Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Multimedijos portalai
 
 

Multimedijos portalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2009-10-05 0
Muzikos gerbėjai dabar savo mėgstamų atlikėjų muzikinius klipus gali žiūrėti naujame nemokamame portale Muzu.tv.
(5) 2016-01-08 27
„Netflix“ pranešus apie plėtros planus bei pradėjus veikti Lietuvoje, siūlome paskaityti, kas tai per platforma, ko iš jos galima norėti ir apie ką turėtumėte pagalvoti, ją užsisakydami.
(5) 2009-07-22 0
Bendrovėje „Google“ kuriama eksperimentinė sistema, leisianti „YouTube“ portalo lankytojams žiūrėti erdvinio vaizdo (3D) filmukus, praneša „CNet“.
(5) 2010-05-25 1
„Google“ atsisakė norų naudoti kontraversiškai vertinamą veidų atpažinimo ir tapatybės nustatymo technologiją, nes susilaukė kaltinimų, kad ji pažeis žmonių privatumą, rašo Dailymail.co.uk.
(4) 2017-08-08 39
Tikriausiai pastebėjote, kad kai kurie jūsų draugai kelia žymiai daugiau nuotraukų į socialinius tinklus nei kiti. Galbūt net turite draugų, kurie tai daro nuolat, nepriklausomai nuo to, kur būtų ir ką veiktų. Naujas tyrimas atskleidė, kad tai gali būti sunkaus psichikos sutrikimo simptomas.
(4) 2016-04-19 20
<i>Internetas buvo kuriamas kaip atvira erdvė laisvam žodžiui ir mintims, tačiau labai greitai paaiškėjo, kad jis tapo patogia platforma sadistams, rasistams, teroristams, prievartautojams ir ki
(4) 2017-03-30 -13
„Google“ gali prarasti apie 750 mln. dolerių pajamų dėl skandalo, kilusio po to, kai kompanijų reklamos „Youtube“ vaizdo peržiūrų portale pasirodė šalia įžeidžiančio ir neapykantą kurstančio turinio, teigiama kompanijos „Nomura Instinet“ pranešime.
(4) 2017-05-31 -24
Į „YouTube“ kasdien įkeliama tūkstančiai vaizdo įrašų. Kai kurie svajoja iš savo kanalų užsidirbti, o kiti siekia kitokio populiarumo. Čia reklamuojasi ir savo vaizdo klipus kelia ir didžiausios muzikos žvaigždės, ir visiški naujokai. Visgi, ne visiems pasiseka. „YouTube“ jau visai greitai gali turėti naują nekenčiamiausią visų laikų įrašą – jo reitingai kasasi gilyn greičiau nei Justino Bieberio „Baby“.
(4) 2011-09-18 0
Didžiosios Britanijos grupė „Uniform Motion“ savo gerbėjams išsipasakojo, kiek ji uždirba iš muzikos įrašų transliacijų ir pardavimų internete, o kiek – prekiaudama kompaktiniais diskais ir vinilinėmis plokštelėmis.
(4) 2012-02-19 0
Unikalus, daugelį dešimtmečių kauptas ir ateities kartoms išsaugotas Lietuvos radijo garso archyvas tampa atviras visuomenei. Jį bus galima pasiekti Lietuvos radijo virtualioje audiobibliotekoje portale lrvab.lrt.lt, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
(4) 2011-04-18 -1
Nemokamą muzikos transliavimo internetu paslaugą „Spotify.com“ teikianti Švedijos bendrovė pranešė planuojanti įvesti šios paslaugos apribojimus, kurie, tikimasi, paskatins vartotojus rinktis daugiau galimybių teikiančias mokamas „Spotify“ funkcijas.
(4) 2012-12-19 5
Nuotraukų talpinimo mechanizmas „Instagram“, jau senokai priklausantis socialinių tinklų lyderiui „Facebook“, šią savaitę vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. Neseniai atnaujintos bendrosios kompanijos taisyklės sakė, jog nuo sausio 16 dienos tinklas nuotraukas galės naudoti savo tikslams ir netgi jas pardavinėti, kas sukėlė ypač didelį vartotojų nepasitenkinimą.
(4) 2014-12-05 57
Tarptautiniu hitu tapusi daina „Gangnam Style“ sulaukė tokio milžiniško populiarumo, kad internetas tiesiogine prasme nebuvo jam pasiruošęs.
(3) 2012-05-02 0
Per maždaug septynerius „Youtube“ egzistavimo metus kasdien į šią svetainę sukeliama galybė vaizdo įrašų (paskutiniais duomenimis – po valandą įrašo kiekvieną sekundę). Ir vienam kitam įrašui pasiseka – jis pakyla virš daugumos, tampa populiariu ir užsitarnauja „virusinio vaizdo įrašo“ titulą.
(3) 2010-09-19 0
JAV bendrovė „Live Matrix“ pranešė pristačiusi to paties pavadinimo paslaugos „beta“ versiją, informuojančią interneto vartotojus apie visą eilę pasauliniame tinkle realiuoju laiku vykstančių ar planuojamų vykti įvykių. Su jais susipažinti galima „Live Matrix“ interneto svetainėje. Teigiama, jog per savaitę pristatomų įrenginių skaičius siekia 100000.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos