Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Motociklininkų apsaugos priemonės
 
 

Motociklininkų apsaugos priemonės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-10-27 0
Tyrimai parodė, kad klaidingai naudojamas motociklo posūkio signalas yra viena iš pagrindinių avarijų priežasčių. Tad, kompanija „Smart Turn System“ sugalvojo patobulinimą, kuris gali padėti išvengti kritinių klaidų kelyje.
(0) 2015-07-19 9
Vokietijos automobilių koncerno BMW motociklų padalinys „BMW Motorrad“ sukūrė iki šiol motocikluose nematytą aktyvų galinio stabdžio įspėjamąjį signalą. Jis padidins motociklininkų saugumą, nes iš paskos važiuojantys vairuotojai žymiai geriau matys, kai motociklas bus staigiai stabdomas ar stos avariniam sustojimui.
(2) 2013-11-14 0
52 m. motociklų fanatikas Deivas Vautas (Dave Vout) nepagailėjo 440 tūkst. litų ir sukūrė Terminatoriaus stiliaus šalmą "Bike HUD". Jį jau nuo kito mėnesio turėtų būti įmanoma įsigyti už 1 400 Lt.
(5) 2013-06-26 0
Akiniai Google Glass leis kiekvienam norinčiam pasinerti į papildytos realybės pasaulį. Taip pat, tikėtina, jog jūsų duomenys bus perduodami JAV Nacionalinei saugumo agentūrai (NSA), kuri jau penkerius metus vykdo programą PRISM, kurios dėka sekami praktiškai visi pasaulio internautai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos