius. Šie erdvėlaiviai kitų nežemiškųjų civilizacijų gyventojams neša Žemės garsų, dainų ir vaizdų auksinius įrašus apie gyvenimą Žemėje.
(0) 2015-01-13 15
NASA sukūrė robotą-superkamuolį, kuris ateityje tirs Titaną.
(1) 2014-06-20 25
JAV kosmoso agentūros zondas „Cassini“ praskriejo pro Saturno palydovą Titaną ir sėkmingai atliko sudėtingą manevrą, kuris mokslininkams suteiks galimybę įgyti daugiau žinių apie vieną iš įdomiausių Saulės sistemos objektų.
(0) 2013-02-24 0
Vienas iš produktyviausių kosmoso fotografų – NASA zondas „Cassini“ – kasmet į Žemę pasiunčia tūkstančius didžiulės mokslinės vertės nuotraukų. Ir tai suprantama: apie Saturną, vykdydamas „Cassini-Huygens“ misiją, jis sukasi jau devintus metus.
(1) 2012-10-06 0
Tuo metu, kai po Marso dykvietes naršo ratuotasis „Curiosity“, mokslininkai svarsto galimybes ištirti dangaus kūnus, kurių paviršius nėra toks kietas, kad juo galėtų važinėti ratuoti robotai. Susidomėjimą šiuo atveju kelia didžiausias Saturno palydovas Titanas, turintis labai tankią atmosferą ir visas padengtas jūrų, ežerų ir upių. Tiesa, jose vandens mažoka, kadangi čia vyrauja metanas.
(0) 2012-03-01 0
Ar po Saturno palydovo Encelado ledo danga slypinčiame vandenyne gali egzistuoti nežemiška gyvybė, bandys išsiaiškinti „Enceladus Explorer“ projektą pradėję Vokietijos mokslininkai. Jie ruošia galingą grąžtą, kuris, atgabentas į Enceladą, bandys prasigręžti pro jo paviršių dengiančią ledo plutą, pasiekti po ja, kaip manoma, esantį vandenyną ir ieškoti biologinės gyvybės požymių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos