Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Motociklų ir dviračių priedai
 
 

Motociklų ir dviračių priedai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-30 27
Motociklai toli gražu nėra tokie saugūs kaip automobiliai, tačiau su laiku jų saugumas tik gerėja. Motociklai dabar yra kur kas stabilesni nei anksčiau, jų padangos pasižymi puikiu sukibimu, o ir elektroninės sistemos padeda išvengti kai kurių avarijų. Dabar „Bosch“ pristatė įdomią sistemą, kuri turėtų padėti išvengti slydimo posūkiuose - vienos dažniausių avarijų priežasčių.
(3) 2016-10-27 0
Tyrimai parodė, kad klaidingai naudojamas motociklo posūkio signalas yra viena iš pagrindinių avarijų priežasčių. Tad, kompanija „Smart Turn System“ sugalvojo patobulinimą, kuris gali padėti išvengti kritinių klaidų kelyje.
(0) 2015-06-26 19
Įtampa tarp dviratininkų ir vairuotojų neretai peržengia saugią ribą. Dar blogiau, kai dėl tam tikrų aplinkybių įvyksta tragiškos avarijos, nusinešančios gyvybes. Tačiau jau yra technologija, kuri padės to išvengti.
(11) 2014-07-07 10
Įsigalioję saugaus eismo įstatymo pakeitimai bene didžiausią pasipiktinimą sukėlė dviratininkų tarpe. Paradoksalu tai, kad būtent šiais reikalavimais siekiama apsaugoti jų gyvybes keliuose.
(3) 2013-12-27 0
Vis daugiau ir daugiau automobilių gamintojų naudoja technologijas, kurios leidžia vairuotojui matyti įvairiausią dominančią informaciją prieš savo akis. Deja, šiomis technologijomis negali pasigirti motociklų kūrėjai.
(2) 2013-11-14 0
52 m. motociklų fanatikas Deivas Vautas (Dave Vout) nepagailėjo 440 tūkst. litų ir sukūrė Terminatoriaus stiliaus šalmą "Bike HUD". Jį jau nuo kito mėnesio turėtų būti įmanoma įsigyti už 1 400 Lt.
(3) 2013-06-23 0
Niekas nepasiginčys, kad „Google Glass“ projektas yra įdomus ir daug žadantis, bet jei jūs kažko panašaus norite lėkdamas 100 kilometrų per valandą greičiu ar greičiau? Akivaizdu, jog „Google Glass“ nepadės. Bet gali padėti motociklininkams skirtas išmanusis šalmas vardu „LiveMap“.
(6) 2012-08-22 0
JAV Transporto ministerijos duomenimis, 2010 m. vien JAV keliuose žuvo 618 dviratininkų. Vienas iš nepatogiausių ir pavojingiausių dviratininkui manevrų – atsigręžti atgal ir žvelgti, kokia eismo situacija už nugaros. Gręžiojantis atgal galima trumpam prarasti pusiausvyrą ir, nors ir nedaug, mestis į vieną ar kitą šoną (bortelį), nepastebėti kliūties ir t. t. O tai gali baigtis incidentu. Galbūt čia padėtų Kanados išradėjų sukurtas, ant šalmo tvirtinamas modern...
(6) 2012-08-20 0
„Jei žmonės sako „neįmanoma“, mes turime įrodyti, kad tai - įmanoma", - tokiu šūkiu vadovavosi dvi dizainerės iš Švedijos, sukūrusios nematomą šalmą dviratininkams, kurio pirmąjį klipą pristatė prieš beveik dvejus metus, o vėliau patobulintas šalmas buvo išleistas į prekybą. Dizainerių sukurtas ir patobulintas šalmas slepiamas apykaklėje ir pavojaus metu, išsiskleidžia kaip oro pagalvė.
(5) 2011-08-12 0
Nenustebkite, jei gatvėse netolimoje ateityje pamatytumėte motociklais, motoroleriais ar dviračiais važiuojančius asmenis su teniso ar biliardo kamuoliukais, arbūzais ar gaubliais vietoj šalmų. Tai – nauja Kazachstano dizainerių kolekcija, kuria autoriai siūlo į ne itin mėgstamą ir ne visada patogią saugos priemonę pažiūrėti kitu kampu.
(27) 2011-07-26 10
Jau dvejus metus Lietuvos dviratininkų bendrija siekia pakeisti kai kuriuos Kelių eismo taisyklių (KET) punktus. Ką daryti, kad dviratininkai jaustųsi saugūs? Žinomas lenktynininkas, vienas iš Susisiekimo ministerijos sudarytos darbo grupės narių, Stasys Brundza įsitikinęs: dviratininkai net ir dieną turi važinėti su įjungtais žibintais.
(7) 2011-06-17 0
Minti dviratį miesto centre per eismo įkarštį dažnai gali būti ne silpnų nervų žmogui – be to, kad neturite rimtos apsaugos, mažesnis dviračio greitis ir nedidelis jo pastebimumas privers klausytis automobilių vairuotojų priekaištų.
(9) 2010-02-17 0
Pasak britų statistikos, nukritusiems nuo motociklo ir patyrusiems smūgį galva į asfaltą motociklininkams dažnai susidaro hematoma, t.y. lokalinis kraujo išsiliejimas į smegenis. Po smūgio žmogaus organizmas patiria stresą, staiga pakyla temperatūra ir plintanti hematoma nesuteikia jokios galimybės medikams išgelbėti gyvybę. Šią problemą turėtų padėti spręsti naujos kartos šalmas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos