Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Misijų į Mėnulį priežastys
 
 

Misijų į Mėnulį priežastys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-02-22 28
Apie žmonių grįžimą į Mėnulį kalbama nuolatos, bet realaus progreso iki šiol nebuvo daug. Gali būti, kad jau šiemet tai pasikeis, nes NASA imasi ir šiokių tokių darbų.
(0) 2018-12-05 64
12 Mėnulyje vaikščiojusių astronautų – tai tikriausiai vienas geriausių, jei tik ne geriausias, NASA pasiekimas. Mėnulyje astronautai rinko akmenis, fotografavo, atliko eksperimentus, paliko keletą vėliavų ir sugrįžo – bet šie savaites trukę „Apollo“ programos vizitai nelėmė ilgesnio žmonijos užsilikimo Mėnulyje.
(3) 2017-01-20 13
Privati kompanija „Moon Express“ – pirma pasaulyje bendrovė, kuriai suteiktas leidimas skristi į Mėnulį, surinko pakankamai lėšų įgyvendinti pirmąją misiją, rašoma svetainėje wired.com
(5) 2016-09-05 27
Pasak japonų tautosakos, Mėnulyje gyvena baltasis triušis Hakuto. Todėl toks pavadinimas puikiai tinka japonų komandai, kuri rugpjūčio pabaigoje pristatytą aparatą ketina pasiųsti į mėnulį ir laimėti „Google“ įsteigtą prizą „X“ – keliasdešimt milijonų dolerių.
(1) 2016-08-02 30
Bilietas į Mėnulį Lietuvai kainuotų 60 milijonų, sako ISM universiteto Ekonomikos ir politikos bakalauro studijų ketvirtakursis Arnas Petravičius.
(9) 2016-03-25 78
<i>Už $10 mlrd, naudodami dabartines technologijas, vos per keletą metų žemiečiai galėtų įkurti veikiančią koloniją Mėnulyje.</i>
(0) 2014-11-27 94
Žmogaus išsilaipinimas Mėnulyje – vienas iš didžiausių ne tik XX amžiaus, bet ir viso žmonijos egzistavimo laikotarpio pasiekimų. 1969 metais geriausi pasaulio mokslinininkai tik dar kartą įrodė, ką sugeba žmogaus protas. Pasitelkę to meto naujausias technologijas, mokslą ir vaizduotę, jie sugebėjo nuleisti žmogų ant kito kosminio kūno paviršiaus ir saugiai sugrąžinti jį atgal į Žemę.
(0) 2012-10-29 0
Kai pro rudeniškai sunkius debesis prasišvies naktinis dangus, atidžiau žvilgtelėkite į Mėnulį. Sako, kai kam šio visatos kūno tyrinėjimas grąžina dvasinę ramybę, o kai kuriuos, ypač gimusius po Vėžio ženklu, tiesiog išveda iš pusiausvyros. Gi kitiems sukirba savininkiška mintis: o kad taip nors dalį jo užvaldžius... Pasaulio galingieji ne juokais puoselėjo tokią idėją.
(11) 2011-05-06 0
Mėnulyje savo laiku dirbęs „Apollo” programos astronautas, geologas ir buvęs JAV senatorius Harisonas Šmitas (Harrison Schmitt) siūlo tokį energijos išteklių stokos Žemėje sprendimo būdą: tereikia 15 mlrd. JAV dolerių investicijų per artimiausius 15 metų ir keleto sintezės reaktorių, kuriuos dar reikėtų sukurti. Taip pat neprošal būtų ir bazė Mėnulyje, kurios, žinia, taip pat dar nėra.
(1) 2010-11-05 0
Kelionės į Mėnulį tampa vis dažnesnė tema žiniasklaidoje. O ir pagrindo tam yra – beveik visų valstybių kosminės agentūros turi vienokių ar kitokių planų, susijusių su Mėnuliu. Didėjantis susidomėjimas vieninteliu natūraliu Žemės palydovu skatina pamąstyti, kuo gi jis toks tapo patrauklus žmonėms?
(14) 2009-12-15 5
Mėnulyje rasta vandens, ir dar tokio, kurį, matyt, kometos atnešė prieš 3,8 mlrd. metų. Šis naujausias atradimas, pasak astrofiziko Vlado Vansevičiaus, keičia iš esmės viską, kas susiję su žmonių veikla kosmose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos