Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Moterų ir vyrų vairavimo ypatumai
 
 

Moterų ir vyrų vairavimo ypatumai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-02 -4
Tokia frazė, kaip „boba už vairo“ yra išsprūdusi tikriausiai ne vienam vairuotojui. Tačiau ar vairuojančios moterys tikrai vertos tokio kreipinio? Ką sako ekspertai?
(9) 2016-02-26 10
Ši absoliutinė monarchija – vienintelė valstybė pasaulyje, kur moterims draudžiama vairuoti. Taip pat neleidžiama rengti susirinkimų, reikalaujama viešumoje dangstytis kūną nuo galvos iki kojų.
(1) 2014-01-22 0
Nors Lietuvos vairuotojams didžiausią pyktį kelyje sukelia priešais juos užkišamas automobilis (42,5 proc.) ir be įspėjamųjų ženklų persirikiuojantys ar sukantys vairuotojai (39,7 proc.), beveik trečdalį moterų pykdo išsiblaškę vairuotojai, pažeidžiantys kelių eismo taisykles. Tuo tarpu vyrus labiau suerzina per vėlai posūkio į kairę signalą parodantys automobilių vairuotojai.
(3) 2013-04-29 0
„Mergų daug gražių vaikšto, todėl parūpsta demonstruot mašinas. Pašviečia saulė ir susuka smegenis“, - kodėl kiekvienas pavasaris prasideda kraupiais eismo įvykiais, komentavoralio lenktynininkas Dovilas Čiutelė. Su juo sutiko ir jo kolega Dominykas Butvilas, pastebėjęs, kad nutirpus sniegui vairuotojai, spausdami greičio pedalą iki galo, per žiemą sukauptą energiją išlieja tiesiog gatvėje. Panašios nuomonės laikėsi ir psichoterapeutas Olegas Lapinas, teigiantis, kad vairuotojams pavasaris dažnai būna pražūtingas dėl atgijusio noro konkuruoti.
(12) 2013-02-13 0
Moterys yra labiau nei vyrai linkusios atsitrenkti į stovintį automobilį, rodo neseniai atliktos analizės rezultatai. Tačiau vyrai dažniau patenka į avariją, kai susiduria daugiau nei du automobiliai, arba dažniau partrenkia pėstįjį, nustatė draudimo kompanija „Diamond Car Insurance“, kuria remiasi Didžiosios Britanijos spauda.
(15) 2012-01-30 0
Ši tema tokia sena kaip ir pats automobilis, be to, tapusi daugelio seksistinių anekdotų objektu. Tačiau įsitikinimas, kad moterys nemoka gerai statyti automobilių, yra neteisingas, skelbia „The Telegraph“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos