Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Motociklų ir motorolerių naudojimo taisyklės
 
 

Motociklų ir motorolerių naudojimo taisyklės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(58) 2017-06-10 27
Sulaukę gyventojų priekaištų dėl miesto gatvėse triukšmaujančių motociklininkų Telšių policijos pareigūnai ėmėsi priemonių – pradėjo tikrinti jų triukšmo lygį.
(18) 2019-08-24 52
Seime atsidūręs siūlymas koreguoti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą (SEAKĮ) ir įteisinti nuostatą, kad 24-erių metų vairuotojas, turintis B kategoriją, leidžiančią vairuoti lengvąjį automobilį, ir dvejų metų vairavimo stažą, galėtų be vargo gauti motociklo „teises“, abejingų nepalieka. Tiek, kiek yra matančių šio projekto naudą, antra tiek yra pasisakančių prieš ir jau skaičiuojančių, kaip keisis avaringumo statistika.
(17) 2014-11-28 37
Nuo spalio 11-osios įsigalioję Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimai, įpareigoję motociklininkus žiemos sezono metu nenaudoti vasarinių padangų, privertė šiuos eismo dalyvius traukyti pečiais – jie niekaip negali suvokti, kam prireikė tokio, anot jų, absurdiško reikalavimo.
(10) 2010-04-15 14
Prasidėjo dviračių transporto priemonių - motociklų ir mopedų, sezonas, atnešęs kelių eismo policininkų susirūpinimą dėl saugaus eismo keliuose, o vairavimo mokyklų – dėl vairuotojų žinių apie pakitusias kelių eismo taisykles (toliau – KET) šiuo metu vairuojantiems ir norintiems įgyti vairavimo teises minėtosioms transporto priemonėms.
(5) 2015-06-22 37
Socialiniuose tinkluose paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip greitosios pagalbos motociklo vairuotojas birželio 11 d. Lenkijos sostinėje Varšuvoje dideliu greičiu piko valandą skubėjo nugabenti medicininį krovinį į ligoninę. Privačiame medicinos fonde dirbantis motociklo vairuotojas skubėjo gatvėmis piko valandą, sėkmingai manevruodamas ir pravažiuodamas tarp transporto priemonių, dideliu greičiu lėkdamas šalia tramvajaus bėgių, kol pagaliau pasiekė savo tikslą.
(0) 2017-02-23 6
Ar pamenate sceną iš filmo „Back to the Future“ („Atgal į ateitį“), kai Martis trečios dalies pabaigoje vos spėja nušokti nuo kelio atvažiuojančiam traukiniui? Labai panašus incidentas įvyko Australijoje netoli Melburno, kai vadinamas geležinkelių pažeidėjas (angl. „rail trespasser“) mėgino nuo traukinio bėgių patraukti savo krosinį motociklą. Pamatęs, kad nebeturi tam laiko, jis paskutinę sekundę šoko traukiniui iš kelio, rašo carscoops.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos