Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokymuisi trukdantys veiksniai
 
 

Mokymuisi trukdantys veiksniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-11-03 2
Antroji rudens pusė nekvepia jokiais mokslais. Nei rugsėjo pradžia, kai ne vienas būna pasiryžęs nuversti kalnus, nei semestro pabaiga ir egzaminai. Anksti galvoti ir apie abitūrą bei stojamuosius egzaminus, jei tokių reikia. Bet kaip tik dabar puikus metas krauti į galvą tai, ką pasakoja mokytojai ir dėstytojai, ką perskaitai vadovėliuose ir sužinai seminaruose. Kuo daugiau įsiminsi ir perprasi dabar, tuo ilgiau ir ramiau galėsi miegoti paskutinę naktį prieš svarbų atsiskaitymą.
(0) 2019-10-08 18
Ar tiesa, jog mokantis naujų dalykų visada patiriame malonumą ar kad tie, kurie iš prigimties yra šalti, viską prisimena geriau? Kas yra didžiausias mokymosi žudikas? Lietuvos sporto universiteto (LSU) profesorius Albertas Skurvydas pateikia 7 mokymosi ir mokymo mitus, kurie atsirado dėl emocinio mąstymo.
(0) 2015-08-26 33
„Nuolat perkraudami trumpalaikę atmintį ir nenaudodami ilgalaikės, naikiname smegenų gebėjimą apdoroti ir įsiminti informaciją“, – teigia KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto docentė dr. Vilija Stanišauskienė. Jos teigimu, mokymasis informacijos ir technologijų pertekliaus visuomenėje yra sudėtinga veikla, kurios reikia mokytis.
(3) 2013-09-02 1
Vyresniųjų – vienuoliktos ir dvyliktos – klasių gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai atvirauja, jog paaugliai rečiau renkasi mokytis biologijos, chemijos ir matematikos. Priežastis paprasta: neaišku, ar rasi darbą ir ką jame reikės daryti, o į mokyklas niekas neatvyksta pasigirti didelėmis algomis, neva mokamomis specialistams.
(0) 2013-08-16 5
Kaip reaguotumėte į profesorių, kuris pirmos paskaitos metu studentą nufotografuoja ir įsimena jo vardą? Nuo to studijas pradeda 51-erių JAV Kalifornijos politechnikos universiteto profesorius Edmundas Saliklis. Lietuvių kilmės profesorius interviu juokėsi iš Lietuvos aukštųjų mokyklų skaičiaus bei to, kad lietuviai dėstytojai nepažįsta savų studentų.
(30) 2012-06-20 0
Dalis mokytojų pasibaisėję: dešimtokui vardą ir pavardę ant sąsiuvinio užrašo mama, motina surašo, ką dešimtokui kalbėti per lietuvių kalbos įskaitą – šiam belieka tekstą išmokti atmintinai.
(2) 2012-04-30 0
Vyriausybė patvirtino naujos redakcijos Savivaldybės teritorijoje gyvenančių vaikų apskaitos tvarkos aprašą. Tikimasi, kad nuo šiol bus galima greičiau pastebėti mokyklos nelankančius, nesimokančius vaikus ir nustatyti tokio elgesio priežastis.
(0) 2012-02-28 0
Prieš du amžius Lietuvoje išsilavinimas ir moteriškosios lyties atstovės buvo sunkiai suderinamos priešingybės tiek plačiojoje visuomenėje, tiek ir akademinėje erdvėje. Tačiau vyravę apribojimai bei sklandę stereotipai bei skirtingi standartai, XIX-ajame amžiuje pradėti keisti. Kas inicijavo pokyčius ir kodėl staiga susigriebta mokyti moteris?
(3) 2012-01-30 0
Praėjusią savaitę Kauno miesto savivaldybės sprendimu Kaune išliks 3 vidurinės mokyklos. Nors pagal savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 metų bendrąjį planą jų neturėtų likti.
(12) 2012-01-17 0
Nyderlandų mokslininkai nustatė, jog tai, kaip vaikai įsisavina žinias mokykloje, gali būti susiję su fiziniu aktyvumu, skelbia BBC.
(13) 2012-01-16 -2
Kaskart universitetuose prasidėjus egzaminų sesijai, studentams tampa aktualus klausimas - iki kada dirba biblioteka ir kaip ilgai joje galima būti. Pasirodo, ne visi Lietuvos universitetai geranoriškai nusiteikę studentų atžvilgiu - naktimis bibliotekas uždaro.
(30) 2012-01-16 0
Visuomenėje vyrauja nuostata, kad aukštasis išsilavinimas yra raktas į geresnį gyvenimą. Baigę universitetą ar kitą aukštąją mokyklą galite lengviau užsitikrinti gerai mokamą darbą, lengviau planuoti ateitį, nekalbant apie garantiją, kad kiekvieną dieną galėsite jaustis sotus.
(10) 2011-10-17 0
Jungtinės Karalystės paaugliai teigia mokyklose norintys daugiau ir kokybiškesnių seksualinio švietimo pamokų, informuoja BBC, remdamasi neseniai atliktos apklausos rezultatais.
(0) 2011-10-15 0
Norint pakeisti akademinės bendruomenės nuostatas diskriminuojamųjų atžvilgiu, Lietuvos studentų sąjunga prie diskusijų stalo pakvietė nevyriausybinių organizacijų atstovus.
(12) 2011-10-14 0
Adomo Mickevičiaus gimnazija jungtinės veiklos sutarties pagrindu iniciavo 16-os Vilniaus miesto gimnazijų bendrus projektus, kuriais siekiama, kad gimnazijoms keliamų tikslų įgyvendinimui būtų pasitelktos šiuolaikinės technologijos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos