Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mityba
 
 

Mityba

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-12-01 6
Tarakonų auginimas Kinijoje vykdomas didžiuliu mastu. Šiuo metu Kinijoje yra šimtai tarakonų fermų, kurių bendras kasmet užauginamų tarakonų skaičius viršija pasaulio žmonių populiaciją. Šiuose unikaliuose ūkiuose išauginti vabzdžiai dažniausiai naudojami kosmetikos ir vaistų gamyboje arba gyvūnų pašarams.
(0) 2021-11-30 10
KTU Rinkodaros skyrius pradėjo prekybą išskirtiniais suvenyrais, kuriems realizuoti prireikė ne tik dizaino ar rinkodaros specialistų rankų, bet ir mokslo pasiekimų.
(0) 2021-11-19 8
Visi norime kiek įmanoma ilgiau išlaikyti gerą sveikatą ir aštrų protą. Mankšta - tiek protinė, tiek fizinė - yra labai svarbi, bet, kaip teigia mokslininkai, padeda ir mūsų kasdieniai natūralūs gėrimai. Kiek kavos ir arbatos reikėtų išgerti, kad pastebimai sumažintume savo insulto ir demencijos riziką?
(0) 2021-11-19 10
Mokslininkų teigimu, pagrindinis šokoladinio batonėlio komponentas – kakava yra supermaistas. Kakavoje gausu antioksidantų, mineralų, netgi ląstelienos, rašoma portale shape. Dietologai pateikia paaiškinimų apie kakavos maistinę vertę ir patarimų, ką iš jos pagaminti.
(0) 2021-11-17 3
Daugelis vaikų JAV nežino iš kur iš tikrųjų gaunamas maistas, kurį jie valgo kasdien, ypač kai kalbama apie mėsą.
(0) 2021-11-16 9
Negalime vaikščioti vandeniu ar prikelti mirusiųjų – tačiau galime padaryti tai, ko Jėzus, net jei kada ir iš tiesų egzistavo, niekada nedarė: suvalgyti bananą. Arba pomidorą. Arba bulvę. Užsukite į bet kurį prekybos centrą ir nusipirkite bet kurį iš šių ar kitų kadaise regioninių augalų, kurie šiais laikais tapo maistu, sutinkamu visame pasaulyje.
(0) 2021-11-15 4
Valgymas – vienas iš didžiausių ir lengviausiai prieinamų gyvenimo malonumų, o persivalgymas, niekam ne paslaptis, – viena iš opiausių šiandieninės visuomenės problemų, ypač išsivysčiusiose šalyse, kuriose maisto netrūksta, skelbia scitechdaily.com.
(0) 2021-11-10 2
Dr. Karl Kruszelnicki – vienas garsiausių mokslo populiarintojų. Šįkart jis atsakė į įvairiausius žiūrovų ir skaitytojų asiųstus klausimus. Keletas iš jų – kiek vandens reikia išgerti per dieną? Ar sveika nevalgyti mėsos? Skaitykite pirmąją „Radikalus smalsumas“ interviu dalį su dr. Karl Kruszelnicki.
(76) 2021-11-08 1
Ne vienam skaitytojui tai bus netikėta žinia - mokslininkai teigia, kad tie, kurie visiškai nevartoja alkoholio, gyvena trumpiau. Ir tai įrodyta jau ne viename tyrime.
(7) 2021-11-08 24
Gamyklą Kalifornijoje valdanti maisto technologijų įmonė „Upside Foods“ masiškai gamina laboratorijoje užaugintą mėsą. Čia ji gali pagaminti stulbinančius 200 tonų mėsos per metus, nors kol kas gamyba apribota iki 23 tonų per metus.
(8) 2021-11-06 4
JK durpynuose susikaupę daugybė anglies ir juos reikia saugoti – bet ar tai galima suderinti su tradiciniu durpių dūmų naudojimu būdingam viskio skoniui suteikti?
(0) 2021-11-06 9
Labiausiai klastojami produktai aptinkami Europos Sąjungos rinkoje yra aliejus – ypač alyvuogių, žuvis bei žuvininkystės produktai, paukštiena, medus ir mėsa bei jos produktai. Maisto klastojimo apimtys auga, tokių atvejų Bendrijoje kasmet vidutiniškai fiksuojama 20 proc. daugiau. Lietuvoje maisto klastočių kontrolė pilna apimtimi pradėjo veikti nuo šio rudens.
(0) 2021-11-05 25
„Kariuomenė žygiuoja pilvu“, – sakė garsusis Prūsijos karalius generolas Frydrichas II. O pagrindinė kariuomenės atšaka – gurguolė, nes alkanas karys jau ne karys. Taigi, kaip maitinosi senovės laikų kariai?
(1) 2021-11-04 3
Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai kartu su kolegomis iš Helsinkio universiteto sukūrė itin maistingą mėsos analogą naudodami fermentuotas sojų išspaudas, dar kitaip vadinamas okara. Lietuvos mokslininkų išradimas gali pakeisti mėsos analogų rinką – naujasis produktas pasižymi mažu druskos bei sočiųjų riebalų kiekiu ir išraiškingesniu nei mėsos skoniu.
(0) 2021-10-31 8
Kiekvieną sekundę sukramtomi 444 gumos gabalėliai, kiekvieną minutę – 26 tūkst., kiekvieną dieną – per 40 milijonų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos