Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mobiliųjų telefonų pritaikymas technikos valdymui
 
 

Mobiliųjų telefonų pritaikymas technikos valdymui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-03-04 -8
Technologijų gamintojai daug dėmesio skiria įrenginių daugiafunkciškumui bei skirtingų prietaisų sujungimui tarpusavyje. Vis daugiau kalbama apie daiktų internetą, o išmanusis telefonas pretenduoja tapti kasdienės veiklos visrakčiu. Taigi, kokius daiktus telefonas jau keičia ar pakeis netolimoje ateityje?
(10) 2013-12-03 0
Turbūt prisimenate vaikystėje lankstytus popierinius lėktuvėlius, kurie pasiekę aukščiausią tašką ore pradėdavo leistis ir netrukus atsidurdavo ant žemės? Dabar amerikiečių išradimas „PowerUp 3.0“ leis lėktuvėlius ant žemės nuleisti tada, kai to panorėsite ir juos valdyti išmaniuoju telefonu.
(6) 2013-11-11 0
JAV bendrovė „Backyard Brains“, sukūrusi „elektroninę kuprinę“, kuri leidžia valdyti tarakoną mobiliąja programėle, sulaukė kritikos dėl žiauraus elgesio su šiais vabzdžiais. O bendrovės atstovai ginasi, kad išradimas skirtas vaikus sudominti neuromokslu, praneša bbc.com.
(6) 2012-11-21 12
Jeigu svajojote turėti ne tik automobilį, bet ir dviratį su automatine pavarų dėže, o ir ne bet kokia, bet dar ir „protinga“, ši galimybė jau yra!

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos