Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobilieji atsiskaitymo būdai
 
 

Mobilieji atsiskaitymo būdai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-09-19 0
Senieji pinigų pervedimo į kitas šalis metodai užleidžia vietą - juos keičia internetinėje erdvėje vykdomos finansinės operacijos. Vartotojui kasdien atsiveria vis daugiau galimybių ir pasirinkimų. Taigi trumpai apžvelgsime tarptautines pinigų pervedimo paslaugas teikiančias platformas, naujai atsiradusias funkcijas, privalumus bei trūkumus. Naudodamiesi vienų įmonių paslaugomis lėšas pervesime vos ne žaibišku greičiu, kitų – gavėjo sąskaitą pinigai pasieks tik po kelių dienų, kai kurios įmonės piniginius pervedimus siunčia tik į tam tikras šalis, kitos – vos ne į kiekvieną pasaulio kampelį. Kaip iš daugelio išsirinkti tą, kad pinigai šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui būtų pervesti ne tik greitai, patogiai ir saugiai, bet ir už padorią kainą?
(3) 2017-03-18 -4
2017-ieji metai žada nustebinti ne viena inovacija finansinių technologijų („fintech“) srityje. Tačiau į ką ypač vertėtų atkreipti dėmesį?
(4) 2017-01-20 -6
Šiuolaikinės technologijos jau sugriovė sienas žmonių bendravimui ir dalijimuisi informacija, o šiandien artėjančią revoliuciją stebime ir finansų srityje: naujam reguliavimui bei milžinišką ažiotažą pasaulyje sukėlusios „blockchain” technologijos įgyvendinimui ruošiasi ir Lietuva.
(0) 2016-12-15 0
Japonijos bankinė grupė „Sumitomo Mitsui“ pradėjo pirmuosius bandymus siekdama panaudoti bekontaktėms atsiskaitymo už prekes ir paslaugas sistemoms klientų veidus.
(0) 2013-06-09 0
Pernai startavusio verslo vienas iš įkūrėjų Viktoras Jucikas Lietuvoje nėra retas svečias – čia gyvena jo šeima ir draugai. Jaunasis verslininkas sako, jog nors dabar ruošiamasi plėtrai Niujorke, jis pagalvoja apie galimybę grįžti gyventi į Lietuvą.
(6) 2013-04-09 0
Tam, kad pavirstum iš nišinės IT rinkos į milžinišką pramonę su milijardinėmis apyvartomis, kaip rodo istorija, nereikia dešimtmečių. Pakilimas gali įvykti vos per vienerius ar dvejus metus, rašoma slon.ru.
(0) 2012-12-06 1
Gryniesiems ir tradicinėms mokėjimo kortelėms alternatyvios atsiskaitymo priemonės šalyje kelią skinasi sunkiai. Nesant pakankamos jų paklausos prekybos vietos mieliau renkasi pigesnius tradicinius atsiskaitymo būdus. Ši tendencija galioja ir užsienyje sparčiau populiarėjančioms bekontaktėms atsiskaitymų kortelėms.
(0) 2012-09-26 0
Japonijoje įsikūręs bankas Ogaki Kyoritsu paskelbė, jog nuo šio rugsėjo šalyje pradeda veikti pirmieji bankomatai (ATM), leidžiantys žmonėms pasiimti sąskaitoje esančių pinigų arba naudotis kitomis paslaugomis specialiu skeneriu nuskenavus savo delno atvaizdą.
(0) 2012-07-09 0
Kompanijos NCR specialistai pristatė naują technologiją, leisiančią grynuosius iš bankomatų pasiimti pasitelkus išmanųjį telefoną, skelbia BBC.
(0) 2012-04-06 0
Siekdama išplėsti paslaugos „Google Wallet“ galimybes, kompanija „Google“ įsigijo bendrovę „TxVia“. Finansinė sandorio pusė neatskleidžiama.
(2) 2011-09-22 0
Mobiliųjų ryšių bendrovė „Tele 2“ teigia neskubanti diegti mobiliųjų atsiskaitymų sistemos „Mokipay”. Kol kas ji esą nėra labai naudinga, todėl bendrovė žada palaukti, kada sistema bus ištobulinta ir tada tokią paslaugą pasiūlyti savo klientams.
(18) 2011-09-12 0
Savaitė – tiek laiko modernia ir novatoriška mobiliųjų mokėjimų paslauga „Mokipay“ naudojosi vienas jos klientas. Mat prie telefono priklijuota mikroschema susidėvėjo.
(11) 2011-07-13 0
Išmaniųjų telefono panaudojimas tapo dar įvairesnis, kai šių metų birželio 16 dieną Paryžiuje įsikūręs tatuiruočių meistras Karlas Markas (Karl Marc) kitaip dar žinomas kaip „K.A.R.L.“ sukūrė ir įgyvendino pirmąją pasaulyje animuotą tatuiruotę.
(0) 2011-07-09 0
Kaip ir planuota anksčiau, Lietuvoje vyksiančiame 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionate („EuroBasket 2011“) mūsų šalies ir užsienio sirgaliai galės pasinaudoti unikalia mobiliųjų mokėjimų paslauga „MokiPay“, sukurta Lietuvos bendrovės „MokiPay Europe“. Ši paslauga jau paskelbta kaip oficiali čempionato atsiskaitymo sistema. Tad Lietuva – pirmoji šalis pasaulyje įdiegusi šią paslaugą plačia apimtimi.
(28) 2011-07-04 0
Interneto mokėjimų tarnyba „PayPal“ neseniai pasiekė rekordą – ji turi daugiau nei 100 mln. aktyvių vartotojų anketų. Pažymėdamas šį pasiekimą, kompanijos prezidentas Scottas Thompsonas pareiškė, kad iki 2015 metų piniginės, bent jau JAV, taps praeities relikvija, rašo Mashable.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos