Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mįslingai dingusios transporto priemonės
 
 

Mįslingai dingusios transporto priemonės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2019-11-09 14
Pradėkime iškart nuo esminio dalyko: visa Bermudų trikampį gaubianti mistika tėra išsigalvojimas. Lėktuvai ir laivai teritorijoje tarp Puerto Riko, Floridos ir Bermudų salų dingsta ne ką dažniau, nei bet kurioje kitoje pasaulio vietoje – statistiškai šis regionas visiškai niekuo neišsiskiria. Ir nors yra daugybė natūralių priežasčių, sąlygų ir mechanizmų, kurie gali lemti laivų skendimą, šiame Trikampyje jų beveik nėra, rašo „IFL Science“.
(2) 2017-11-15 21
Ką tik pasirodė dar viena teorija, kurios autoriai mėgina paaiškinti, kas lėmė begalės laivų ir lėktuvų dingimą Bermudų trikampio regione. Mįslingas jūros platybėse įvykstančias katastrofas, anot jų, galėjo sukelti iš šešiakampių debesų susidarančių stiprių vėjo gūsių poveikis.
(5) 2017-08-03 25
Iš karto pašalinkime kliūtį nuo kelio: Bermudų trikampis yra grynas prasimanymas. Erdvėje tarp Puerto Riko, Floridos ir Bermudų salų lėktuvai ir laivai nedingsta dažniau negu kitose pasaulio dalyse – minimas regionas statistiškai nėra niekuo išskirtinis. Tačiau yra ne vienas gamtinis mechanizmas, kuris gali skandinti laivus ir ne tik.
(3) 2016-10-24 -23
Mokslininkai skelbia pagaliau radę paaiškinimą nuo seno ramybės nedavusio Bermudų trikampio anomalijoms.
(4) 2015-11-30 -4
Publikai labiausiai patikęs šio vaizdo siužeto komentaras – šmaikštus: "100% fake. because it's .....made in china" (100% klastotė, nes... pagaminta Kinijoje). Ir vis dėlto... vėliau Kinijos žiniasklaidoje patvirtina, kad eismo įvykis autentiškas – Xingtai miesto sankryžoje prie pėsčiųjų perėjos nei iš šio, nei iš to į orą pakilo trys stovintys arba labai lėtai važiuojantys automobiliai. Susidūrė jie jau po to, kai pakilo į orą. Nustatyta ir tikroji anomalijos priežastis.
(0) 2015-01-05 29
Nuo dingusio Malaizijos oro linijų lėktuvo iki paslaptingų Žemėje atsivėrusių skylių – 2014 metai paliko daug neatsakytų klausimų. Nors per dvylika 2014–ųjų metų mėnesių padaryta daug reikšmingų atradimų, dalis jų kelia dar daugiau klausimų.
(0) 2014-07-24 8
1970-ųjų metų rugsėjo 2-ąją iš Rostovo prie Dono oro uosto pakilęs Lietuvos civilinės aviacijos valdybos Vilniaus būrio lėktuvas TU-124 į Vilnių nenuskrido – po nepilnos valandos jis nukrito Ukrainoje, Dniepropetrovsko srityje. Ši aviakatastrofa yra bene paslaptingiausia Lietuvos istorijoje – Lietuvos aviatorius buvo pasiekusios žinios, kad lėktuvą galėjo numušti Sovietų kariuomenės raketa, tačiau tikrosios jos priežastys taip ir nepaaiškėjo.
(0) 2014-04-07 1
Praėjus keturioms savaitėms po to, kai dingo Malaizijos orlaivis tebesvarstoma, kodėl jis pakeitė kursą ir kokiu maršrutu skrido pakeitęs kursą. CNN šaltiniai Malaizijos Vyriausybėje teigia, kad kol kas labiausiai įtikinamas atrodo spėjimas, kad orlaivio kursas buvo pakeistas specialiai, o jo pilotai buvo itin patyrę, nes sugebėjo lėktuvą skraidinti taip, kad jo nefiksuotų radarai.
(0) 2014-03-28 1
„Malaysia Airline“ lėktuvo dingimą vokiečių „Der Spiegel“ pavadino didžiausia paslaptimi aviacijoje nuo Amelios Earhart laikų. Amerikietė, pirmoji moteris, viena perskridusi Atlantą, dingo 1937 metais, bandydama apskristi pasaulį. Praėjus beveik 80 metų, aviacijoje atsirado nauja mįslė – kaip pradanginti lėktuvą su 239 žmonėmis.
(0) 2014-03-20 5
Mįslingas Malaizijos lėktuvo dingimas jau daugiau nei savaitę kaitina viso pasaulio žmonių vaizduotę ar net suteikia mažų vilčių reiso keleivių artimiesiems išvysti šeimos narius gyvus. Vis dėlto, tokių įvykių, kai lėktuvai pradingdavo be žinios, aviacijos istorijoje yra pasitaikę ne vienas. CNN.com atrinko devynis keisčiausius lėktuvų dingimus – nuo vienišos ekspeditorės iki modernių lėktuvų keistų gedimų. Kai kurie mįslingi gedimai taip ir nebuvo išaiškinti, kiti atskleisti tik po dešimtmečių.
(4) 2014-03-18 2
"Bloomberg" skelbia, kad kovo 8 d. mįslingai dingęs ir iki šiol nesurastas Malaizijos skrydžių bendrovės keleivinis laineris nėra vienintelis. Nuo 1948 m. nepaaiškinamai dingo 83 lėktuvai, kiekviename iš kurių skrido ne mažiau kaip 14 keleivių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos