Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Multimedijos portalai
 
 

Multimedijos portalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2012-12-19 5
Interneto gigantas „Google“ nusprendė metus didžiausiame pasaulyje vaizdų dalijimosi portale „YouTube“ užbaigti linksmai. Kompanijai pavyko sukviesti bemaž visus populiariausių įrašų autorius, kurie sutiko nusifilmuoti viename klipe, kuris apima 2012 metus „YouTube“ portale.
(6) 2011-11-28 0
Aistra technologijoms pakeitė daugumos įpročius. Internetiniai video vaizdai ir rašytinis tekstas jau seniai konkuruoja tarpusavyje, o neretai vaizdas kaip informacijos šaltinį pakeičia tekstą. Šį kartą „Interneto guru“ rubrikoje apžvelgsime didžiausią pasaulyje video medžiagos talpinimo ir dalinimosi interneto portalą „YouTube“.
(6) 2009-10-21 0
Šį savaitgalį grupė „U2“ videomedžiagos svetainėje „YouTube“ transliuos gyvą koncertą. Pranešama, jog bilietai į tikrąjį sekmadienio koncertą, kuris vyks Kalifornijoje, jau išparduoti. Tačiau visi nespėję renginį galės žiūrėti internetu - tikimasi, kad koncertą stebės apie 96 000 žiūrovų.
(6) 2017-03-10 -24
Muziką, vaizdo įrašus, programinę įrangą ir kitokį turinį internete, kaip manoma, nelegaliai platinančioms lietuviškoms svetainėms paruoštas rimbas – jos įskųstos teisėsaugos bei finansų priežiūros institucijoms. Linkomanija.net, Filmai.in, Torrent.ai, Filmux.org, Internetu.tv, Kartina.tv – tai tik dalis tinklalapių, minimų Generalinei prokuratūrai, Policijos departamentui, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai, Valstybinei mokesčių inspekcijai ir Lietuvos bankui adresuotame rašte.
(6) 2011-05-12 0
Vaizdo paslaugas teikianti „YouTube“ pristatė filmų nuomos paslaugą, teigiama kompanijos tinklaraštyje. Didžiausiais „YouTube“ partneriais tapo kompanijos „Sony Pictures“, „Universal“ ir „Warner Brothers“, kurios siūlo apie tris tūkstančius filmų.
(5) 2016-01-08 -3
Paprastai kino filmų ir serialų internetinė nuomos platforma „Netflix“ jums parodo tik jums patinkančius žanrus, apie kuriuos nusprendžiama pagal žiūrėtų filmų istoriją. Norintiems praplėsti akiratį – patarimas.
(5) 2019-03-15 22
Trečiadienį visame pasaulyje buvo sutrikusi „Facebook“ ir „Instagram“ veikla. Atrodytų, visas internetas kurį laiką dėbsojo į tuščius puslapius, tada gūžtelėjo pečiais – ir patraukė į pornosvetainę „Pornhub“, rašo „CNet“.
(5) 2009-10-12 0
Kompanija „YouTube“ švenčia trejų metų jubiliejų – nors pati svetainė pristatyta anksčiau, tačiau tikrasis kompanijos gimtadienis laikomas tada, kai kompanija „Google“ įsigijo populiarią videomedžiagos svetainę.
(5) 2009-10-05 0
Muzikos gerbėjai dabar savo mėgstamų atlikėjų muzikinius klipus gali žiūrėti naujame nemokamame portale Muzu.tv.
(5) 2016-01-08 27
„Netflix“ pranešus apie plėtros planus bei pradėjus veikti Lietuvoje, siūlome paskaityti, kas tai per platforma, ko iš jos galima norėti ir apie ką turėtumėte pagalvoti, ją užsisakydami.
(5) 2010-05-25 1
„Google“ atsisakė norų naudoti kontraversiškai vertinamą veidų atpažinimo ir tapatybės nustatymo technologiją, nes susilaukė kaltinimų, kad ji pažeis žmonių privatumą, rašo Dailymail.co.uk.
(5) 2009-07-22 0
Bendrovėje „Google“ kuriama eksperimentinė sistema, leisianti „YouTube“ portalo lankytojams žiūrėti erdvinio vaizdo (3D) filmukus, praneša „CNet“.
(5) 2012-02-02 0
Niujorko viešoji biblioteka savo archyve turi daugiau nei 40.000 istorinių stereofotografijų - stereogramų, daugumai kurių jau daugiau nei šimtas metų. Tai nuotraukos, nufotografuotos iš dviejų skirtingų matymo taškų.
(5) 2015-04-06 87
Kai kurios galios yra tokios milžiniškos, kad reikia neeilinės valios susilaikyti nuo jų panaudojimo. Būtent tokia neeiline valia pasižymi ir programišius, geranoriškas saugumo skylių ieškotojas iš Rusijos Kamilis Hismatullinas, kurį laiką turėjęs galimybę ištrinti visą „Youtube“ turinį, bet susilaikęs. O už susilaikymą jis buvo apdovanotas 5 tūkst. JAV dolerių premija, rašo gawker.com.
(5) 2014-01-27 1
Norite neišeidami iš namų dirbti tai, kas jums patinka, uždirbti tūkstančius litų, tapti įžymybėmis bei susirasti būrį panašia veikla užsiimančių draugų? Visa tai pasiekti galite interneto gigantui „Google“ priklausančioje vaizdo įrašų svetainėje „YouTube“. Tereikia nemokamai susikurti savo kanalą ir į jį nuolat kelti kokį nors originalų, t.y. savo sukurtą, turinį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos