Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mūsų miegas
 
 

Mūsų miegas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-09-09 -75
Galbūt įsigalėjus rudeniui norėsite pasislėpti po dideliu antklodžių kalnu. Galbūt ten tūnosite nuogas. Tiesa, vienas gydytojas teigia, kad visiškai nuogiems miegoti nereikėtų dėl vienos šlykščios priežasties.
(0) 2021-06-21 -8
Miegas mums yra labai svarbus, bet kartais prioritetas teikiamas darbui ar linksmybėms. O tuomet dar nepavyksta ir užmigti - taip dar labiau trumpėja miego laikas. Miego ekspertas gydytojas Lucas P. Beaudoinas, sukūręs „mySleepButton“ programėlę, pateikė paprastą metodą, kuris padės užmigti greitai ir lengvai.
(0) 2021-06-15 16
Reklama mus lydi visur. Vaikštinėdami mieste neišvengiamai pamatysite labai daug reklamos, bet nuo jos nepasislėpsite ir atsivertę žurnalą ar naršydami internete. Atrodo, kad vienintelė vieta, kur galime bent trumpam pailsėti nuo reklamos, yra mūsų sapnų pasaulis, bet tai gali pasikeisti.
(0) 2021-05-26 13
Kiekvienas, kuris kada nors susidūrė su lunatiku, žino, kad jis gali atrodyti pabudęs, tačiau elgiasi keistai ir neracionaliai.
(0) 2021-05-22 52
Sapnai – tai haliucinacijos, atsirandančios tam tikrais miego etapais. Panirus į gilų miegą mes nebejaučiame savo kūno, o ištisa naktis prabėga tarsi vienas akies mirksnis. Vis dėlto, ar kada nors susimąstėte, kas nutinka kūnui, jūsų sąmonei panirstant į sapnų pasaulį?
(0) 2021-05-18 5
Dažnam iš mūsų kartais trūksta miego. Kartais tiesiog kamuoja nemiga, kartais turime per daug darbų, kartais - per daug pramogų, o kartais dėl to kaltos visai kitos priežastys. O ar gali būti atvirkščiai - ar įmanoma miegoti per ilgai?
(0) 2021-05-18 0
Geras ir kokybiškas miegas yra labai svarbus, kad kūnas kasdien gerai jaustųsi. Jei išgyveni įtemptą arba labai aktyvų gyvenimo etapą, miegui reiktų skirti ypatingą dėmesį. To negalima pamiršti, nes neleidžiant kūnui pakankamai pailsėti kyla grėsmė susirgti. Kokybiškas miegas taip pat yra svarbus veiksnys gyvenant sveikai ar siekiant numesti per žiemą sukauptus kilogramus. Sakoma, kad maždaug trečdalį gyvenimo žmogus praleidžia miegodamas. Dėl šios priežasties svarbu susipažinti su tuo, kaip praleidžiame nakties valandas, kas yra „miego fazės“ ir panašiai.
(0) 2021-05-17 7
Šiuo metu nemiga nėra įtraukta į oficialų Ligų kontrolės ir Prevencijos Centro (CDC) sudarytą COVID-19 simptomų sąrašą, tačiau naujausi tyrimai rodo – infekcija gali turėti didelį neurologinį ir psichiatrinį poveikį net trečdaliui išgyvenusių žmonių.
(0) 2021-05-07 10
Per pastaruosius metus mūsų gyvenimai stipriai pasikeitė. Na, ne visų vienodai, bet gyvenimo būdo pokyčiai dabar yra dažni ir nemaži. Kai kurie iš jų gali paveikti ir lytinį gyvenimą. Pastaruoju metu jums sunkiau mėgautis seksu? Gali būti, kad sprendimas yra visai paprastas.
(0) 2021-04-27 11
Jūs tikriausiai gerai žinote, kad mėlyna ekranų šviesa kenkia miegui. Galbūt vakare telefoną perjungiate į nakties režimą, kuris ekraną nudažo gelsva spalva. Bet ar tai veikia?
(1) 2021-04-22 13
Jūs žinote, kad miegas yra labai svarbus žmogaus sveikatai. Bet tiksliai įvertinti prasto miego poveikį yra gana sudėtinga - reikia ilgų ir sudėtingų tyrimų. Pavyzdžiui kaip šio - mokslininkai jau 25 metus seka maždaug 10 tūkstančių žmonių duomenis.
(8) 2021-04-21 -7
Kai kurie žmonės pabunda labai anksti ryte ir iš karto imasi darbo - juos dažnai vadiname vyturiais. Kiti pabunda vėlai, bet ir žymiai vėliau eina miegoti - juos vadiname pelėdomis arba apuokais. Kėlimasis ryte turi daug privalumų, bet ar įmanoma apuokui tapti vyturiu?
(4) 2021-04-14 12
Vienas baisiausių potyrių, kokius gali pajusti žmogus – taip specialistai apibūdina miego paralyžių. Kas tai yra ir kodėl tokia būsena išsivysto, laidoje „Delfi rytas“ pasakojo Santaros klinikų Neurologijos centro gydytoja neurologė prof. Rūta Mameniškienė.
(0) 2021-03-31 5
Kai nuspaudžiate savo žadintuvo (ar mobiliojo telefono) mygtuką „snausti“, sau tikrai nepadedate. Mat šiuolaikiniame pasaulyje, kai miego visuomet mažai, mėginimas ryte suskambėjus žadintuvo skambučiui nusnausti dar papildomas 20 minučių daro žalą organizmui ir blogina miego kokybę.
(2) 2021-03-22 -3
Miegas žmogui yra labai svarbus. Miegodami mes gyjame, konsoliduojasi mūsų prisiminimai, išsivalo smegenys. Mes pailsime ir gerai išsimiegoję galime visa jėga dirbti dar vieną dieną. Bet kokybiškas miegas mums pasiekiamas ne visada. Kodėl? Štai 5 maisto produktai, kurie jums gali kenkti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos