Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mitsubishi i-MiEV
 
 

Mitsubishi i-MiEV

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2011-07-11 0
„Mitsubishi Motor“ Japonijoje pradėjo pardavinėti dvi naujas „i-MiEV“ elektromobilio versijas – vieną pigesnę, o kitą – nuvažiuojančią didesnį atstumą, rašo „Automotive News“.
(4) 2010-06-07 0
Per ateinančius dvejus metus elektromobilių kaina sumažės perpus. Šį savo įsitikinimą automobilių gamintojo „Mitsubishi“ prezidentas Osamu Masuko pabrėžė pranešdamas, kad kitą mėnesį Australijoje bus pradėta prekiauti pirmaisiais šio gamintojo elektra varomais automobiliais.
(0) 2009-11-26 0
„Mitsubishi Motors Corporation“ (MMC) ir „Mitsubishi Corporation“ (MC) įteikė 4 naujos kartos elektromobilius „Mitsubishi i-MiEV“ Monako Kunigaikštystei. Įteikimo ceremonijoje, kuri vyko Princo rūmuose, dalyvavo daugybė aukšto rango svečių, tarp kurių buvo ir Jo Didenybė Princas Albertas II.
(2) 2009-11-19 0
Pirmieji 25 serijinės gamybos (su vairu dešinėje pusėje) elektriniai „Mitsubishi i-MiEV“ atvykę į Bristolio Portbury terminalą kelia didžiulį jaudulį. Jau pradėti paskutiniai pasiruošimai, kai gruodžio 12 dieną šie elektromobiliai išriedės į gatves kaip Vakarų Midlando vadovybės bandomosios programos dalis.
(10) 2009-09-15 0
Panašu, kad pirmąjį masinei gamybai paruoštą elektromobilį pristačiusi „Mitsubishi Motors“ artimiausiu metu neketina užleisti savo pozicijų. Japonų gamintojas praneša, kad jau rezervuoti visi „Mitsubishi i-MiEV“ automobiliai, kuriuos buvo numatyta pagaminti iki šių metų pabaigos. Kol kas automobilis parduodamas tik verslo klientams.
(13) 2009-06-21 0
„Mitsubishi Motors“ oficialiai paskelbė, kad pradeda serijinę pirmojo elektra varomo automobilio „i-MiEV“ gamybą. Tai pirmasis didelis japonų gamintojo žingsnis įgyvendinant naują strategiją, kurios tikslas – per artimiausius 10 metų pasiekti, kad penktadalis visų „Mitsubishi Motors“ pagamintų automobilių būtų varomi elektra.
(19) 2009-04-20 0
Vilniaus meras Vilius Navickas tapo pirmuoju politiku Lietuvoje, išbandžiusiu į Lietuvą neseniai atgabentą elektra varomą automobilį „Mitsubishi i MiEV“. Šis neeilinis bandomasis važiavimas tapo puikia proga susipažinti su visiškai nauja automobilių karta, kurios išpopuliarėjimas atneš teigiamų pokyčių šiuolaikinių Europos didmiesčių gyvenime.
(24) 2009-03-25 0
Vienas iš nedaugelio pasaulyje esančių „Mitsubishi i MiEV“ prototipų jau balandžio viduryje bus atgabentas į Lietuvą. Tai paaiškėjo šią savaitę, kai „Mitsubishi Motors Europe“ patvirtino tolimesnį šio elektra varomo automobilio bandymų grafiką.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos