Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobilaus ryšio standartai ir technologijos
 
 

Mobilaus ryšio standartai ir technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-07-15 0
Nors apie 5G pastaruoju metu ir kalbama nemažai, sklando ir nemažai nepagrįstų sąmokslo teorijų, kurias skuba paneigti net valstybių vadovai, vis tik praktinio naujos technologijos diegimo dar reikės palaukti.
(2) 2020-03-06 -3
Lietuvoje taikomos elektromagnetinės spinduliuotės normos suvienodintos su rekomenduojamomis autoritetingų tarptautinių organizacijų, išlaikant svarų atsargos rodiklį. Iki šiol mūsų šalyje galiojusios ribinės vertės buvo vienos žemiausių Europoje.
(0) 2020-01-29 1
Paskelbus Lietuvos nacionalinio 5G technologijų plėtros plano detales išaiškėjo, kad vienas iš šio plano punktų yra Lietuvos elektromagnetinės spinduliuotės normų suvienodinimas su didžiąja Europos Sąjungos dalimi. Tai reiškia, kad ilgą laiką taikytos konservatyviosios taršos normos mobiliajam ryšiui naudojamame bangų ruože bus didinamos apie 10 kartų.
(2) 2017-06-19 27
Prasidėjo viskas prieš porą metų, kai mūsų įmonė pradėjo naudoti IP-telefoninę stotį (IP-PBX). Visus tradicinius telefonus atjungėme ir juos pakeitėme į „VoIP“ telefonus – keli iš jų buvo nešiojami „Wi-Fi“ telefonai „Tecom“.
(15) 2017-04-10 0
Naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis Europoje tokiomis pačiomis sąlygomis ir kainomis, kaip gimtojoje šalyje – šis Europos Parlamento (EP) pažadas lietuviams skamba kaip tikra dovana. Tačiau realybė bus visai kitokia.
(4) 2016-12-22 7
Europos Komisija paskelbė tarptinklinio ryšio paslaugų sąžiningo naudojimo taisykles ir tvarką, pagal kurią operatoriai galėtų taikyti papildomus mokesčius už mažmenines tarptinklinio ryšio paslaugas. Tai yra vienas iš žingsnių, kuriuo siekiama užtikrinti, kad keliaudami po ES šalis piliečiai už mobilųjį ryšį mokėtų tiek pat, kiek moka būdami namie. Tačiau Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovėms naujasis reguliavimas gali reikšti nuostolius, o vartotojams – pasikeitusias paslaugų teikimo sąlygas.
(1) 2016-09-01 23
<i>Aalto universiteto Radijo mokslų ir inžinerijos tyrėjai sukūrė metodą, leidžiantį antenoms persikelti iš analoginio į skaitmeninį pasaulį. Dabar naudojamos antenos dažniausiai remiasi
(2) 2015-08-02 45
„Man telefone „Asus Zenfone 5“ neįsijungia mobilusis internetas. Ka daryti?“ – gavome vieno skaitytojo klausimą. Kokia konkrečiai šiuo atveju yra neįsijungimo priežastis, nemačius paties įrenginio atsakyti gana sunku. Tačiau akivaizdu, kad šis modelis greičiausiai yra atsivežtas ar parsisiųstas iš užsienio. Vis daugiau lietuvių stengiasi taupyti veždami telefonus iš ten, kur jie pigesni, tačiau paskui ne visi tuo džiaugiasi. Taigi į ką reikėtų atsižvelgti perkant telefoną JAV ar Kinijoje, kad jis bent jau veiktų Lietuvoje.
(7) 2015-07-02 -10
Kad ir kur keliautumėte Europoje, mobiliojo ryšio paslaugos – skambučiai, SMS ir internetas – nuo 2017-ųjų birželio vidurio papildomai nebus apmokestinamos. Tokį susitarimą antradienį pasiekė Europos Sąjungos institucijos. Lietuvoje ši naujovė gali pabranginti paslaugas.
(2) 2015-07-01 16
Latvijos pirmininkavimo ES Tarybai paskutinę dieną pasiektas susitarimas nuo 2017 m. birželio 15 d. panaikinti roamingo mokesčius ir atverti prieigą prie interneto visiems operatoriams. Europarlamentaro Antano Guogos nuomone, šis sprendimas užtikrins galimybę Lietuvos piliečiams skambinti, siųsti žinutes, naudotis internetu iš bet kurios ES šalies į Lietuvą tais pačiais tarifais, kaip ir Lietuvoje. Sprendimas ypatingai svarbus ir apps‘ų kūrėjams bei kitiems skaitmeninėje rinkoje dirbantiems verslams.
(8) 2015-06-30 38
Vienas iš labiausiai laukiamų šių metų išmaniųjų telefonų yra antros kartos „flagmanų žudikas“ „OnePlus 2“. Mat Kinijos gamintojai pažadėjo, jog naujajame aparate bus visiškai išspręsta „Snapdragon 810“ perkaitimo problema.
(2) 2013-03-21 1
Įsivaizduokite, kad prie kasos jums nebereikia ieškoti mokėjimo ar lojalumo kortelių. Galėtumėte atsiskaityti savo mobiliuoju telefonu, o lojalumo taškai būtų pervedami automatiškai. Nauji atsiskaitymo už paslaugas būdai jau artimiausioje gali įgauti realų pagrindą.
(0) 2013-01-19 0
Beveik visa Blackberry paslapties uždanga jau atskleista, net nesulaukusi didžiojo kompanijos RIM pristatymo sausio 30 dieną.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos