Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobiliojo telefono sprogimas
 
 

Mobiliojo telefono sprogimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2018-11-19 5
Nors praėjo jau metai po „iPhone X“ pasirodymo, prietaisą ištiko netikėta problema. Panašu, kad „iOS 12.1“ atnaujinimas privertė prietaisą sprogti kaip „Samsung Galaxy Note 7“. Laimei, „Apple“ sureagavo į šį incidentą ir nedelsiant pradės tyrimus.
(0) 2018-03-05 2
Per pastaruosius keletą metų trys didieji išmaniųjų telefonų gamintojai įsivėlė į skandalus, susijusius su jų gaminama įranga. Visai neseniai Kinijos gamintojas „Huawei“ buvo apkaltinas dėl gaminamos galimai nesaugios įrangos, turinčios duomenų saugumo spragų. Kiek seniau paaiškėjo, kad „Apple“ specialiai nuotoliniu būdu sulėtina savo senesnius „iPhone“ modelius. Skandalų neišvengė ir „Samsung“ – šios kompanijos 2016 m. pristatytas flagmanas „Note 7“ patyrė fiasko po to, telefonuose sumontuotos baterijos ėmė sproginėti lyg fejerverkai. Dėl šių incidentų „Samsung“ buvo priversta atšaukti visus „Note 7“ telefonus bei išimti juos iš prekybos.
(5) 2018-01-24 2
Vienoje Kinijos prekyvietėje, kur pardavinėjami naudoti elektroniniai prietaisai, nutikęs įvykis šokiravo ne tik jį mačiusius žmones, bet ir milijonus „iPhone“ mobiliųjų telefonų savininkų.
(5) 2017-10-05 -12
Prabėgo palyginti išties nedaug laiko, kai visas internetas juokėsi iš kompanijos „Samsung“, kadangi jų kūrinys „Note 7“ patyrė visišką fiasko. Tuomet tikrai mažai kas tikėjosi, kad vos pristatytas telefonas susidurs su tokiomis didelėmis problemomis ir palydimas fejerverkų (tiesiogine ir perkeltine prasme) bus išimtas iš prekybos.
(2) 2017-10-04 -2
„Apple“ pradėjo prekybą „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ visame pasaulyje nuo rugsėjo 22-osios. Lietuvoje prekyba šiais telefonais pradėta savaite vėliau, nuo rugsėjo 29-osios. Pirminiai pranešimai rodo, kad šie telefonai be garso trikdžių skambučių metu ir baterijos sąnaudų, ką gamintojai žada netrukus ištaisyti atnaujinimais, didesnių problemų neturi. Tačiau Taivane pirkėjai yra sunerimę dėl pranešimo apie vieną sprogusį „iPhone 8 Plus“, rašoma „gizmochina.com“.
(3) 2017-02-28 11
Pastaruoju metu žmones gąsdina užsiliepsnojantys, sprogstantys kasdien naudojami prietaisai. Šį kartą žiežirbomis pasipylė vienos merginos išmanusis telefonas.
(3) 2017-02-26 10
Internete pasklido gandai, kad „Samsung Galaxy Note 7“ vėl atsiras prekyboje.
(0) 2017-01-23 8
Mokslininkai sukūrė ličio jonų bateriją su viduje esančia specialia ugnį gesinančia medžiaga, kuri yra išlaisvinama, jei akumuliatorius tampa pavojingai karštas, rašoma svetainėje bbc.co.uk.
(0) 2016-10-21 10
Sunku nesistebėti, jog grupinis ieškinys prieš „Samsung“ atsirado tik dabar. Paprastai JAV piliečiai dėl menkiausių nepatogumų pasiruošę kompanijas paduoti į teismą, o „Samsung“ savojo ieškinio teko laukti gan ilgai - juk nemaloni situacija su užsiliepsnojančiais „Galaxy Note 7“ telefonais prasidėjo jau seniai.
(10) 2016-10-17 13
Sprogstantys „Samsung Galaxy Note 7“ išmanieji - bene karščiausia technologijų tema šį rudenį. Kai kam tai nesibaigiantys pajuokų šaltinis, o kai kam - didžiulis galvos skausmas. Kai dėl telefono vėluoja skrydžiai, užsidega automobiliai ir tenka pradėti valstybinio lygio tyrimus, reikalas tikrai rimtas. Tačiau aiškėja dar didesnė bėda - visiškai neaišku dėl ko telefonai sprogsta, o tai reiškia, kad nelieka garantijų, jos nesprogs ir ateityje gaminami „Samsung“ išmanieji.
(2) 2016-10-04 8
Didžiosios Britanijos naujienų portalas „The Independent“ pranešė apie pirmąjį užsidegusį bei sprogusį naująjį „Apple“ kūrinį – išmanųjį telefoną „iPhone 7 Plus“.
(3) 2016-09-20 25
„Samsung“ darbuotojus pasinaudoti „Apple“ trūkumais privertė keli dalykai. Anksčiau šįmet Pietų Korėjos bendrovės vadovai išgirdo apie tai, kad naujame „Apple“ telefone trūks naujovių – jis atrodys beveik taip pat, kaip ir du ankstesnieji „iPhone“ modeliai. Tai „Samsung“ atrodė tarsi puiki galimybė žengti pirmyn.
(0) 2016-09-20 6
Kartais pasirodo istorijų apie tai, kad išmaniųjų telefonų baterijos staiga užsiliepsnoja ir sprogsta. Žinoma, labai dažnai tokios istorijos būna paprasčiausiai išpūstas burbulas, tačiau, pavyzdžiui, neseniai „Samsung“ atšaukė savo paskutinio flagmano „Galaxy Note 7“ partiją ir organizuoja įrenginių keitimą todėl, kai kurie įrenginiai turėjo susijusių su baterijos perkaitimu, o tiksliau – atsiradusio kontakto tarp anodų ir katodų problemų.
(3) 2016-09-15 22
Jau ne kartą rašėme, kad „Samsung“ kompanija po 35 oficialiai patvirtintų telefono sprogimo ir užsiliepsnojimo atvejų atšaukė šiuos išmaniuosius dešimtyje šalių, tačiau ne visi gyventojai rimtai sureagavo į tokius perspėjimus. Tačiau kaip rodo naujausias pavyzdys, reaguoti reikia labai rimtai.
(1) 2016-09-15 11
Po „Galaxy Note 7“ sprogimų skandalo daugelis gamintojų susiduria su padidėjusiu dėmesiu baterijų kokybei. Jį savo kailiu teko patirti ir kinų „Xiaomi“, kurios sukurti du išmanieji telefonai susinaikino su 4 dienų intervalu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos