Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokyklos ritmas
 
 

Mokyklos ritmas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-01 6
Šiuolaikiniame pasaulyje išmanieji įrenginiai, internetas tampa neatsiejama mokymo(si) dalimi. Jais naudojasi tiek mokiniai, tiek nuo jų vos spėjantys neatsilikti pedagogai. Tačiau Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos direktorius Kęstutis Šaltis pastebi – norint pamatyti, kaip iš tiesų kompiuteriai, išmanieji įrenginiai ir internetas pakeičia mokymo(si) sampratą, verta pasidomėti nuotoliniu mokymu.
(34) 2013-07-05 15
Jaučiuosi kaip paleista iš kalėjimo, laiške spaudai tvirtina Palangos Senosios gimnazijos abiturientė Agota Sakalauskaitė. Ką tik egzaminus išlaikiusi mergina laiške išklojo apie bendraklasių skirstymąsi į „chebras“ ir „lievuosius“, patyčias mokykloje.
(13) 2012-02-22 0
Šalies mokytojai antradienio ryte surengė 2 val. trukmės įspėjamąjį streiką. Streike dalyvavo maždaug ketvirtadalis, t. y. virš 300 iš Lietuvoje esančių 1300 įstaigų, teigia protesto akciją rengiančios Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) pirmininkas Audrius Jurgelevičius.
(1) 2011-11-29 16
Per pastaruosius dešimtmečius Suomijos mokiniai pasiekė neįtikėtinų matematikos, gamtos mokslų, užsienio kalbų bei raštingumo rezultatų būtent todėl, kad mokytojais šalyje pasitikima ir leidžiama daryti viską, kas padėtų vaikams pažvelgti į mokymąsi kitaip.
(4) 2011-11-28 -2
Švietimo ir mokslo viceministras Vaidas Bacys sako, kad šiuo metu išgyvename pasekmes to, kad prieš 12 metų buvo „išmuštas“ mokytojų noras dirbti kūrybiškai.
(21) 2011-10-16 0
Nuo šiol Šeškinės vidurinėje mokykloje – pirmojoje sostinėje – vaikai ir darbuotojai į mokyklą pateks tik su specialiomis kortelėmis.
(8) 2011-10-04 0
Kai kurios Jungtinių Valstijų (JAV) mokyklos jau naudoja šiuolaikines technologijas, kad Šekspyro kūrybą integruotų su gerai žinomo JAV prodiuserio muzika. Tačiau kritikai teigia, jog mokymasis naujausiomis priemonėmis ne visada efektyvesnis už tradicinį.
(2) 2011-09-08 0
Rugsėjo 1-ąją Vilniaus Balsių mikrorajone dūdų garsais paskelbta apie naujos modernios mokyklos atidarymą. Panašias mokyklas į šią, lietuviai iki šiol regėjo tik vakarietiškuose filmuose. Į architekto Sigito Kuncevičiaus suprojektuotą pastatą sudėta skandinavų patirtis.
(1) 2011-09-06 0
Po vasaros atostogų į klases sugrįžę moksleiviai mokysis ne tik tradicinių dalykų – lietuvių kalbos, istorijos, matematikos, bet ir kino. Rugsėjo 8-ąją, minint Tarptautinę raštingumo dieną, Vilniaus ir Panevėžio mokyklas pasieks kino edukacijos projektas „Mokausi iš kino“, kuris nuo kitų metų pradžios vyks Kaune, vėliau persikels į Lietuvos regionuose įsikūrusias mokyklas.
(38) 2011-07-08 0
JAV Indianos valstijos mokyklose vaikams nuo ketvirtos klasės nebebus dėstoma rašyba. Vietoj to, juos ketinama išugdyti spausdinimo kompiuterio klaviatūra specialistais, praneša newsru.com. Atitinkamą direktyvą parengė ir vietos įstaigoms pateikė valstijos švietimo departamentas, praneša žurnalas „Time“.
(2) 2011-04-21 0
Apklausos duomenys rodo, kad 65 proc. 9–12 metų Lietuvos gyventojų yra susikūrę socialinio tinklalapio naudotojo profilį, ketvirtadalis jų yra matomi visiems.
(24) 2011-04-19 0
Armėnijoje visi pradinių klasių moksleiviai privalės mokytis žaisti šachmatais. Taip šalis tikisi užsitikrinti lyderio pozicijas šioje sporto šakoje. „Mokymas žaisti šachmatais mokykloje sukurs tvirtą pagrindą šaliai tapti šachmatų supervalstybe“ – naujienų agentūrai AFP tvirtino švietimo ministerijos pareigūnas Armanas Aivazianas.
(20) 2010-02-20 1
Ilgai miegantys paaugliai nėra tinginiai, jiems paprasčiausiai trūksta rytinės saulės šviesos, rašo dailymail.co.uk. Paaugliai pernelyg daug laiko praleidžia uždarose patalpose ir jiems trūksta natūralios šviesos, ypač rytinės, todėl jų biologinis laikrodis ima streikuoti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos