Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mįslingi krituliai
 
 

Mįslingi krituliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-01-09 -6
Kad ir kaip šuoliais į priekį judėtų mokslas, daugybė paslapčių iki šiol yra neatskleistos. Iš tikrųjų, nepaisant didelių mokslininkų pastangų, visą civilizacijos istoriją yra nusėjusios smulkesnės ar didesnės paslaptys. Tiesa, kai kurios iš jų nėra tokios jau svarbios, nors ir labai kursto žmonių smalsumą. Pavyzdžiui, ar patikėtumėte, kad 1876-aisiais vieną dieną JAV netikėtai pradėjo lyti mėsa?
(1) 2016-01-15 -46
Skraidyklių mėgėjo Augustine Lepe dronas virš Ramiojo vandenyno pietinės dalies, palei Čilės krantus iš aukštai filmavo vandenyno paviršių, kai į jo kadrą netikėtai įskriejo ir didžiuliu greičiu manevruoti pradėjo neatpažintas skraidantis objektas (NSO).
(0) 2015-11-13 31
Taip jau nutiko, kad neidentifikuotas kosminis objektas WT1190F (pramintas WTF) į Žemę rėšis ne kurią nors kitą dieną, o lapkričio 13-osios penktadienio popietę. Astronomijos populiarinimo projektas Slooh, internete transliuojantis svarbiausius astronominius įvykius (Saulės ir Mėnulio užtemimus, asteroidų priartėjimus ir pan.), šią popietę tiesiogiai transliuos ir mįslingojo objekto kritimą į Indijos vandenyno bangas prie Šri Lankos krantų.
(0) 2015-11-13 33
Praėjusį penktadienį rašėme apie tai, jog vieno Ispanijos ūkininko laukuose buvo rastas gluminantis juodas sferoidas. Pasirodo, per savaitę šis atvejis išsirutuliojo į dar labiau intriguojančią istoriją. Mat per savaitę buvo rasti dar keli tokie pat juodieji kosminiai rutuliai, o vakar toje pačioje Ispanijoje buvo rastas jau ketvirtas juodasis sferoidas.
(4) 2015-11-06 -12
Kalasparos rajone (Mursija, Ispanija) ūkininkas savo laukuose aptiko keistą statinės dydžio sferoidą, kuris, kaip manoma, nukrito iš kosmoso. Vyriškis apie mįslingą radinį pranešė civilinės saugos specialistams, kurie atvykę atitvėrė radimvietę nuo pašalinių asmenų.
(4) 2015-10-27 38
Lapkritį į Žemę rėšis keistas kosminis objektas, tačiau mokslininkai nežino, kas tai. Tiesa, jiems pavyko apskaičiuoti, kad neidentifikuotas kosminis objektas, pavadinimu WTF1190F, į Indijos vandenyną už 65 km nuo pietinės Šri Lankos dalies nukris lapkričio 13 d., 8:20 val. Lietuvos laiku.
(0) 2015-07-01 18
Pirmadienio ankstyvą rytą virš Džordžijos ir Alabamos valstijų NASA specialiosios meteorų fiksavimo kameros užfiksavo kiek netikėtą vaizdą – per dangų skriejantį paslaptingą ugnies kamuolį.
(7) 2015-02-17 44
Šefildo universiteto mokslininkas dr. Miltonas Wainwrightas pareiškė 25 km aukštyje aptikęs mikroskopinę metalinę kapsulę, iš kurios sunkėsi gliti substancija. Oro mėginius iš 25 km aukščio pargabeno stratosferon pakilęs oro balionas. Britų tyrėjas mano, kad žmogaus plauko storio titaninė kapsulė gali būti tikslingos panspermijos artefaktas, liudijantis, jog gyvybė Žemėn buvo specialiai atsiųsta kažkokios nežinomos nežemiškos civilizacijos.
(1) 2015-01-07 16
Po darbo namo važiuodamas Kenas Robertsas danguje pastebėjo keistą švytintį objektą. Vyras sustabdė automobilį ir išlipo iš jo tam, kad nufilmuotų, kaip pats sako, neatpažintą skraidantį objektą (NSO). Vaizdo įraše matyti, kaip dalis jo atitrūksta – lyg kas būtų katapultavęsis iš sudužusio orlaivio.
(0) 2014-05-08 3
Viename Šri Lankos kaimelyje prieš keletą dienų pradėjo lyti gyva žuvimi. Prilijo daugiau nei 50 kg, praneša bbc.co.uk.
(3) 2012-12-27 0
Antrą Kalėdų dieną TV kanalas „Euronews“ pranešė, kad Maroke, vieno ūkininko lauke nukrito „mega meteoritas“ iš ledo. Ūkininkas rastą, kaip įtariama, kosminio ledo luito, kuris žemėje išmušė apie 0,5 metro skersmens duobę, fragmentus parsinešė ir padėjo į šaldytuvą, kad vėliau perduotų jį mokslininkams. Šie patvirtino, kad luistas išties atkeliavo iš kosmoso. O kaip... yra iš tiesų?
(19) 2012-11-23 25
Vienas neįvardytu likti panoręs Denverio (JAV) gyventojas kreipėsi į vietos televizijos kanalą KDVR ir parodė šūsnį jo paties filmuotos medžiagos apie NSO. Vyriškis tvirtino, jog neatpažintus skraidančius objektus jis fiksuoja praktiškai kasdien: paprastai maždaug tarp 12:00 ir 13:00 vietos laiku; visuomet toje pačioje vietoje – maždaug už 15 km į šiaurę nuo miesto centro.
(15) 2012-05-16 -3
Viename iš Indonezijos prekybos centrų saugumo kameros užfiksavo keistą, sparnuotą, labai ryškiai švytintį objektą, staiga nukritusį ant grindų, akimirksniu pakilusį ir pradingusį. Paranormalių reiškinių entuziastai neabejoja, jog vaizdo kameros užfiksavo angelą. Ar tikrai?
(1) 2012-05-07 0
Pamenate šią fotografiją? Taip, iš dangaus krinta ne tik lietaus lašai, snaigės ir krušos ledukai. Na, taip, pasitaiko ir meteorų. Arba kokį sparnuotį tiesiog vidur skrydžio gamta pašaukia... Tačiau meteorologijos istorijoje yra užfiksuota ir gerokai įdomesnių kritulių atvejų, kai iš dangaus biro mįslingos rausvos ar melsvos dalelės, mėsos bei želė gabaliukai, taip pat varlės ir net... gerokai stambesni gyviai, nuo kurių nukentėję žmonės keletą parų praleido ko...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos