Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mongolija
 
 

Mongolija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-28 8
Sėdėdamas automobilio priekinėje sėdynėje skirtingose valstybėse visada patiri naujų emocijų ir įgauni naujų patirčių. Nejučiomis imi lyginti su tuo, kaip esi pripratęs vairuoti pats, ar jautiesi saugiai už vairo, ar esi užtikrintas, kad įvykus didesniam gedimui, gali tikėtis kvalifikuotos ir savalaikės pagalbos.
(8) 2017-03-12 44
Baikalo vanduo netrukus gali gaivinti kinus. Landžou miesto civilinės inžinerijos specialistai siūlo nutiesti tūkstančio kilometrų ilgio vandentiekį, kuris aprūpintų vandeniu sausringą Gansu provinciją.
(5) 2013-09-03 1
Rusijos mokslininkai bando įminti paslaptingų pėdsakų, kurie pasirodo prie Mongolijos Chirgis Nuro ežero, mįslę. Kaip rašo Newsru.com, pėdsakus galėjo palikti milžiniškas roplys.
(26) 2013-04-25 1
Nors pastarosiomis savaitėmis Šiaurės Korėja su pasauliu kalbėjo grasinimais, badas šalyje privertė pakeisti jos retoriką bent jau su kaimynėmis. Naujasis Šiaurės Korėjos ambasadorius Mongolijoje oficialiai paprašė šios šalies pagalbos maistu, rašo „The Huffington Post“.
(0) 2013-04-05 0
„Mongolija – pati nepriklausomiausia valstybė pasaulyje, nes nuo jos niekas nepriklauso“, - mėgsta pajuokauti istorijos profesorius Alfredas Bumblauskas. Didžiulė ir retai apgyvendinta stepių valstybė priglaudė klajoklių ir galvijų augintojų tautą, kuri tik šiandien pradeda išgauti gamtos turtus, glūdinčius po kojomis.
(8) 2011-11-16 0
Išvarginti vasaros karščių ir didžiulių elektros energijos sąnaudų už kondicionierių darbą, Mongolijos geoinžinieriai sugalvojo unikalią idėją, kaip išspręsti abi problemas – atvėsinti miestą ir sutaupyti elektros energiją.
(3) 2010-09-14 2
Pasak JT Plėtros programos, 90% Mongolijos žemės yra sausa ir jai gresia virtimas dykuma. Viena priežastis, žinoma, yra pasaulinis atšilimas, bet Mongolijos atveju tai taip pat yra kašmyro industrijos iškilimas. Mongolija yra antra didžiausia Kašmyro ožkų vilnos gamintoja po Kinijos, turinti 20% pasaulio rinkos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos