Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Modeliavimas
 
 

Modeliavimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-07-09 4
Niekam ne paslaptis, kad naujų baterijų tyrimai yra sunkus užsiėmimas. Fizikai gali teoriškai numatyti, kurie periodinėje elementų lentelėje esantys elementai dirbs kartu ir bus pagaminti geri katodai bei anodai, bet juk galiausiai kažkas turi eiti į laboratoriją ir tokius teorinius skaičiavimus paversti realybe. Deja, bet yra daugybė kintamųjų – ilgaamžiškumas, įkrovimo/iškrovimo ciklų skaičius, perdirbimas, toksiškumas, gamybos paprastumas ir taip toliau – ir į kiekvieną iš jų turi būti atsižvelgta. Tai labai sudėtingas procesas. Nenuostabu, kad baterijų vystymo tempai yra tokie skausmingai lėti.
(0) 2017-06-19 -2
„Ferdinand GT3 RS“ atrodo kaip tikras „Porsche 911“, nors iš tiesų tai yra velomobilis su sportinio automobilio važiuokle. Jo kūrėjas Hanne`as Langederis teigia, kad po auksu tviskančia išore slypi plastikiniai vamzdeliai ir lipni juosta, o varoma ši 150 kilogramų sverianti transporto priemonė yra tik kojų raumenimis.
(0) 2017-01-16 22
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) jau ketvirtus metus organizuojamas makaronų tiltų konkursas. Statybos studentams, statantiems patvarius tiltų modelius iš makaronų, ko gero šis maisto produktas jau primena ne studentišką gyvenimą, o priešingai – rimtų, inžinerinių sprendimų taikymą praktikoje. Griežtomis taisyklėmis pasižymintis konkursas, nors ir skamba šmaikščiai, reikalauja daug pastangų ir pasirengimo.
(0) 2016-09-07 38
22 metų dizaineris Lucas Iaconi-Stewartas, kuris pasaulio žiniasklaidos buvo pripažintas „geriausiu kartoninių lėktuvų kūrėjų visame pasaulyje”, šiuo metu gamina savo detalumu stebinantį „Boeing 777“ modelį.
(0) 2016-03-12 25
Lėktuvų paruošimas skrydžiui reikalauja ne tik laiko, bet ir kantrybės. Norėdamos tai pabrėžti oro linijos „Southwest Airlines“ sukūrė vaizdo įrašą, kuriama akcentuoja, kad lėktuvuose svarbi ne tik techninė dalis, bet ir jų išvaizda.
(2) 2015-09-16 7
<i>Vieną dieną sukursime virtualų protą. Ar jis jaus skausmą, klausia <b>Andersas Sandbergas</b> iš Žmonijos ateities instituto</i>
(0) 2015-09-14 31
Maži namai vis labiau populiarėja netgi ir JAV, kuri dažniausiai tituluojama didelių namų tėvyne. Būtent tai supratęs amerikeitis architektas Chrisas Heininge'as ėmėsi darbų, o rezultatai sužavėjo visą pasaulį.
(0) 2015-06-23 16
<em>Kai leidžiame protui skrajoti, miegodami ar ne, jis ima maišyti ir permaišyti potyrius, sukurdamas keisčiausius vaizdinius, haliucinacijas, netgi nušvitimus. Ar gali mašinos ką panašaus? K
(0) 2014-11-20 22
Tiesiog užburianti dalelių maišymosi skystyje simuliacija, kurią savo naršyklėje gali išbandyti kiekvienas.
(0) 2014-09-04 17
<em>Nė vienas mokslininkas negalėtų perskaityti visų savo srities darbų – bet mašinos, besirausdamos mokslinėje literatūroje, atradimus daro pačios</em>
(0) 2014-07-10 5
Rizikos kapitalo fondas „Nextury Ventures“ investavo į startuolį „Toyze”. Pirmąjame etape investicija į startuolį yra iki 1 mln. litų. „Toyze” – tai pirmasis virtualusis įrankis, kuris leidžia vartotojui savo išmaniajame telefone arba planšetėje pačiam susimodeliuoti savo mėgstamą žaidimo herojų.
(0) 2014-03-25 0
Turbūt nesunku nuspėti, kad pažvelgus į daugelio naršymo istoriją, „Facebook“ naudojimas balansuoja ties priklausomybės riba, tačiau nuo šiol naršyklės įrankis atskleis tikrąjį klaidžiojimo po socialinius tinklus vaizdą vienoje nuotraukoje.
(3) 2014-03-15 0
Jei atstumai iki jūsų darbo pėstute jums yra akivaizdžiai per dideli ir kelionė užtrunka pernelyg ilgai, o naujo automobilio pirkimas jums per brangus, šią problemą galima išspręsti labai primityviu ir pigiu būdu. Jums tereikės staliaus įrankių, trupučio medienos, vinių ir keletos dienų laiko.
(2) 2013-12-23 24
Turite laisvą valandą? Tuomet verta ją išnaudoti prasmingai ir sukurti savo videožaidimą. O tuo pačiu ir pasimokyti programuoti.
(0) 2013-09-24 0
Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakulteto profesorius ir Baltijos pažangių technologijų instituto IT skyriaus vadovas Tomas Krilavičius kartu su kolegomis renka duomenis iš pačių įvairiausių kasdienio gyvenimo sričių ir, juos apdorojęs, gali pasiūlyti, kaip tą sritį patobulinti, pvz., kaip optimizuoti gydant vėžį taikomą radioterapiją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos