Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobiliojo ryšio technologijos ir tendencijos
 
 

Mobiliojo ryšio technologijos ir tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-10-03 1
Oficialiai prasidėjo technologijų kompanijos „Huawei“ kasmet organizuojamas pasaulinis mobiliosios fotografijos konkursas „NEXT-IMAGE Awards“. Konkurso dalyviai raginami pademonstruoti visą savo kūrybinį potencialą ir varžytis konkurse pateikiant savo įspūdingiausias fotografijas ar vaizdo įrašus. Šiemet konkurso dalyviai varžysis dėl išskirtinių prizų: pavyzdžiui, 10 tūkst. JAV dolerių ar naujausio „Huawei“ telefono.
(0) 2021-09-17 17
„Samsung“ „Galaxy Z Fold 3“ ir „Z Flip 3“ prietaisai puikiai pasirodė savo šalyje, o rinkos tyrimų grupės, pavyzdžiui, „Counterpoint“, mano, kad sulankstomų įrenginių pardavimo skaičius ateinančiais metais augs. Sulankstomi prietaisai netrukus gali nebebūti nišiniai produktai, o LG sukūrė naują medžiagą, kuri gali padėti tai paversti realybe.
(29) 2021-09-13 10
Nepaisant periodiškai pasirodančių specialistų paaiškinimų apie išmaniųjų telefonų raiškos besaikio didinimo beprasmybę daugelis pirkėjų vis dar žavisi dideliais skaičiais todėl pastaraisiais metais labai padidėjo tokių prietaisų kamerų skiriamoji geba. Ir jei prieš šešerius metus flagmanai gyrėsi 12 megapikselių jutikliais, tai dabar jau galite rasti netgi biudžetinių modelių su 108 MPx kamera.
(0) 2021-09-09 8
2021 m. 5G išmaniųjų telefonų naudotojai susiduria su erzinančia dilema: mėgautis neįtikėtinu atsisiuntimo greičiu mažoje erdvėje su aprėpties spragomis arba tenkintis patikima aprėptimi, bet greičiu, kuris tikrai neviršija 4G.
(0) 2021-08-25 2
„LG Electronics“ (LG) sėkmingai pademonstravo belaidžių 6G terahercų (THz) duomenų perdavimą ir priėmimą per daugiau nei 100 metrų atstumą lauko sąlygomis. Šis pasiekimas buvo pasiektas bendradarbiaujant su didžiausia Europoje taikomųjų tyrimų laboratorija „Fraunhofer-Gesellschaft“ liepos 13 d., kai duomenys buvo persiųsti tarp Fraunhoferio Heinrich Hertz instituto (HHI) ir Berlyno technologijos instituto Vokietijoje.
(3) 2021-08-24 21
Kol dar 5G nėra visuotinai naudojamas, jau rengiamasi 6G. Kol kas nedrąsiais žingsneliais, tačiau teisinga linkme.
(10) 2021-08-24 6
Viena didžiausių „Android 10“ naujovių, pasirodo, esanti visiškas šnipštas.
(0) 2021-08-20 -5
Rugpjūčio 19 d., buvo švenčiama pasaulinė fotografijos diena, tačiau kaip dažnai jūs išsitraukiate savo fotoaparatą? Tikriausiai tokių progų būna vis mažiau, be to, nuolat nešiotis didelį įrenginį su savimi nėra labai patogu. Vis tiek mėgstate fotografuoti, daug keliaujate arba tiesiog mėgstate fiksuoti savo gyvenimo momentus kasdien? „Topo centras“ paruošė 5 telefonų sąrašą, kurie tikrai leis jums pakeisti ir pamiršti įprastą fotoaparatą.
(0) 2021-07-23 6
„Qualcomm“ paskelbė apie savo pirmąjį išmanųjį telefoną kaip specialų įrenginį savo „Snapdragon Insider“ programos nariams. Telefonas sukurtas bendradarbiaujant su „Asus“ ir gali pasigirti aukščiausios klasės specifikacijomis bei funkcijomis.
(0) 2021-07-16 0
Jokio laukimo ligoninės ar poliklinikos koridoriuje, gydytojo konsultacija, vykstanti tiesiai iš namų, paciento būklės stebėjimas realiu laiku, net jam esant už šimtų kilometrų, bei ligoninės, kuriose nėra gydytojų, o ligos nustatomos akimirksniu. Visa tai dar prieš kelerius metus atrodė lyg tolimos futurologų vizijos medicinos tema, tačiau sparčiai vystomas 5G ryšys visus šiuos sprendimus pavertė realybe. Ekspertų teigimu, 5G smarkiai prisidės prie gyvybių gelbėjimo ir padės spręsti pagrindines šiuolaikinės sveikatos apsaugos sistemos problemas.
(0) 2021-07-14 -3
Pirmąjį 2021 metų pusmetį Lietuvos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atlikti mobiliojo interneto spartos matavimai rodo, kad ilgametė lyderė „Telia“ tvirtai laiko pozicijas: jos tinkle vidutinė duomenų gavimo sparta siekė 93,6 Mb/s ir buvo beveik du kartus didesnė nei kitų dviejų operatorių (atitinkamai 55,9 Mb/s ir 44,7 Mb/s).
(3) 2021-07-11 5
Naujos kartos 5G ryšio tinklą Švedijoje vystančios „Telia“ ir „Ericsson“ pasiekė šalies mobiliojo interneto greičio rekordą: Stokholmo centre, naudojant išmanųjį „iPhone 12“, gyvame tinkle buvo išvystyta 2,2 gigabito per sekundę (Gb/s) sparta. Beje, panašias galimybes suteikia ir Lietuvoje „Telia“ testuojamas 5G ryšys.
(0) 2021-07-05 -5
Labai neįprasto dizaino išmanųjį telefoną užpatentavo Kinijos bendrovė „Vivo“. Įrenginio aprašymas buvo paskelbtas Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (WIPO) svetainėje.
(9) 2021-06-18 9
JAV verslininko Elono Musko bendrovei „SpaceX“ Lietuvoje įsteigus palydovinio interneto ryšio padalinį „Starlink“ imta spėlioti, kokie iš tikrųjų šio technologijų magnato planai. Jau dabar aišku, kad E. Musko sukurta paslauga savo kaina sunkiai konkuruos su vietos mobiliojo interneto tiekėjais. „Starlink“ ryšys skirtas toms vietoms, kuriose nėra išplėtoti interneto ryšių tinklai, o Lietuvos padengimas mobilaus ryšio tinklu siekia beveik 99 proc. Spėjama, kad žingsnis į Lietuvą gali tapti plėtos į Rytų rinkas dalimi.
(2) 2021-06-17 -5
Penktadienį naujienų agentūra ANI pranešė, kad Pakistano Pandžabo provincijos vyriausybė nusprendė blokuoti neskiepytų piliečių SIM korteles. Taip siekiama kovoti su šalyje vyrančiu abejingumu skiepytis nuo COVID-19.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos