Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Moon Express
 
 

Moon Express

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2016-12-07 28
„Moon Express“ yra privati kompanija, kuri užsibrėžė išties ambicingą tikslą – skraidinti žmones į kosmosą. Žinoma, tai vyktų ne už dyką.
(3) 2016-10-14 41
Turbūt prisimenate žinią, kad viena JAV bendrovė gavo leidimą išsiųsti savo erdvėlaivį į Mėnulį. Tai iškėlė klausimą, ar apskritai įmonė turėjo to prašyti. Leiskite paaiškinti, kodėl tai yra būtina.
(0) 2013-11-29 0
NASA planuoja 2015 metais Mėnulio paviršiuje nuleisti specialų konteinerį su augalų sėklomis. Tai bus pirmasis biologinis eksperimentas, turintis atskleisti biologines Mėnulio kolonizavimo galimybes.
(0) 2013-07-23 0
Po 3 - 5 metų viename iš Mėnulio Pietų ašigalio rajone esančių kraterių turėtų pradėti veikti nuotoliniu būdu iš Žemės valdomas optinis ir radijo teleskopai. Šios Mėnulio observatorijos projektą vykdo Tarptautinė Mėnulio observatorijos asociacija ir privati bendrovė „Moon Express“. Jų atstovai pranešė galutinai parinkę tinkamiausią vietą teleskopams įrengti: tai bus Malaperto kraterio šlaitas, skelbia „Wired.com“.
(1) 2011-12-21 1
30 mln. prizą laimėjusi kompanija „Moon Express“ planuoja Mėnulio paviršiuje įrengti nedidelį, nuotoliniu būdu valdomą teleskopą. „Šiuo prietaisu nesitikime pakeisti astronomijos analų. Ketiname pakeisti žmonių mąstymą“, – „Discovery News“ teigė „Moon Express“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Bobas Richardsas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos