Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokykla ir sveikata
 
 

Mokykla ir sveikata

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-02-01 6
Šiandien mokslas fizinį pajėgumą pripažįsta kaip vieną iš svarbiausių sveikatos kokybės rodiklių. Fizinis aktyvumas ypatingai svarbus vaikams ir paaugliams – tai daro didžiausią įtaką darniam organizmo vystymuisi ir augimui. Tačiau šiuolaikiniame technologijų amžiuje jaunuoliai neretai nugrimzta į virtualųjį pasaulį, laiką leisdami prie kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir kitų prietaisų. Vyrauja manymas, kad šiandieniniai vaikai per mažai fiziškai aktyvūs. Ar tai tiesa? Kokia situacija yra iš tikrųjų?
(1) 2017-05-19 4
Policininkais norintiems tapti mokiniams buvo skirta svarbi pamoka. Mokyklos bendruomenė paprašė, kad vaikų tėvai pasirašytų sutikimą, jog jaunuoliams būtų pademonstruota, kaip iš tiesų veikia pipirinės dujos.
(3) 2016-01-27 11
PAR Kvazulu Natalio provincijos Uthukelos rajono merė Dadu Mazibuko paskyrė stipendiją 16 metų moksleivėms, išsaugojusioms skaistybę. Valdžia jas finansuos tol, kol merginos galės patvirtinti savo nekaltybę per reguliarius ginekologo patikrinimus, praneša „The New York Times“.
(12) 2015-12-30 36
Nuo sausio mokyklose nebebus galima siūlyti per saldžių gėrimų, taip pat maisto su iš dalies hidrintais riebalais.
(20) 2015-11-27 35
Socialiniame tinkle „Facebook“ ėmė plisti jautri žinutė, kurioje aprašomas pokalbis su ligos patale gulinčiu keturiolikmečiu.
(37) 2015-09-12 30
Lenkijos moksleiviai į pamokas grįžo įtūžę – mokyklose nebepardavinėjami gaivieji gėrimai, saldumynai ir traškučiai. Šalies vyriausybė taip kovoja su vaikų nutukimu.
(6) 2015-09-11 29
<em>Mokslininkų teigimu, pradėti darbą nuo 9 valandos ryte itin kenkia organizmui, kadangi tai tiesiogiai veikia fizinę ir emocinę žmogaus būseną. Specialistai atliko eksperimentą ir vienoje
(4) 2015-03-31 24
Bet kurios kalbos pagrindus galima išmokti vos per dvi dienas, o pačios kalbos, kad būtų galima susikalbėti, – per savaitę, tikina pirmojo Lietuvoje „Sėkmės universiteto“ įkūrėjas sėkmės mokytojasAlgirdas Karalius. Jo teigimu, tokie rezultatai atrodo nerealūs, nes mokyklose suformuoti įgūdžiai yra klaidingi ir neatitinka realių žmonių mokymosi gebėjimų.
(3) 2013-09-06 0
Pasportavus nusiprausti – normalu. Tačiau tik ne mokykloje. Kodėl po kūno kultūros pamokų mokiniai nenori praustis, mokytojai – atrakinti dušų, o Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) apsiriboja formaliu reikalavimu sanitarinėms patalpoms, tačiau, ar realiai naudojami dušai, nesidomi?
(1) 2013-04-02 0
Netylant kalboms apie vis prastėjančią mokinių laikyseną ir sveikatą, keliose Vilniaus progimnazijose jau kitą savaitę per pertraukas tarp pamokų bus pradėtos rengti specialios mankštos.
(0) 2012-10-25 0
Šiaulių mokyklos tapo vienomis pirmųjų šalyje, kur vaikai ir jaunuoliai valgyklose už maitinimą gal atsiskaityti elektroniniu būdu naudojant el. mokinio pažymėjimą. Įsigyjantiems maistą mokyklų, kuriose įdiegta minėta galimybė, valgyklose Šiaulių mokiniams užtenka pridėti savo pažymėjimą prie specialaus atsiskaitymo aparato – el. sistemos terminalo.
(12) 2012-01-17 0
Nyderlandų mokslininkai nustatė, jog tai, kaip vaikai įsisavina žinias mokykloje, gali būti susiję su fiziniu aktyvumu, skelbia BBC.
(21) 2010-06-20 0
Nauji mokslo metai vaikams žada nemažas permainas – mokyklose nebeliks jų mėgiamų aparatų, kuriuose jie galėdavo nusipirkti bulvių traškučių, gazuotų gėrimų, šokoladukų bei kitokių saldumynų. Be to, maiste bus draudžiami tam tikri maisto priedai. Minėti produktai įvardijami kaip draudžiami vaikų mityboje, o mokyklos, bandančios jai prekiauti, bus griežtai baudžiamos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos