Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Modifikuoti tradiciniai automobiliai
 
 

Modifikuoti tradiciniai automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-06-04 -2
Žemutiniame Naugarde (Rusija) įsikūrusi kompanija „Rida“ ne vienerius metus ruošė šarvuotas užsienietiškų automobilių versijas. Tačiau dabar šios dirbtuvės nusprendė imtis rimtesnio projekto – konstruoja modelį su savo prekės ženklu. Rusų firmos inžinieriai tobulina prabangų visureigį, kurį pavadino „Varvar“.
(0) 2018-01-07 -7
„Bosozoku“ subkultūra Japonijoje iki šiol siejama su baikerių klubais ir nusikaltėlių gaujomis. Tačiau jai plintant ekspresyvų stilių perėmė ir automobilių entuziastai.
(0) 2017-07-19 12
Viena iš dažniausiai naudotų ir didžiausią siaubą Irako kariuomenei kėlusių artimos kovos, kuri Mosule vyko nuo spalio mėnesio, priemonių buvo „Islamo valstybės“ sukonstruoti savadarbiai šarvuočiai. Jie buvo pritaikyti savižudžių su sprogmenimis išpuoliams.
(0) 2017-07-18 5
Youtube kanalas „effspot“ yra apie išskirtinius ir brangius automobilius, šio kanalo kūrėjai keliauja po visą pasaulį ir filmuoja automobilius.
(0) 2017-07-12 1
Japonijos automobilių technologijų koledžo studentai sukūrė garsųjį šešiaratį G klasės „Mercedes-Benz“ visureigį. Tiesa, jaunieji technologijų mėgėjai nei plagijavo, nei sumanė konkuruoti su žinomu Vokietijos automobilių gamintoju – savo kūrinį jie pagamino iš dviejų kompaktiškųjų „Suzuki Jimny“, rašo „The Drive“.
(0) 2017-05-12 7
„Toyota Land Cruiser“ tapo greičiausiu visureigiu pasaulyje. Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje esančioje Mohavės dykumoje įrengtame kosmoso aviacijos bandymų centro pakilimo take patobulintas žinomo modelio variantas įsibėgėjo iki 370 km/val. greičio.
(0) 2017-01-31 21
Sugaišęs kiek daugiau nei pusantrų metų nagingas pensinio amžiaus rusas dabar stebina kaimynus unikalia transporto priemone. Iš senų automobilių detalių sukonstravo vikšrinį visureigį, kurį dabar testuoja.
(6) 2016-09-19 7
Panašu, kad netrukus bus galima įsigyti tikrų Transformers tipo lengvųjų automobilių. Įspūdingi modifikantai gaminami Turkijoje.
(0) 2016-05-25 -3
31-erių fristailo slidininkas iš Švedijos Jonas Olssonas gali sau leisti ne tik turėti superautomobilį, bet ir paruošti jį žiemos bekelei.
(1) 2016-05-03 7
Omsko gamykla klientams pristatė dvi pirmąsias šarvuotas gaisrines mašinas. Skelbiama, kad jos sėkmingai išlaikė paskutiniuss bandymus, o visi svarbiausi techniniai parametrai atitinka nustatytas normas.
(2) 2016-04-14 12
„Smart“ automobilis nėra praktiškumo viršūnė ir juos retai perka žmonės, dažnai keliaujantys tarpmiestiniais maršrutais arba prastesnės būklės keliais. Nors automobilio kūrėjai nenumatė jam atlikti daugiau pareigų nei savininko vežiojimas miesto gatvėmis, pakankamas likutis banko sąskaitoje leidžia mašiną patobulinti pagal asmeninius poreikius.
(3) 2016-02-26 17
Ir automobilis jais, kaip turėsite progą įsitikinti patys, važiuoja! Taip, šiek tiek krato. Bet tik iš pradžių: kaip reikiant įsibėgėjus – pasirodo, tai įmanoma! – automobilis rieda tolygiau. O jei ratų (jei tik juos galima pavadinti ratais...) poziciją sureguliuoji taip, kad du ratai į kelio paviršių remtųsi plokštumomis, o kiti du – kampais, važiavimo charakteristikos darosi dar įdomesnės :) Lieka tik spausti vibromobilio su "kvadra" (nepainioti su "quatro") važiuokle akceleratoriaus pedalą iki dugno, kol... Bet kulminaciją pamatykite patys.
(2) 2016-02-23 5
Didžioji dalis Šiaurinio žemės pusrutulio jau gyvena artėjančio pavasario nuotaikomis, bet tik ne žmonės Uralo kalnuose, Rusijoje. Ten pavasariu dar nė nekvepia, todėl piliečiai kasdien sprendžia žemiškus žiemiškosios buities reikalus.
(6) 2016-01-29 6
Omsko (Rusija) gyventojas Andrejus Romanovas ant 20 metų senumo automobilio „LADA Samara“ važiuoklės sukonstravo „tanką“ – trūksta tik patrankos.
(3) 2015-12-22 -12
Naujasis žinomo energetinių gėrimų gamintojo automobilis sukonstruotas siekiant pateikti publikai kažką visiškai naujo ir netikėto. Nors jo dizainas ir ganėtinai keistas, galime įsivaizduoti, kad gatvėje tokia transporto priemonė tikrai trauks praeivių žvilgsnius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos