Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobiliųjų programų saugumo spragos
 
 

Mobiliųjų programų saugumo spragos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2011-09-07 0
Jau nebestebina naujienos apie tai, kad išmanieji telefonai renka ir gamintojams siunčia informaciją apie vartotojus. Patyrinėjus naujausią operacinės sistemos „Android 2.3.4“ versiją, kuri įdiegta „HTC Sensation“ ir „HTC Evo 3D“ telefonuose, paaiškėjo, jog ši Taivanio bendrovė iš savo telefonų gauna kur kas daugiau informacijos nei buvo manyta anksčiau.
(1) 2011-08-29 0
Liepos mėnesį nustatyta saugumo spraga "Apple Inc." kompanijos "iPhone" ir "iPad" įrenginiuose iškėlė mobilių prietaisų saugumo klausimą. Vartotojai atsisiųsdavo programą, kuri jiems leisdavo neteisėtai naudotis kitomis programomis. Tačiau šis įrankis taip pat gali būti panaudotas užvaldant išmaniuosius telefonus.
(0) 2011-08-28 0
Hakeriai jau imasi ir išmaniųjų telefonų. Saugumo ekspertai aptiko dar vieną rūšį programų, kurios nusitaikė į išmaniuosius telefonus, veikiančius su „Google“ operacine sistema „Android“. Programa ne tik užrašo visą informaciją apie priimtus bei skambintus skambučius, bet ir užrašo pačius pokalbius.
(0) 2011-08-22 0
Nežymus išmaniojo telefono susvyravimas kiekvienąkart palietus ekraną gali išduoti tai, ką rašote, o šiai informacijai nuskaityti nereikalinga sudėtinga įranga, skelbia newscientist.com.
(13) 2011-05-27 0
Ulmo Universitetas Vokietijoje išsiaiškino, jog prietaisai su „Android“ operacine sistema nesaugūs, programišiai lengvai gali pasisavinti vartotojų prisijungimo duomenis – tai jau patvirtino pati „Google“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos