Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Multimedijos portalai
 
 

Multimedijos portalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2013-10-16 0
Neseniai vykusiame „IBM Forume 2013“ buvo pristatytas Lietuvos dokumentinio kino internete projektas www.e-kinas.lt. Nuo šiol kiekvienas, besidomintis kino istorija, turi galimybę peržiūrėti kino žurnalus, kronikas, vaidybinius, animacinius ir kitus filmus neišeidamas iš namų.
(1) 2013-07-19 0
Pramogų pramonės grupės Norvegijoje daugelį metų stengėsi iš valdžios išsireikalauti griežtesnių kovos su piratavimu įstatymų. Liepos mėnesio pradžioje jiems galų gale pasisekė – įstatymai buvo pakeisti. Tačiau, pasirengus interneto srauto blokavimui ir bausmėms už piratavimą, pastebėta nauja tendencija: muzikos piratavimas patyliukais ir savaime sumažėjo iki penktadalio to lygio, kuris buvo pasiektas prieš penkerius metus. Filmų ir TV serialų neteisėtas siuntimasis sumažėjo perpus.
(0) 2013-05-21 0
Užvakar populiariausias pasaulyje video dalinimosi portalas „YouTube“ šventė savo aštuntąjį gimtadienį, o serviso savininkas „Google“ šia proga atskleidė naujos, įdomios informacijos. Teigiama, jog dabar kiekvieną minutę į servisą įkeliama net 100 valandų vaizdo medžiagos.
(2) 2013-05-10 -1
Kaip ir buvo tikėtasi šios savaitės pradžioje, interneto gigantas „Google“ oficialiai pranešė apie mokamus kanalu savo video įrašų talpinimo portale „YouTube“. Kanalų mėnesiniai mokesčiais prasideda nuo maždaug vieno JAV dolerio per mėnesį, o šiuo metu yra 53 mokami kanalai.
(7) 2013-05-06 1
Pranešama, kad „YouTube“ video failų dalinimosi portalas, kuris priklauso interneto gigantui „Google“, netrukus leis video įrašus kuriantiems partneriams siūlyti susimokėti mėnesinį mokestį už kanalo žiūrėjimą. Taip susimokėję, žinoma, visiškai nematys reklamos.
(24) 2013-04-23 2
Retas žmogus nėra girdėjęs dainos „Gangnam Style“, kurią praėjusiais metais sukūrė Pietų Korėjos atlikėjas PSY. Visų pirmiausia ji išpopuliarėjo vaizdų dalijimosi portale „YouTube“, o kiek vėliau okupavo radiją ir televiziją. Tačiau pasirodo, jog tai nebuvo trumpalaikė PSY sėkmė.
(17) 2013-04-17 0
„Spotify” suteikia naujų galimybių klausytis mėgstamos muzikos neperkant ar neatsisiunčiant atskirų albumų. Naudodamiesi „Spotify“, Lietuvos muzikos gerbėjai gauna nemokamą, kiekvieno poreikius atitinkančią ir teisėtą prieigą prie daugiau kaip 20 milijonų muzikos įrašų.
(12) 2013-04-13 1
„Google“ skaitmeninių žemėlapių paslauga „Street View“ išradingų žmonių pastangomis gavo naują ir gana įspūdingą pritaikymą.
(14) 2013-04-03 0
JAV teismas nusprendė, kad kompanija „ReDigi“, siūlanti internetu perparduoti legaliai įsigytus skaitmeninius muzikos įrašus, pažeidžia įstatymus.
(0) 2013-03-27 0
Dažnas išmaniųjų įrenginių vartotojas yra girdėjęs apie kompaniją „Spotify“ ir jos paslaugas, kurios leidžia klausytis muzikos kada tik panorėjus. Šiuo metu, tuo tarpu, pranešama, jog tik muzika kol kas užsiimanti kompanija nori plėstis ir siūlyti ne tik muziką, tačiau ir filmuotą turinį.
(1) 2013-03-22 0
Visi sutiks su faktus, jog socialinis tinklas „Facebook“ yra didelė jėga internete, o jį per mėnesį aplanko apie milijardas vartotojų. Visgi į pirmą vietą braunasi vaizdų dalinimosi portalas „YouTube“, kurį šių metų sausio mėnesį aplankė kiek daugiau, nei vienas milijardas unikalių vartotojų.
(3) 2013-03-14 1
Populiarus skaitmeninės informacijos mainų tinklas „BitTorrent“ ketina paskirstyto srauto technologiją pritaikyti tiesioginėms transliacijoms internete. Technologijos kūrėjai tiki, kad tai leis kiekvienam norinčiam tapti transliuotoju.
(0) 2013-03-04 1
Šiais laikais, kai dažnas iš mūsų naudojasi keliais socialiniais tinklais, el. pašto ar nuotraukų dalinimosi tarnybomis, tampa sunku visas nuotraukas, kuriomis dalinamės su savo draugais ar draugai su mumis, peržiūrėti vienoje vietoje. Šią problemą padeda išspręsti mobiliosios programėlės, surenkančios ir pateikiančios visas jūsų norimas nuotraukas vienoje vietoje.
(9) 2013-02-21 0
Nei vokiečiai, nei britai viešai ir nemokamai nepateikia tiek daug skaitmeninės archyvinės medžiagos, kiek jos pateikia Lietuvos visuomeninis transliuotojas. Taip teigia Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) Komunikacijos departamento vadovas Arnas Zuikis.
(6) 2013-01-09 5
Kaip keletas Stanfordą universitetą baigusių studentų privertė dešimtis milijonų žmonių naudoti savo nuotraukų publikavimo paslaugą? Šiuo klausimu domėjosi leidinio „Forbes“ žurnalistai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos