Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Motoroleriai
 
 

Motoroleriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(25) 2017-11-10 28
Lietuviškas klimatas nėra labai dėkingas dviratėms transporto priemonėms, tačiau bent jau šiltuoju metų laiku tai tiesiog puikus judėjimo būdas. Klasikiniai dviračiai - nuo seno ir pas mus įprastas dalykas, o štai elektriniai motoroleriai dar tik bando išsikovoti vietą po Saule. Nors šiuo metu tokiam transportui visiškai ne sezonas, tačiau turbūt niekada nebūna tokių gerų kainų, kaip lapkričio mėnesį. Neatsitiktinai mūsų akis užkliuvo už vieno iš pačių geriausiai vertinamų elektrinių motorolerių pasaulyje „XIAOMI M365“.
(5) 2017-10-16 25
<em>Kai kam motociklas – savojo ego tąsa, kitiems – kūno dalių. Dviratės transporto priemonės turėjimas – savotiška svajonės skraidyti realizacija. Bet anksčiau ar vėliau dauguma jų
(58) 2017-06-10 27
Sulaukę gyventojų priekaištų dėl miesto gatvėse triukšmaujančių motociklininkų Telšių policijos pareigūnai ėmėsi priemonių – pradėjo tikrinti jų triukšmo lygį.
(1) 2017-02-07 -7
Jeigu manote, kad esate matę žmonių, kurie lekia motoroleriais taip, lyg nuo to priklausytų jų gyvenimas, pažiūrėkite šį vaizdo įrašą, rašo carscoops.com. Kad ir kas su tuo vaikinu nutiko, jis važiuoja tuo motoroleriu taip, lyg būtų jį pavogęs. Iš tiesų, galima surasti daugybę analogijų, visos jos puikiai tinka.
(1) 2016-11-14 -2
Italijoje iki kitų metų pabaigos bus pagaminta jau 70 metų gyvuojančio dizaino klasikinių populiariausių itališkų motorolerių „Vespa“ elektra varoma modifikacija, nurodė jų gamintoja „Piaggio“.
(0) 2014-06-06 29
Turint omenyje plėšikiškas automobilių stovėjimo aikštelių kainas greta oro uostų, šis kino išradimas turėtų tapti ne tik didmiesčių gyventojų, bet ir turistų geidžiamu objektu. Susikrauni lagaminą, sėdi ir važiuoji! Netgi su šiokiu tokiu vėjeliu.
(5) 2014-05-03 4
Vokiečių automobilių gamintojo BMW motociklų padalinys „BMW Motorrad“ pristatė serijinei gamybai paruoštą elektrinį motorolerį „BMW C Evolution“. Naujasis motoroleris savo savybėmis prilygsta ir net lenkia motorolerius su 600 kub. cm vidaus degimo varikliais, o į aplinką neišmeta nė gramo anglies dioksido.
(7) 2014-02-27 1
Tai, ko gero, mažiausia iki šiol sukurta elektra varoma transporto priemonė pasaulyje, kurią sulanksčius galima patogiai gabenti net viešuoju transportu.
(0) 2013-06-01 -1
Miuncheno technikos universiteto (Vokietija) ir Singapūro Nanyango technologijos universiteto studentai kuria įvairios paskirties elektrinių motorolerių prototipų. Šių transporto priemonių paskirtis būtų vežioti keleivius ir krovinius miestuose–megapoliuose, rašo Auto.de.
(4) 2013-03-20 2
Jei vis sudėtingiau rasti stovėjimo vietą savo transporto priemonei, galbūt metas susimąstyti apie pačią transporto priemonę. Gal judėjimui po miestą pakaktų tokios, kurios palikinėti niekur nereikia? Kurią gali pasiimti kartu su savimi nelyginant lagaminėlį. Nes tai ir yra motoroleris-lagaminėlis. Elektrinis. Ir sveria tik 25 kg.
(16) 2012-06-07 7
Mūsų miestų gatvėse vis daugiau zuja mažų ir vikrių dviračių transporto priemonių – motorolerių. Lietuvoje jie jau išsikovojo savo vietą tam tikrose transporto nišose – didžiuosiuose miestuose nemažai žmonių jais važinėja į darbą, jie naudojami lokaliems pervežimams (išvežiojamas maistas, juos naudoja kurjerių tarnybos), nestinga jų ir provincijoje, kur prie motorolerio vairo galima pamatyti ir senolį, ir į mokyklą skriejantį paauglį. Gaila, nėra tikslios ...
(3) 2012-04-12 0
Bendrovė „Sway Motorsports“ tik ką pristatė ne vienerius metus kurtą triračio sportinio elektrinio motorolerio prototipą. Nors ir norėtųsi, jog ši transporto priemonė būtų kiek galingesnė, vaizdo siužete galima įsitikinti, jog manevringumo ir žavesio jai nestinga. Profesionaliam sportui šis triratis „arkliukas“ – gal kiek ir per silpnas, tačiau laisvalaikio pramogoms – pats tas.
(16) 2011-05-18 1
Vieną akimirką tai – gana naujoviškai atrodantis, tačiau iš pirmo žvilgsnio lyg ir niekuo ypatingu neišsiskiriantis nedidelis motociklas. Įsižiūrėjus atidžiau, tam tikrų įtarimų gali sukelti neįprastai mažas priekinis ir... perpus „perskeltas“ galinis ratas. O spustelėjus vieną šios transporto priemonės mygtuką, prieš jus susilankstys dar neregėtas riedantis mechanizmas. Motociklas-transformeris, vienratis motociklas, uniciklas (ar netgi „diciklas“) – akiva...
(2) 2010-10-18 0
Didėjantis žmonių mobilumas kelia naujus iššūkius transporto priemonių gamintojams – reikia ekologiškų, energetiškai efektyvių ir patogių sprendimų. O kur dar mobilumas – jei automobilį dar galima palikti užrakintą gatvėje, tai su dviračiu ar motoroleriu tai sudėtingiau – „ilgapirščiai“ netrunka įveikti visus užraktus.
(14) 2010-10-06 1
Didieji XX amžiaus pradžios optimistai pranašavo, kad šimtmečio pabaigoje kiekviena šeima turės po nuosavą transporto priemonę – arklį... Šiandien panašiai kalbama apie elektromobilius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos