Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mūsų išvaizda
 
 

Mūsų išvaizda

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-11-06 3
Raudona – rečiausiai pasaulyje pasitaikanti plaukų spalva, o ja džiaugtis gali mažiau nei 2 proc. Žemės gyventojų. Pasirodo, genai, dėl kurių žmonės gimsta raudonplaukiais, taip pat verčia juos skausmą jausti kitaip.
(0) 2021-11-03 11
Žmonės skuta, rauna, kerpa ir formuoja savo kūno plaukus. Nors lyginant su kitais primatais žmonės nėra labai plaukuoti, mums dažnai sunku susidraugauti su savo kūno plaukais. Pavyzdžiui, kam reikalingi užpakalio plaukai? Kokią funkciją jie gali atlikti?
(0) 2021-10-26 25
Prieš milijonus metų mūsų protėviai turėjo uodegas. Taigi, kodėl jų neturime mes?
(0) 2021-09-20 0
Pažvelkite į bet kurį naujagimį, ir jo mielas veidukas greičiausiai atrodys beveik visiškai simetriškas. Tačiau su amžiumi mažylio veidas pasidengia raukšlėmis, nukarusia oda ir galbūt net randais, kurie išryškina asimetriją. Tyrimai parodė, kad senėjimo poveikis neapsiriboja vien raukšlėmis ir smulkiomis linijomis; senstant mūsų veidai iš tikrųjų keičia formą. Tad kyla klausimas – kodėl?
(0) 2021-08-17 9
Šiais laikais esame tiesiog aptekę įvairiomis kosmetikos ir grožio priemonėmis. Nuo kelių eurų iki kelių tūkstančių, nuo paprastų kremukų maisto parduotuvėse iki prabangių kremų su aukso dulkėmis ar placenta. Ir visgi, tikrai ne visų siūlomų prekių mums reikia. Apie tai, kokios kūno priežiūros priemonės mums iš esmės yra nereikalingos, laidoje „Sveiki! su gydytoju V. Morozovu“ kalbėjo „Kardiolitos klinikų“ gydytoja dermatovenerologė Aistė Audickaitė. Pasak gydytojos, svarbiausia kiekvienam turėti 2 veido priežiūros priemones – apsaugą nuo saulės ir drėkinantį kremą.
(0) 2021-08-16 1
Pasaulyje gyvena labai įvairaus ūgio žmonės. Tad kodėl vieni suaugusieji yra tokie žemi, o kai kurių ūgis prilygsta krepšininkų?
(0) 2021-08-02 1
Moterys gali nuspręsti apie vyro požiūrį į atsitiktinį seksą, žiūrėdamos į jo veido struktūrą, tačiau tas pats pasakytina ir apie vyrus, žvelgiančius į moteris, rodo naujas tyrimas.
(0) 2021-05-03 30
Adamas Raineris yra vienintelis asmuo rašytinėje istorijoje, kuris buvo ir nykštukas, ir milžinas. Prieš jums ką nors sakant: mes neapibūdiname vidutinio ūgio žmogaus.
(0) 2021-04-20 5
Seniai pastebėta, kad nuo streso žmonėms slenka ir žyla plaukai, tiesa, tiksliai nežinota, kokios tikslios to priežastys. Naujas tyrimas su pelėmis veikiausiai pateiks kelis atsakymus į klausimus apie streso poveikį mūsų plaukams.
(2) 2021-03-30 79
Nuolatinių dantų praradimas yra traumuojantis įvykis, tačiau su tuo reikia susitaikyti. Žmogus ne ryklys ir mūsų dantys neatauga, todėl turi būti keičiami technologinėmis priemonėmis. O gal tai galima pakeisti? Japonijos mokslininkai kuria gydymą, kuris leis atsiauginti prarastus dantis.
(0) 2021-03-28 0
Biologų ir matematikų komanda iš trijų britų universitetų siekia pakeisti tradicinį mąstymą apie piebaldizmą – gerybinę genetinę ligą, sukeliamą mutacijų, dėl ko tokių gyvūnų kaip kačių, arklių, kiaulių, šunų ar elnių kailiai turi kitų spalvų dėmes. Kartais ši genetinė liga pasitaiko ir tarp žmonių.
(0) 2021-03-16 1
Pavasarėjant ne vienas apsičiupinėja padidėjusį riebalinį sluoksnį ant pilvo ar kitų kūno vietų ir užsibrėžia tikslą sportuoti, labiau rūpintis mityba ar imtis kitokių veiksmų antsvoriui mažinti. Nors riebalinis sluoksnis žiemą natūraliai padidėja dėl šilumos poreikio, šie metai išskirtiniai dėl dar vieno tukimą skatinančio veiksnio – karantino, kuris apribojo aktyvų gyvenimo būdą, išbalansavo dienos mitybos režimą.
(0) 2021-02-25 13
Pirmasis mokslo konkurso straipsnis – arčiau kūno. Ir dar naudingų patarimų yra.
(1) 2020-12-11 4
Plaukų slinkimas – tai dar viena nemaloni problema, kurią gali sukelti COVID-19 ar kitos virusinės infekcijos.
(0) 2020-10-20 1
Įsitikinimas, kad daug metų kartu esantys partneriai supanašėja, populiarus jau ne vieną dešimtmetį. Ir ne veltui – jis pagrįstas XX amžiaus 9-ąjį dešimtmetį atliktu moksliniu eksperimentu. Tik ar tikrai šis keistas fenomenas grįstas mokslu?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos