Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Multimedijos portalai
 
 

Multimedijos portalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-12-31 2
Nuotraukų dalinimosi programa „Instagram“ – pati populiariausia tokio tipo programėlė pasaulyje. Jos tinklaraštyje ketvirtadienį buvo paskelbtos vietos, kurias vartotojai labiausiai mėgsta fotografuoti. Daugelio nuostabai paaiškėjo, kad Bankokas yra absoliučiai mėgstamiausia „instragramerių“ vieta Žemėje. Populiariausių vietų sąraše objektai Tailando sostinėje užima dvi pirmąsias vietas.
(4) 2012-12-19 5
Nuotraukų talpinimo mechanizmas „Instagram“, jau senokai priklausantis socialinių tinklų lyderiui „Facebook“, šią savaitę vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. Neseniai atnaujintos bendrosios kompanijos taisyklės sakė, jog nuo sausio 16 dienos tinklas nuotraukas galės naudoti savo tikslams ir netgi jas pardavinėti, kas sukėlė ypač didelį vartotojų nepasitenkinimą.
(6) 2012-12-19 5
Interneto gigantas „Google“ nusprendė metus didžiausiame pasaulyje vaizdų dalijimosi portale „YouTube“ užbaigti linksmai. Kompanijai pavyko sukviesti bemaž visus populiariausių įrašų autorius, kurie sutiko nusifilmuoti viename klipe, kuris apima 2012 metus „YouTube“ portale.
(0) 2012-12-13 5
Itin populiari ir daugeliui gerai žinoma aplikacija „Camera360 Ultimate“, skirta „Android“ bei iOS operacinėms sistemoms, atsinaujino ir nuo šiol registruotiems vartotojams leidžia talpinti nuotraukas „debesyse“. Naujoji „Camera360 Ultimate“ versija „3.0“ svarbus žingsnis ir galbūt ateityje leis sparčiau vytis žymiąją programą „Instagram“.
(44) 2012-12-07 15
Šią savaitę didžiausias pasaulyje vaizdų dalijimosi portalas „YouTube“, kuris priklauso interneto gigantui „Google“, atnaujino savo išvaizdą. Ir nors tai yra daroma patogumo ir funkcionalumo gerinimo labui, internete ir pačiame vaizdų dalijimosi portale milijonai vartotojų reiškia savo nepasitenkinimą naujuoju dizainu.
(7) 2012-11-29 17
Šiemet pradėjau studijuoti užsienyje. Ketveri metai nėra trumpas laiko tarpas, tad norisi pasiimti kuo daugiau daiktų, ką gali panešti. Vienas iš mano hobių yra fotografija, tad nutariau nuotraukas ir juosteles turėti ir naujuose savo namuose. O kiekis nėra mažas: turiu virš šimto mažo formato nuotraukų, keletą didelių (iki 30×45cm), virš 30 sukarpytų juostelių. Ir visa tai sveria… virš 1 kilogramo.
(0) 2012-11-28 8
Tekstas internete be iliustracijos yra itin sunkiai skaitomas. Galbūt todėl tapo įprasta bet kurį straipsnį paįvairinti originalia nuotrauka. Vogti iš interneto negalima, tad reikia sukti galvas, kaip tam tikras iliustracijas pasigaminti patiems.
(28) 2012-11-26 15
Šią vasarą muzikos industriją sudrebinęs Pietų Korėjos dainininkas Parkas Jae-Sangas, žinomas tiesiog vardu PSY, jau atsidūrė ir didžiausio pasaulyje vaizdų dalijimosi portalo „YouTube“ viršūnėje. Praėjusios savaitės pabaigoje jo kūrinys „Gangnam Style“ tapo labiausiai žiūrimu.
(0) 2012-11-22 24
NBA krepšinio lyga nusprendė, kad jos plėtojimosi lygos, geriau žinoma tiesiog NBDL vardu, varžybos bus gyvai transliuojamos ne kur kitur, o didžiausiame pasaulyje video įrašų dalijimosi portale YouTube. Krepšinio mėgėjai galės išvysti net iki 350 varžybų.
(0) 2012-09-10 0
Bendrovė „Apple“ veda derybas su didžiosiomis garso įrašų kompanijomis dėl galimybės licenzijuoti jų muziką būsimajai internetinei radijo stočiai, pranešė dienraštis „The Wall Street Journal“.
(0) 2012-09-07 1
Lietuvos internetinėje erdvėje pasirodė pirmoji programa, sukurta naudojantis veidų atpažinimo sistema. Projektas „Šypsenuoklis“ gali identifikuoti vartotojo nuotaikas iš įkeltos fotografijos.
(0) 2012-07-10 1
Po atostogų mūsų kompiuteriai pasipildo keliais šimtais ar net tūkstančiais naujų nuotraukų. Jau rašėme apie kelis įrankius „debesyse“, kurie suteikia galimybes iš karto susidėti nuotraukas („Skydrive“, „Google Drive“, „Box“, „Dropbox“ ir t.t.), kad „neperplėštų“ standžiųjų diskų. Kita problema – kaip draugams parodyti ne visas nuotraukas, o tik įspūdingiausias arba sugrupuotas pagal tam tikras temas?
(5) 2012-06-21 0
Kompanija "Google" pradėjo siuntinėti kai kuriems video apdorojimo paslaugas teikiantiems interneto puslapiams el. laiškus, kuriuose reikalaujama nutraukti (o ateityje - susilaikyti) tokių paslaugų teikimą, kurios leidžia ištraukti garso takelį ir "YouTube" patalpintų vaizdo klipų ir išsaugoti gautą turinį MP3 formate, informuoja portalas "PCWorld".
(3) 2012-06-18 0
Vaizdinės medžiagos talpinimo internete tarnyba "YouTube" greitu metu atnaujins savo pagrindinio puslapio dizainą, siekiant pagerinti puslapio socialinę integraciją ir padaryti jį kuo patogesnį vartotojams. Tokias išvadas galima padaryti iš nuotraukos, kuri labai panaši į tą vaizdą, šiuo metu matomą socialiniame tinkle "Google+".
(0) 2012-06-04 0
Antras pagal populiarumą (po „Instagram") nuotraukų mikroblogas „Picplz“ informavo savo vartotojus apie ketinimus šių metų liepos 3 dieną, t. y. jau po mėnesio, nutraukti savo veiklą. Panašu, jog pagrindinė tokio sprendimo priežastis – neatlaikyta kova su konkurentais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos