Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobilių telefonų korpusai
 
 

Mobilių telefonų korpusai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2020-02-24 7
„Escobar Fold 2“ yra tikras „Samsung“ žudikas. Ilsėkis ramybėje, „Samsung“, Pablo visada laimi”. Tai - užrašas „Escobar Inc.“ puslapyje, bet „Escobar Fold 2“ su „Samsung“ yra susijęs daug labiau nei kompanija norėtų pripažinti.
(0) 2020-02-19 6
Iš pradžių stebėjomės, kaip „Samsung“ sugebėjo sukurti ploną ir lankstų stiklą sulankstomo „Galaxy Z Flip“ ekranui. Vėliau po bandymų kilo abejonių, ar „Galaxy Z Flip“ ekranas tikrai dengtas stiklu. Dabar „Samsung“ pateikė atsakymą, o bandytojai pažvelgė į telefono vidų - „Galaxy Z Flip“ iš tikrųjų turi stiklu dengtą ekraną.
(11) 2020-02-17 33
„Samsung Galaxy Z Flip“ - unikalus išmanusis telefonas. Šis brangus perlenkiamas flagmanas neabejotinai sulauks nemažai pirkėjų. „Samsung“, žinoma, labai stengiasi paskatinti žmones pirkti šį telefoną. Vienas iš labiausiai pabrėžiamų privalumų - stiklu dengtas ekranas. Bet ar tai tikrai stiklas? Aiškėja, kad marketingo specialistai šiek tiek pagražino realybę.
(0) 2020-02-13 1
Neseniai pristatytas „Galaxy Z Flip“ yra tarsi demonstracija, ką galima pasiekti šiuolaikinių lanksčių ekranų dėka. Tačiau tas perlenkiamas 6,7 colių AMOLED galbūt net nėra pati keisčiausia šio telefono dalis. Šį titulą galėtume patikėti antrajam telefono ekranui. Taip - „Galaxy Z Flip“ iš tikrųjų turi du ekranus.
(0) 2020-02-12 9
„Samsung“ ką tik pristatė visą „Galaxy S20“ išmaniųjų telefonų liniją. Apie juos dabar bus kalbama kelias savaites ir visi nauji telefonai bus lyginami būtent su S20. Na, bent jau kol išvysime naują „iPhone“. Tačiau šalia S20 išvydome ir dar vieną išmanųjį telefoną - sulankstomą „Galaxy Z Flip“. Šis gražuolis nustebino daug kuo, bet ypač savo ekranu - nors jis yra perlenkiamas per pusę, jį vis tiek dengia stiklas.
(0) 2018-08-03 6
Gegužės mėnesį Kinijos išmaniųjų telefonų ir kitų įrenginių gamintoja „Xiaomi“ sužavėjo visą internetą pažadėjusi pasiūlyti „permatomą“ telefoną „Mi 8 Explorer Edition“ – įmonės atstovai tvirtino, kad per skaidrią nugarėlę galima įžiūrėti vidinius telefono komponentus. To iki šiol nesiūlė jos išmaniųjų telefonų gamintojas, rašo „The Verge“.
(2) 2018-03-26 -6
Atrodo, jog dar visai neseniai išmanieji telefonai buvo gaminami tik iš plastiko, tačiau dabar įsigiję plastikinį telefoną, tikriausiai, žinotume, jog tai labai pigus įrenginys. Tačiau ar kada susimąstėme kokios medžiagos naudojamos be plastiko?
(1) 2018-03-09 -18
Visi supranta, kad „iPhone X“ yra vienas iš populiariausių brangių išmaniųjų telefonų. Žmonės vėl rikiavosi eilėse, kad jį įsigytų, rašė apžvalgas, gyrė kamerą ir ekraną. Tiesa, ne visi - kai kuriuos labai erzino ta išpjova ekrano viršuje, paliekanti du nedidelius naudingus lopinėlius telefono kampuose. Visgi, korėjiečiai paskelbė, kad toks dizainas gyvens neilgai.
(0) 2017-12-14 -5
Pastebėta, kad einant metams telefonai darosi vis sunkesni ir sunkesni. Ir tai vyksta ne dėl to, kad jų tūris didėja. Tiesa, ekranai vis didėja, bet patys telefonai darosi vis plonesni. Paprastai sakant, didėja prietaisų tankis.
(25) 2017-09-09 -50
Jeigu kada nors žiūrėjote naujų „Apple“ produktų pristatymo transliaciją, turėtumėte prisiminti, kad kiekvieną kartą parodant naują produktą beveik privalomai būna panaudojamas teiginys, kad tas produktas „pakeis viską“. Rinkodarininkų šūkiams atsparesni žmonės nusėdus dulkėms įvertina: nieko tas naujas „iPhone“ nepakeitė ir jokios revoliucijos nesukėlė (na, gal išskyrus pirmąjį).
(0) 2017-08-11 15
Berėmis išmanusis telefonas „Essential“ pagaliau pasirodė internetinių mažmenininkų kataloguose. Naujieną jau galima pamatyti elektroninėje parduotuvėse „BestBuy“ ir JAV operatoriaus „Sprint“ svetainėje už, atitinkamai, $ 699,99 ir $ 749,99 kainą. Jis jau netrukus bus parduodamas.
(3) 2017-07-20 -26
„iPhone“ mylėtojai tikriausiai pastebėjo, kad mobiliojo telefono nugarėlėje, tarp kameros ir blykstės, yra mažytė skylutė. Daugybė žmonių ne vienerius metus spėliojo, ką gi reiškia ta skylutė, kokia jos paskirtis.
(0) 2017-05-01 1
„Samsung Galaxy S8“ šiuo metu yra ant bangos. Jam netrūksta pirkėjų, žurnalistai jam rašo tik gerus pažymius, o ir konkurentai turės ko pasimokyti prieš rinkai pateikdami savo pasiūlymus. Nors stiklinis korpusas visiem labai patinka, jį galima patobulinti. Ar labai sunku „Galaxy S8“ paversti permatomu? Pasirodo, tai namų sąlygomis gali padaryti bet kuris savininkas.
(0) 2017-02-27 30
Susidaro įspūdis, kad pasaulis pavargo nuo trapių ir jautrių išmaniųjų telefonų, kurių ekranai dūžta ir rėmai linksta dėl to, kad telefonai įdedami į apvalesnių formų užpakalinę kelnių kišenę.
(3) 2017-01-20 0
Mes girdėjome šimtus gandų apie tai, koks bus naujasis „iPhone“. Bet iki šiol nei vienas šaltinis nesugebėjo pateikti informacijos ar vizualizacijų apie tai, kaip gi atrodys flagmanas, visus priblokšiantis ir priversiantis ištarti „vau!“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos