Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobiliųjų telefonų atminties grandynai
 
 

Mobiliųjų telefonų atminties grandynai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-07-31 0
Vasarą daugiau fotografuojame, keliaujame, pramogaujame, o įamžintas akimirkas, laisvalaikio ar kelionių programėles kaupiame telefone. Įrenginio atmintis prisipildo kaip niekad greitai, o dažniausiai – pačiu netinkamiausiu laiku.
(0) 2020-07-26 30
„Google“ jau pradėjo „Android 11“ beta versijos testavimą, o dabar nutekėjusi įrenginio konfigūravimo vadovo kopija atskleidė įdomią detalę. Visi būsimi įrenginiai, norintys naudoti operacinę sistemą, turi turėti daugiau nei 2 GB operatyviosios atminties. Tie įrenginiai, kuriuose yra 2 GB ar mažiau operatyviosios atminties, turi būti išleidžiami su „Android Go“ operacine sistema. Be to, telefonai su 512 MB RAM nebebus tinkami iš anksto įkelti GMS (Google Mobile Services), tai reiškia, kad jie jau pasiekė gyvavimo ciklo pabaigą.
(7) 2019-01-29 -9
Dėl technologinio proveržio vartotojai neskuba atsinaujinti savo telefonų. Dėl šios priežasties industrija sulėtėjo. Vis dėlto, naujesnių technologijų dėka, šiemet situacija gali pagerėti. Kadangi naujos funkcijos pateisina didesnės atminties kiekio poreikį, dauguma telefonų gamintojų padidins RAM kiekį 2019 metų prietaisuose. Kai kurie gamintojai norės pasigirti savo didelio kiekio atminties prietaisais, kurie turės daugiau atminties negu vidutiniai planšetiniai kompiuteriai. Kadangi industrijoje atsiranda vis daugiau konkurencijos, sulauksime vis įvairesnių atminties variacijų.
(0) 2017-03-13 15
Praėjusiais metais rinkoje pasirodė pirmieji išmanieji telefonai su 6GB operatyviosios atminties, o šiemet tikimasi sulaukti modelių su 8GB. Didelė RAM talpa leidžia vienu metu atidaryti daugiau programų ir skirtukų naršyklėje, tačiau daugelis mano, kad 4 GB šiuo metu yra daugiau nei pakankamai visos kasdienėms užduotims. Su šia nuomone sutinka ir vienas iš „Huawei“ mobiliojo padalinio vadovas Lao Shi. Savo „Weibo“ puslapyje jis parašė, kad 4 GB RAM išmaniajam telefonui pakanka tam, kad jis sklandžiai veiktų.
(3) 2016-12-31 26
Išmaniųjų telefonų pardavimų augimas 2016 metais visame pasaulyje rimtai sulėtėjo. Prognozuojama, kad iki metų pabaigos jis sudarys 7 % (palyginimui: išmaniųjų telefonų pardavimų augimas 2015 metais sudarė 14,4 %). Mobiliųjų įrenginių rinka tampa prisotinta, o tai reiškia, kad norėdami pasiūlyti konkurencingą produktą, gamintojai turės stipriai paprakaituoti.
(1) 2015-12-22 13
Prieš metus šis prekinis ženklas buvo mažai žinomas, tačiau 2015 metais „Bluboo“ pristatė keletą įdomių modelių ir taip pritraukė vartotojų dėmesį. Gruodį, prieš šventes, buvo pristatytas jų naujas kūrinys – X9, kuris už 150 dolerių siūlo stilingą išvaizdą ir solidžią našumo atsargą.
(15) 2015-09-03 21
Buvusių HTC ir Google darbuotojų įkurtas startuolis „Nextbit“, kuris iki šiol užsiėmė debesų programinės įrangos kūrimu, oficialiai pristatė savo pirmąjį išmanųjį telefoną.
(2) 2015-08-03 12
Štai ir naujas „LG Electronics“ išmanus telefonas, kuris turi tą patį raiškų pirmtako ekraną, labai neišsiskiria sparta, tačiau pasižymi keliomis dizaino įdomybėmis – LG G4 pasidabinęs odine nugarėle ir yra truputį lenktas – tam, kad pašnekovas jus geriau girdėtų. Nors atnaujinimai, lyginant su LG G3, nėra dideli, bet jie labai taiklūs.
(0) 2015-02-23 3
Kompanija Sony ruošia Xperia išmanųjį telefoną, kuris žinomas kodiniu pavadinimu E2303 ir kurio detalus specifikacijų aprašymas pasirodė testinių paketų GFXBench ir Geekbench duomenų bazėse.
(0) 2014-01-20 0
Naujo tipo atminties Universal Flash Storage (UFS) niekaip negali pakeisti savo statuso iš bandomosios į komercinės paskirties. Kompanija Toshiba dar prieš metus ėmė gaminti NAND atmintį su pirmos kartos UFS magistrale.
(1) 2014-01-03 0
P. Korėjos atminties mikroschemų gamintoja SK Hynix pranešė, kad pristatė pirmąją industrijoje 8 GB talpos atminties mikroschemą, kuri sukurta LPDDR4 standarto pagrindu.
(0) 2013-12-31 0
Galime drąsiai teigti, jog šie metai priklausė išmaniesiems telefonams. Telefonų kūrėjai stengėsi sukurti vis tobulesnius ir geresnius išmaniuosius prietaisus.
(0) 2013-06-17 0
Visa eilė 2013 m. pagamintų išmaniųjų telefonų turi po 2 GB darbinės atminties, ir jau netrukus toks atminties kiekis taps ne išimtimi, o norma, praneša „Liliputing.com“. Ekspertai prognozuoja, kad kitais metais telefonai su 1 GB atmintimi priklausys biudžetinių išmaniųjų klasei, o telefonai su 2 GB pereis į vidutinę kainos kategoriją.
(3) 2012-10-09 0
Kas būtų galėjęs pagalvoti, jog išmaniųjų telefonų segmentas taip greitai apsiginkluos principu „per daug atminties nebūna“, kuris dešimtmečius diktavo atminties vystymosi madas asmeninių kompiuterių rinkoje. Analitikų teigimu, per artimiausius metu operatyviosios atminties kiekis išmaniuosiuose telefonuose nenumaldomai augs: dauguma naujų modelių jau komplektuojami su 1 GB RAM.
(3) 2012-05-29 0
Prieš keletą savaičių Korejoje LG pristatė pirmąjį telefoną su 2 GB operatyviosios atminties. Kiek vėliau ir „Samsung Galaxy S III“ į Japoniją atkeliavo taip pat su 2GB RAM. Mes nežinome kada šie modeliai pasieks mus, bet panašu, jog tai gera tendencija ir antroji 2012 metų pusė pasižymės daugeliu modelių su 2GB RAM.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos