Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobiliųjų programų saugumo spragos
 
 

Mobiliųjų programų saugumo spragos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-08-30 19
Viskas prasidėjo nuo vienos teksto žinutės, o baigėsi turbūt dramatiškiausiu kada nors rastu „iPhone“ šnipinėjimo užkratu.
(0) 2016-08-04 13
Vienas iš „Bishop Fox“ kompanijos bendrasavininkių Franas Braunas sukūrė koncepcinį droną „Danger Drone“, kuris nuotoliniu būdu gali ieškoti įvairių prietaisų saugumo spragų. Idėja sukurti šį prietaisą Braunui kilo pažiūrėjus filmą „Top Gun“.
(0) 2016-07-15 15
ESET tyrėjai atrado aštuonias programėles „Google Play“, kurios viliojo vartotojus jas atsisiųsti, mokėti už neriboto laiko prenumeratą, dalintis savo asmenine informacija ir gauti rinkodaros žinutes bei reklamas.
(0) 2016-02-01 -3
Konfidencialiems pasitarimams, kurie vis dažniau vyksta specialiose apsaugotose mobiliosiose programose, skirtose bendrauti tekstinėmis žinutėmis internete (angl. messenger), sekti sukčiai pradėjo taikyti programas implantus, leidžiančius visiškai kontroliuoti įrenginį ir matyti visus duomenis ir savininko gaunamus pranešimus.
(2) 2016-01-25 14
Dabar būtų tinkamas metas atsinaujinti išmaniųjų telefonų, kompiuterių ir serverių programinę įrangą. Šią savaitę buvo praneša apie šimtus pažeidžiamumų, taip pat ir „Apple“ ar „Google“ gamintuose telefonuose. Didelė dalis pažeidžiamumų yra kritiniai, skelbia forbes.com.
(0) 2015-09-22 5
„Apple“ patvirtino, kad programišiai nukopijavo ir modifikavo „iOS“ skirtų programėlių kūrimo priemonę „Xcode“, o paskleidę savo modifikuotą versiją jie į „App Store“ programėlių parduotuvę sugebėjo infiltruoti programėles, kuriose paslėpti nepageidautini elementai, apie kuriuos nebuvo žinome net patiems programėlių kūrėjams, rašo „Apple Insider“.
(0) 2015-07-29 26
„Zimperium“ kompiuterių saugumo ekspertas Joshua J. Drake aptiko „Android“ operacinės sistemos pažeidžiamumą, kuris yra pavojingiausias mobiliųjų OS istorijoje tarp šių metu žinomų saugumo spragų. Telefono nulaužimui užpuolikui tereikia žinoti aukos telefono numerį.
(4) 2015-07-13 16
Ketvirtadienį vakare daugelis Lietuvos gyventojų gavo įspėjamuosius pranešimus apie artėjančią audrą. Tik telefonų „Sony Xperia“ savininkams ši žinutė ir buvo paskutinė galimybė pasinaudoti mobiliuoju. Net, jei audra šiems Lietuvos gyventojams būtų prikrėtusi eibių, iš savo mobiliųjų jie nebūtų turėję galimybės nei išsikviesti pagalbos, nei parašyti žinutės. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) pripažįsta, kad toks telefonų „pakibimas“ buvo netikėtas, atsiprašo visų nukentėjusiųjų ir skuba spręsti problemą.
(0) 2015-06-23 2
Google Play Store rastos dešimtys programėlių, kurios arba nenaudoja HTTPS sujungimo, arba jį naudoja neteisingai, o tai leidžia gauti prieigą prie vartotojų autentifikacijos duomenų, rašo Arstechnica.
(3) 2015-05-28 19
Internetas ūžia apie absurdišką „Apple“ operacinės sistemos „iOS“ klaidą, dėl kurios nusiuntus tam tikrą SMS žinutę į „iPhone“ telefoną įrenginys priverstinai persikrauna, ar net sugenda.
(0) 2015-03-26 12
Beveik pusė visų Android įrenginių turi kritinę saugumo sistemos spragą, kuri leidžia tikrą programėlę pakeisti kenkėjiška, galinčia nutekinti visus vartotojo privačius duomenis.
(5) 2015-01-14 -22
Maždaug 939 mln. mobilių įrenginių su operacine sistema Android yra kritinis saugumo sistemos pažeidžiamumas, kuris, kaip paaiškėjo, niekada nebus pašalintas.
(5) 2014-11-16 4
Kompanijos FireEye specialistai pranešė atradę dar vieną Apple operacinės sistemos iOS saugumo sistemos spragą, kuri leidžia sėkmingai atakuoti skirtingas iOS versijas turinčius mobilius įrenginius.
(2) 2014-06-13 0
Mobiliojoje operacinėje sistemoje „iOS“ aptikta nauja klaida, kuri suteikia galimybę lengvai apeiti slaptažodžio ir „Touch ID“ apsaugą „iPhone“ telefonuose. Šios klaidos pristatymas paskelbtas „YouTube“ portale.
(0) 2012-10-26 2
Mažiausiai 41 legali programa, skirta operacinei sistemai „Android“, gali būti panaudota asmeninių duomenų (įskaitant bankų kortelių numerius, slaptažodžius ir net susirašinėjimą verslo reikalais) vagystėms, tvirtina tyrėjai iš Vokietijos Leibnico universiteto (Hamburge) ir Filipso universiteto (Marburge).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos